"Chciałabym wierzyć, że w PiS są również światli ludzie. Powinni protestować przeciwko psuciu państwa"

Wg Katarzyny Lubnauer z Nowoczesnej, ułaskawienie Mariusza Kamińskiego to kolejny przykład, "naciągania prawa i psucia państwa". - Jeśli weźmiemy pod uwagę, że decyzja dotyczy człowieka z tego samego obozu politycznego co prezydent, to ma się wątpliwości, co do bezstronności decyzji - mówiła w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Chciałabym wierzyć, że również w PiS są światli ludzie. Próbujemy do nich apelować, że to co się teraz dzieje, to psucie państwa. Przecież klub PiS to nie powinny być 234 szable, tylko 234 osoby, które mają świadomość tego, co się dzieje. Powinny protestować przeciwko psuciu państwa.

Wg wiceszefowej klubu parlamentarnego Nowoczesnej, do szkodliwych decyzji podejmowanych przez PiS zaliczyć można - obok prezydenckiego ułaskawienia byłego szefa CBA - m.in. zmniejszenie liczby członków sejmowej komisji do spraw służb specjalnych, rezygnacja z zasady rotacyjnego przewodniczenia w tej komisji oraz szykowanie zmian w ustawie o trybunale konstytucyjnym.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (40)
"Chciałabym wierzyć, że w PiS są również światli ludzie. Powinni protestować przeciwko psuciu państwa"
Zaloguj się
 • jezierskiadam

  Oceniono 13 razy 5

  Nie potrzeba wiary.
  Potrzeba woli działania przeciwko paranoikom i kryminalistom.

  PS. Nie chciałbym wierzyć, bo wiara szkodzi rozumowi.

 • adres_na_swinstwa

  Oceniono 8 razy 4

  Naród chcial to naród wybrał... Najważniejsze jednak w wypowiedzi pani Lubnauer było podkreślenie faktu, iż demolkę naszego kraju rozpoczęła PO - bo ona pierwsza zdezorganizowała kadencyjność przewodniczącego komisji służb specjalnych, pierwsza zamachnęła się na TK. PiS nie odkrył Ameryki, tylko jeszcze bardziej radykalizuje pomysły poprzedniczki. Ku chwale własnych interesów i interesów kościoła - to to co laczy PO z PiSem oraz Tuska i Kopacz z Kaczyńskim i Szydło.

 • 68jacekw

  Oceniono 16 razy 4

  A gdzie byli "światli ludzie" z PO,kiedy zmieniano ustawę o Trybunale Konstytucyjnym? To była klasyczna manipulacja,żeby wybrać swoich zanim władza się zmieni.

 • szpung

  Oceniono 8 razy 2

  I co slodziaki znow powiecie ze wiecej ginie ludzi od wypadkow niz z rak terrorystow, no co kochane zboczylasy smierc jednego to tragedia smierc setek to statystyka, powodzenia i milego dnia

 • makariusz

  Oceniono 3 razy 1

  A ja wierze że rządy pisowczyków doprowadzą do tego że te 50% UPRAWNIONYCH DO GŁOSOWANIA RODAKÓW dostanie taki wycisk, że przy najbliższej okazji stawią sie przy urnach wyborczych.

 • dudi-w

  Oceniono 3 razy 1

  Ależ nie ma tam takich!!!!! Skandal to zbyt mało powiedziane. Ale coraz bliższy jest dzień, kiedy upodleni ludzie wyjdą na ulice i rozprawią się z pisowska swołoczą! Duda trafi przed Trybunał Stanu - nawet w ograniczonym składzie skaże go z pewnościa za dewastację państwa!!!!!

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 5 razy 1

  "Chciałabym wierzyć, że w PiS są również światli ludzie..." jak Mucha, Piotrowska, Nowak, Halicki, Kopacz, Kluzik...

  W psychicznie chorym kraju narodu specjalnej troski nagle zrządzeniem boskim mieliby się pojawić w miejsce świń, złodziei i durniów ludzie światli? Kogoś tu Siek(ło) prost w przedziałek, Frau Siek. I to potężnie :-D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX