Komentarze (255)
"Jeśli Gowin nie będzie szefem MON, to będzie dowód, że PiS po raz kolejny zrobił wyborców w konia"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • iluminati_semper

  Oceniono 14 razy 4

  Pani Renata łudzi się, że środowisko wygranej partii przejmuje się kłamstwami wyborczymi i realizowaniem obietnic.... nie martwią się...
  swoją drogą nie gustując w blondynkach jestem pod wrażeniem osobliwej urody Pani Grochal...
  komplement nie seksizm :)

 • jr968

  Oceniono 3 razy 3

  Ale Gowin powiedział dziś, że jednak Antoni Macierewicz, to człowiek "szalenie odważny". No lepiej tego ująć nie mógł. To niestety (dla Polski niestety) prawda.

 • kuba_wu

  Oceniono 5 razy 3

  Gliński wczoraj mówił o tym, jak to trzeba odwrócić liberalne zmiany w szkolnictwie. Do tej misji wyślą liberała Gowina. Ha ha. No i fundamentalista religijny będzie odnawiał moralne oblicze tej zie... szkolnictwa.

 • pakulec

  Oceniono 5 razy 3

  tylko jakiś wybitny naiwniak mógł wierzyć, że Prezes odda resort siłowy komuś z poza Pisu. Nie wiem czy ministrem będzie Macierewicz, ale na pewno nie będzie to Gowin ani Ziobro - ci jeżeli już to dostaną jakieś śmieciowe resorty. Odnośnie wiarygodności Szydło - to jest ona tak wiarygodna jak tylko pozwoli Prezes.

 • amg53

  Oceniono 9 razy 3

  Ludzie,kiedy ogarniecie wreszcie,że ZbawPolskę nie ma wyjścia i musi zrobić ministrem AntoniegoZweieksplozjeHelBombaParówkowaPanzerBrzozaMindout of order? Antoni wyczyścił Zbawowi teczkę w 1992r, zrobił w bambuko tych którzy potem w niej grzebali wkładając w miejsce oryginalnej sfałszowaną lojalkę.Tę sfałszowana sfałszował niejaki pułkwnik gmerający w tekach i wyszedł na durnia. A Antoni z Jarem zarykiwali się ze śmiechu widząc w mediach tę sfałszowaną lojalkę. To był majstersztyk, wałek dekady.No i Jaro wyszedł na ofiarę Układu. Jakiego ? on sam do końca nie wie,ma mózg-hardware zawirusowany więc nie wie.

 • macik300

  Oceniono 9 razy 3

  To nie pis..dy zrobiły wyborców w konia tylko wyborcy zrobiły w konia pis..dy dali im po prostu wygrać i teraz te głąby sa w szoku bo za hu...ja nie wiedzą co zrobić.

 • gr_ub_y

  Oceniono 21 razy 3

  Prawo i Sprawiedliwość zrobi co chce.

  Dawno minęły czasy, gdy redakcje Gazet ustalały skład rządu.

 • kat-kk

  Oceniono 4 razy 2

  Trzeba wyjść na ulice i pogonić, to kościelne bydło POPIS z kraju, raz na ZAWSZE!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 2 razy 2

  Istotny jest wyłącznie odbiór poczynań PiSu w oczach jego zwolenników. PiS doskonale o tym wie. Zna dobrze swych wyborców i będzie dbał wyłącznie o nich. Bo po co troszczyć się o przeciwników? Oni i tak okażą się niewdzięcznikami. Lepiej mieć 30 % murowanego elektoratu, niż nawet 75 niepewnego. NWWD.

 • skrecamy-w-prawo

  Oceniono 4 razy 2

  Qu...Dziennikarska Oszczerska widzę szykuje się na ciężkie czasy.
  Oj przyjdą, bo już z GW sprzed dekad niewiele macie wspólnego.
  Dziennikarzyki na posyłki.

 • xsawer

  Oceniono 4 razy 2

  Czyżby Pani Premier Beata Szydło miała tyle do powiedzenia w swoim rządzie co Żyd za okupacji?

 • drdr2

  Oceniono 4 razy 2

  wyborcom PiSu nie przeszkadza Macierewicz. Widziały gały co brały. Dyskusja z córką (głosowała na PiS) skończyła się awanturą. Argumenty że Antoni to szkodliwy psychol nie działały

 • Jack Light

  Oceniono 2 razy 2

  To nie media, to nie PO będzie decydowała o tym, kto będzie tworzył mój rząd. Najbardziej prawdopodobnym kandydatem na szefa MON w moim rządzie jest Jarosław Gowin - powiedziała Beata Szydło P.O. Premiera.

 • dziewczyna_murzyna

  Oceniono 4 razy 2

  no proszę.. jeszcze rządzić nie zaczęli a według GWna już po raz KOLEJNY zrobili wyborców w konia?

  których wyborców? PO? ? ;-)

 • alex2222

  Oceniono 6 razy 2

  Ja pie...dolę!
  Dziś otworzyłem słoik dżemu,patrzę:a tam Gowin!
  Teraz boję się podnieść deską sedesową...

 • tadjan

  Oceniono 4 razy 2

  no, zwierzchnik sił zbrojnych na spółkę ze zwierzchnikiem sił powietrznych dla fantazji rozpieprzyli samolot pod Smoleńskiem, to cóż może zaczadzony Antoni, żeby tamtych przebić. Nie bójcie się Antoniego.....

 • lemoniada67

  Oceniono 4 razy 2

  "Szydło straci wizerunkowo..." Czyli co? Czy utrata "wizerunku" marionetkowego premiera RP, której szef partii dobiera ministrów, to dobrze, czy żle, bo już się pogubiłam?

 • grapfen

  Oceniono 6 razy 2

  Nazywam się Szydło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aby NA PEWNO ???????????????????

 • mipi1951

  Oceniono 6 razy 2

  Jesli Gowin nie bedzie szefem MON to bedzie znakiem ,ze Kaczor ma te 2 bratnie partie, oprocz Pisu gleboko w 4 literach.Wyr...cha ich bez mydla.Te Ziobry i Gowiny sa dla niego niczym.

 • skladzio

  Oceniono 6 razy 2

  Premier Szydło na pewno zdecyduje o kolorze papieru toaletowego w swoim kiblu , chociaż i to niekoniecznie .

 • krzywelustro

  Oceniono 6 razy 2

  W prawym i sprawiedliwym kraju bardzo dba się o to, aby każdy resort dostał jak najlepszego ministra.

  W Prawym i Sprawiedliwym kraju bardzo dba się o to, aby każdy minister dostał jak najlepszy resort.

 • ot48

  Oceniono 6 razy 2

  Nikt mnie w konia nie zrobi, bez względu ko będzie szefem MON-u.

 • a.k.traper

  Oceniono 6 razy 2

  Mnie tam w konia nie zrobili i nawet gdybym głosował na PiS to też bym się nie czuł zrobiony a to, że pani Grochal tak uważa to jej sprawa, zazwyczaj skład rządu podaje się po wyborach a dokładnie po desygnowaniu premiera przez prezydenta.
  Ktoś głosował na PiS by Gowin był ministrem, wolne żarty, byłby to duży błąd biorąc pod uwagę wynik wyborczy, takich Gowinów będzie więcej, z różnych partii i lepszych intelektualnie:)))
  Poziom dziennikarstwa od kilku lat spada drastycznie ale takie komentarze są dość infantylne.

 • pyffello114

  Oceniono 6 razy 2

  Pan Gowin jest człowiekiem, który ma sobie za nic lojalność wobec
  swoich wyborców. Pan Gowin swój mandat sejmowy zdobył jako poseł Platformy
  Obywatelskiej a nie dlatego aby miał budzić zachwyt wyborców. Gdyby Platforma nie umieściła go na swojej liście wyborczej, pies z kulawą nogą by o nim nie słyszał i NIKT by na niego nie głosował.Nie obowiązek, ale zwykła ludzka przyzwoitość
  nakazywałaby zwrocić mandat poselski zdobyty z rekomendacji PO.
  Czego byśmy nie mówili o panu Palikocie, to musimy przyznać, że zachował on się honorowo, zdając mandat poselski zdobyty w barwach PO. Na takie honorowe postępowanie nie było jednak stać pana Gowina.
  Jaką wartość może dzisiaj mieć to, co robi lub mówi pan Gowin po tym,kiedy
  z faryzejskim uśmieszkiem świętoszka zapewniał swoich kolegów z PO i nas wszystkich:
  Ja nie wyjdę z Platformy, ja nie opuszczę Platformy, moje miejsce jest w PO.
  Gowin w ten sposób bajerował swoich kolegów z PO tuż przed wyborami przewodniczącego Platformy, w których startował. Po przegranych wyborach nie potrzebował dużo czasu, aby zrobić z gęby cholewę i wystąpił z PO.
  W wyborach do Parlamentu Europejskiego pokazaliśmy panu Gowinowi, że w Parlamencie Europejskim
  nie ma miejsca dla tych, którzy robią z gęby cholewę.
  A oto jeszcze opinia o panu Gowinie wybitnego znawcy polskiej sceny politycznej, Jacka Żakowskiego w czasie, kiedy pan Gowin był jeszcze w PO:
  Jacek Żakowski dla portalu "Gazeta.pl":
  - Gowin to nieprzeciętnie ambitny i bardzo słabo wykształcony, słabo przygotowany intelektualnie polityk, który ma groźny zapał reformatorski. Wydaje mi się, że jest to jeszcze gorszy chwast polityczny niż Jan Rokita czy Zyta Gilowska, którzy symbolizują najgorszy okres PO. Bardzo boję się sytuacji, w której mógłby zostać w Platformie - mówi w rozmowie z portalem Gazeta.pl Jacek Żakowski.
  Byłbym niezmiernie zdziwiony,gdyby okazało się, że prezes Kaczyński może mieć zaufanie do ludzi, którzy robią z gęby cholewę.

 • incipit

  Oceniono 4 razy 2

  Liczyć, że obietnice piss-paprotki [zresztą kolejnej paprotki] cokolwiek znaczą to delikatnie mówiąc przyznawanie się do wielkiej naiwności. Szkoda czytać/słuchać wynurzeń naiwnej.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 4 razy 2

  PiS ma te wszystkie komentarze i jęczenia w PiSdzie. Zostali wybrani, więc czego ludzie chceta? Przecież nie wybrali ich jacyś kosmici, widziały gały na co głos oddawały, po oddaniu głosu reklamacji nie uwzględnia się.

 • a.s.101

  Oceniono 8 razy 2

  Pani premier in-spe straci ..., e tam, co może stracić, przecież marionetka nie może już nic stracić.
  Mam raczej apel do posłów opozycji aby na forum Sejmu zapytali jaki jest zakres niezależności premiera od prezesa. Jakie decyzje jej wolno podjąć samodzielnie.
  Uważam, że jest to jedno z ważniejszych spraw do wyjaśnienia przez Sejm.
  Ciekaw jestem czy opozycja będzie się interesować niezależnością premiera, czy to oleje jak to już bywało w innych istotnych sprawach.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 24 razy 2

  Nie przesadzajmy. Beata Szydło i wspierający ją Prezes Kaczyński wiedzą co robią.

 • bart8777

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli Gowin nie będzie szefem MON, to będzie dowód, że PiS po raz kolejny zrobił wyborców w konia'
  Nie zrobił wyborców w konia, bo wyborcom pisu jest zupełnie wszystko jedno, kto będzie ministrem. Skoro tak postanowił Jarosław zawsze dziewica, to znaczy że tak jest dobrze i tak ma być.

 • starszy-65

  Oceniono 1 raz 1

  Panie Boże!, co za głupcy z wyborców głosujących na PIS którzy uwierzyli w hasła i obietnice tej partii oraz jej przywódców. Moim zdaniem taki cud naiwności może się tylko odbyć w śród Polaków!!!

 • elenita

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem pewna, że wyborcy PiS nie czują się zrobieni w konia. Że tego właśnie chcieli. Pozostali mogą się łudzić, że wyborcy PiS mają choć odrobinę rozsądku i przejrzą na oczy. Nie. Nie mają. Doskonale wiedzą, czego chcą. Macierewicza. Brzozy. Kaczyńskiego, który zaraz przegoni Szydło i zostanie premierem.

 • felekstankiewicz

  Oceniono 3 razy 1

  Tak tez myslalem.Zwariowany Antoni ministrem.Cesarz Kaligula senatorem zrobil konia,wydaje sie to jednak mniejszym zlem niz rzady paranoika.

 • bilderberg500

  Oceniono 3 razy 1

  Co jest ważniejsze? Gowin na urzędzie czy też odnowa Polski i realizacja obietnic wyborczych? W konia tłumoki to was zrobił Król Europy!!!

 • zd46

  Oceniono 3 razy 1

  Gowin nie będzie szefem MEN, a m e n

 • tp70

  Oceniono 5 razy 1

  Kłamstwo, lekceważenie, nie liczenie się TO stałe elementy praktyki działania PIS !!!

 • pt.nut

  Oceniono 3 razy 1

  Wiele ulicznej elokwencji bije z postów dzielnych obrońców nieuchronnie nadchodzącej "dobrej zmiany". Widocznie skoro mini-prezes określił swoją formacje i jej wyborców jako tych "z górnej polki", to i posty musza dorównać . Pogratulować talentu i erudycji.

 • lukki69

  Oceniono 1 raz 1

  rozpadł Wam się elektorat..ciekawe dlaczego? ciekawe czemu,takie oszołomy,jak kaczyński czy Macierewicz mają teraz większość w sejmie? po przysypiali przy korycie, w UE przyjęli pozycję kupowanego lajka na allegro..dali się przyłapać na kuluarowych rozmowach obnażając prawdziwą twarz tak naprawdę całej polityki... nieudolnie włączyli się w sprawy konfliktu na Ukrainie..na koniec górnicy..wał z lekarzami i połowa lemingów odpadła....zapomniałem o wyczynach Bartka Arłukowicza i Abonamencie Rtv....

 • ellena81

  Oceniono 1 raz 1

  Nikt nie będzie rozliczał za to premier Szydło, bo na czele rządu będzie stał premier Kaczyński.

 • white_lake

  Oceniono 1 raz 1

  też uważam, że G. owin MUSI zostać ministrem obrony, wrogie armie od razu posrają się ze śmiechu na jego widok i każdą bitwę mamy wygraną
  jak w tym skeczu Monty Pythona o najśmieszniejszym dowcipie świata

 • ht

  Oceniono 7 razy 1

  Wyborcy PISu zgotowali krajowi taki los, a robienie wyborców w konia to stały punkt programu tej partii.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy 1

  Macierewicz nie nadaje się na szefa MON, ale Minister Wojny byłby z niego idealny.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 1

  "Jeśli teraz Jarosław Gowin nie będzie szefem MON tylko np. MEN to będzie to nieuczciwe wobec wyborców"

  Za głupotę trzeba płacić...

 • tomq12

  Oceniono 2 razy 0

  mordy w kubeł tępe gamonie z Agory, siedzieć i czekać na decyzje Pana Jarosława.

 • tomq12

  Oceniono 2 razy 0

  "Jeśli Gowin nie będzie szefem MON, to będzie dowód, że PiS po raz kolejny zrobił wyborców w konia"

  Jasna, wyborcy głosowali na PiS tylko dlatego, aby Gowin był szefem MON

 • jabbaryt

  0

  zapewniam panią Grochal, że dla mnie jako wyborcy PISu, sprawy personalne nie są aż tak ważne. Liczy się ogólny kierunek polityki. Ja stałem się wrogiem PO, od kiedy Tusk sprzeniewierzył się hasłom wyborczym tj. wprowadzenie JOW, 3x15% albo oddłużenie państwa.

 • homo-homini-lupus

  0

  Zdaniem Renaty Grochal Renata Grochal jest dorzeczna i obiektywna.
  Jakżeż się ten młot myli. LOL , Frau Grochal :-DD

 • godand

  Oceniono 4 razy 0

  Antypolskie oszołomy szaleją w internecie,pseudo jasnowidze i POpaprani naciągacze rzeczywistości,plują jadem gdzie popadnie. Stefan toczy pianę z pyska hahha. A karawana PiS idzie spokojnie dalej.

 • kronopio77

  Oceniono 6 razy 0

  PiS nie zrobił w konia wyborców tylko redaktorów GW i RynszTOKu :))) Głosowałem na PiS, bo chcę, by ministrem był Macierewicz, a nie Gowin.

 • kukunapniu

  Oceniono 2 razy 0

  jakim elektoracie? ....
  elektorat jest dobry do wyborów, teraz są 4 lata niepodzielnych rządów, kto im podskoczy?

 • zdzisek1949

  Oceniono 2 razy 0

  Ta blondi z "GW" ma dużą szparę oralną !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX