Nominacja dla Ziobry: Prowokacja rzucona w twarz wszystkim, którzy pamiętają sprawę Blidy. Bezczelność

- Teraz PiS może pokazać prawdziwą twarz. Ukłon w stronę centrum sceny politycznej to był tylko pomysł na kampanię - mówił w TOK FM Adam Szostkiewicz. Zdaniem publicysty "Polityki", ewentualny powrót Zbigniewa Ziobry na stanowisko ministra sprawiedliwości, to "prowokacja rzucona w twarz" części wyborców, sędziom i prokuratorom.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Rozważanie przez Jarosława Kaczyńskiego kandydatury Ziobry jest, wg Szostkiewicza, dowodem na to, że PiS po wygranych wyborach nie musi już ukrywać swojej prawdziwej twarzy.

Oburzona ewentualnym powrotem Ziobry do rządu jest też Janina Paradowska. - Ziobro jako minister sprawiedliwości... brakuje mi określeń... Bezczelność - mówiła w "Poranku Radia TOK FM".

"Rzecz niesamowita"

Wątpliwości komentatorów budzi nie tylko skład rządu. Zdaniem Adama Szostkiewicza, " poważnym naruszeniem reguł normalnej demokracji" jest to, że po wygranych wyborach to nie lider zwycięskiej partii staje na czele rządu.

- Doprowadzamy do tego, że na samym początku nowego rozdziału naszego kraju, z tylnego fotela będzie rządził Polską ktoś, kto nie ma żadnej władzy państwowej. To rzecz niesamowita - ocenił publicysta "Polityki".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (53)
Nominacja dla Ziobry: Prowokacja rzucona w twarz wszystkim, którzy pamiętają sprawę Blidy. Bezczelność
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 13 razy 9

  Czyli ma być ZERO DO KWADRATU ? ..Machające...m a g n e t o f o n e m...w mediach, nazwanego ..."g w o ź d z i e m"... Oby tylko nie nagrał kiedyś SUPERPREZESA... Jak kiedyś nieszczęsnego WICEPREMIERA.... Amen.

 • kotmiki

  Oceniono 14 razy 8

  Zawodowy donosiciel min. sprawiedliwośco ;oto pisowskie standardy tarzania się w goownie !!!!

 • joannanova

  Oceniono 15 razy 7

  Obsadę mają w tej "kułalicji " dobrą na remizję w pierdziszewie dolnym.
  Histeryczny tłuk magister z czerwieniejącym pyskiem i trzęsącym się głosikiem będzie zza d.. prezesa ziądził sprawiedliwością. Taką samą jak w nazwie partii..

 • frogmark

  Oceniono 12 razy 6

  Znowu będzie Ministerstwo (Prawa i) Sprawiedliwości. Za chwilę minister Ziobro oskarży np. Polańskiego, jako planowany zwierzchnik prokuratora generalnego, a następnie wyda decyzję o jego ekstradycji. I to będzie państwo prawa ...

 • ot48

  Oceniono 2 razy 2

  Ja tam Ziobry się nie boję.
  Za poprzednich rządów PiS-u byłem przesłuchiwany przez ABW, W Agencji /w departamencie postępowań karnych/ na Rakowieckiej spędziłem siedem godzin i żyję. Przez myśl mi nie przyszło aby skończyć z sobą przez samobójstwo.

 • ayelet

  Oceniono 4 razy 2

  Naród sobie wybrał władzę to ma.
  Masakra, że Ci ludzie dostali 40% poparcie.
  Czas wiać gdzieś do cywilizacji.

 • villk

  Oceniono 6 razy 2

  a ja sprawę śp. Barbary Blidy pamiętam ,..i nie zapomnę

  nominacja Pana Z. to kpina z państwa polskiego poza tym takiemu ministrowi trzeba by na dzień dobry kupić wodoodporny laptop, coby mu sie znów w wannie nie utopił...

  swoja drogą ciekawe co tam słychać u szczęśliwego emeryta pana Ś.

 • szpung

  Oceniono 20 razy 2

  Do mnie moga wpasc i o 4:00, poczestuje ich chetnie herbata, strzelac moga jedynie korki od szampana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX