Posłanka PiS ocenia: Najlepszy dowód na kompromitację Polski w oczach świata to poszukiwania złotego pociągu

- W ciągu miesiąca można zdecydować, czy złoty pociąg jest czy go nie ma. Albo miejmy atrakcję i róbmy pieniądze dla Wałbrzycha, albo nie kompromitujmy się - mówiła w TOK FM Anna Zalewska.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas- Trochę się kompromitujemy. Przez cztery miesiące nie potrafiliśmy w sposób jednoznaczny wyjaśnić sprawy. Naprawdę nie trzeba na to czterech miesięcy. W można w ciągu miesiąca, przy pomocy różnego rodzaju urządzeń. Jeśli w Polsce takich nie ma, to na pewno w Europie by nam pożyczono, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości - pomstowała posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

Informacja o odnalezieniu słynnego złotego pociągu pojawiły się w sierpniu i zelektryzowały media na całym świecie. O odnalezieniu ukrytego w podziemnym tunelu pociągu, który miał przewozić m.in. złoto czy zaginioną w wojennej zawierusze Bursztynową Komnatę, poinformowali prawnicy dwóch poszukiwaczy - Piotra Kopera i Andreasa Richtera.

Anna Zalewska chciałaby, żeby na temat złotego pociągu wypowiedział się wicepremier i minister obrony Tomasz Siemoniak. Bo wojsko brało udział w wyjaśnianiu, czy pod Wałbrzychem rzeczywiście odnaleziono legendarny pociąg, ukryty pod koniec II wojny światowej przez Niemców. Zdaniem posłanki Prawa i Sprawiedliwości, wielomiesięczne poszukiwania "odzwierciedlają jak jest traktowane państwo".

Siemoniak, który również był gościem Poranka Radia TOK FM, wyjaśnił, że sprawa tzw. złotego pociągu nie leży w gestii resortu, którym zarządza. A według jego wiedzy władze Wałbrzycha szukają partnera, który pomoże w akcji poszukiwań pociągu.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (22)
Posłanka PiS ocenia: Najlepszy dowód na kompromitację Polski w oczach świata to poszukiwania złotego pociągu
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 10 razy 8

  W skali głupoty konkurują tu ex aequo: "Smoleński Zamach" oraz "Złoty Pociąg" Co ma tutaj palmę pierwszeństwa... Chyba Polacy sami ocenić potrafią... Zwłaszcza według SKALI ZAANGAŻOWANYCH ŚRODKÓW... oraz czasu podgrzewania tych obu oczywistych bzdur. Amen.

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 6 razy 6

  zamiast złotego pociągu, poszukaj pani tego biliona w jarkowej kieszeni, bo czas goni.

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 6 razy 6

  patrząc i słuchając tej pani dostaję wyprysków i torsji.
  ta kobieta jest nie do zniesienia. przede wszystkim jej przemądrzały ton, retoryka i gestykulacje doprowadzają mnie do schizmy.
  działa na mnie gorzej niż beata kempa i panna pawłowicz razem wzięte.
  ohyda.

 • kopandol

  Oceniono 5 razy 5

  Kolejna kretynka w ławach Sejmu.
  Polacy z uporem maniaka tworzą nową definicję demokracji - rządy imbecyli.

 • peter-321

  Oceniono 6 razy 4

  Zelewska musila sie uwierygodnic , szczegolnie swoja walbrzyska proznsoscia.

 • iluminati_semper

  Oceniono 8 razy 4

  ale żenada...
  ta pani nie wie, że jedyną rzeczą, którą władze nie powinny się chwalić to położenie owego pociągu lub info o jego wydobyciu...
  PiS już szuka środków do zatkania dziury budżetowej?

 • arvelli_net

  Oceniono 3 razy 3

  ... najlepszy sposób na kompromitację Polski jest prezesura tzw. kłamczyńskiego!... "nigdy nie zostanę premierem, jak mój brat zostanie wybrany prezydentem"! I to nie jest śmieszne, to jest ku..., ŻAŁOSNE!

 • lcf7519

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem dlaczego ale nie mam zaufania do kobiet ostrzyżonych na męsko.

 • lese_majeste

  Oceniono 1 raz 1

  czy ta paniusia zapomniała ile to "zastanawiamy" się czy była zamach, czy była to magnetyczna bomba, sztuczna mgła, uzbrojona brzoza, ruskie wymordowały tych co przeżyli, wybuchło od srodka, a mo0ze była to parówka, o więcej niech paniusia zapyta swojego kolegę Maciarewicza, ale może też zapyta jaki to światły, propaństwowy umysł zaprosił tyle znacznych Polaków do jednego samolotu bez pomyślunku czym to grozi, ale takie mysli to pozostawmy wirkowi, on ma dwa zwoje mózgowe i problemy z kojarzeniem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX