"Jeśli Gowin nie będzie szefem MON, to będzie dowód, że PiS po raz kolejny zrobił wyborców w konia"

Szydło straci "wizerunkowo" w oczach wyborców, jeśli zamiast Gowina w MON zasiądzie Macierewicz. - Przecież nazwisko Gowina było jedynym, jakie wymieniła w czasie kampanii, w kontekście nominacji rządowych - mówiła w TOK FM. Zdaniem Renaty Grochal, jeśli prezes PiS zdecyduje o nominacji dla Macierewicza pokaże, że nie zależy mu już na "centrowym elektoracie".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Jeśli teraz Jarosław Gowin nie będzie szefem MON tylko np. MEN to będzie to nieuczciwe wobec wyborców - oceniła Grochal w "Poranku Radia TOK FM".

Zdaniem dziennikarki "Gazety Wyborczej", niezrealizowanie obietnicy złożonej przez Beatę Szydło, będzie dowodem, że "PiS po raz kolejny zrobił wyborców w konia".

Według medialnych spekulacji, Jarosław Gowin najprawdopodobniej zostanie szefem resortu nauki i szkolnictwa wyższego. "Rzeczpospolita" informuje, że dodatkowo lider Polski Razem może zostać wicepremierem.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (255)
"Jeśli Gowin nie będzie szefem MON, to będzie dowód, że PiS po raz kolejny zrobił wyborców w konia"
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 56 razy 38

  Ostatnio PIS nie robił nikogo w konia. A nawet nie liczył że wygra jakieś wybory... TO WYBORCY W KONIA ZROBILI SAMI SIEBIE. A teraz będą liczyli kasę wypływającą z ich własnych portmonetek...NA REALIZACJĘ OBIETNIC WYBORCZYCH... Które po prostu przekraczają możliwości zrównoważenia budżetu... Po prostu Kukiz jeszcze nie doszedł do hasła "budżet" w Wikipedii...

 • agata-ata

  Oceniono 43 razy 29

  no, przecież to było do przewidzenia... tylko wyjątkowo naiwni myśleli ze prezes szanuje swoje słowo i swoje obietnice... postawiony pod ścianą wytrze sobie gębę panią "premier", Witamy w IV RP z Macierewiczem i Ziobro....

 • burn74

  Oceniono 41 razy 25

  Po raz kolejny,to się okazało,że coraz więcej idiotów i ciemniaków żyje w RP,dając władzę takim oszołomom spod znaku PiS.

 • safelogica

  Oceniono 39 razy 25

  A ja chcę aby Macierewicz był ministrem w MON. Ciekawi mnie reakcja naszych jedynych sojuszników USA ale też reszty od Moskwy przez Berlin po Pragę a nawet Londyn. Niech jarek nie czeka tylko wali z grubej rury. Przecież Polacy chcieli PIS ze wszystkimi wadami i zaletami

 • mark6

  Oceniono 32 razy 20

  Oj oj jakie zaskoczenie?
  Kiedy " Maliniak" okłamywał wyborców po to aby zdobyć prezydenturę to też nikt tego nie zauważył. Po trupach / oszustwach/ do władzy.
  Zapłaczą jeszcze wszyscy ci ci głosowali na PiSowskich OSZUSTÓW.
  Cyrk dopiero się zaczyna.
  Nie mam krzty litości dla Rodaków. Mają takie rządy jakie chcieli i na jakie zasłużyli.

 • korcia2000

  Oceniono 25 razy 17

  Robienie "w konia" wyborców to specjalność PiS-u. Czego spodziewaliście się? Raju na ziemi?

 • ikarum80

  Oceniono 29 razy 17

  Jarosław Gowin miał już swoje pięć minut jako minister sprawiedliwości w rządzie Po - wykazał się nie małą niekompetencją. Do tej pory w Sądach wspominają jego reformę z politowaniem.
  Oby J. Gowin nie dostał żadnej posady ministra w jakim kolwiek resorcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX