"Prezydent obronił Kamińskiego. Nie można dopuścić do wendetty na funkcjonariuszu publicznym!"

Dla Agnieszki Romaszewskiej-Guzy, proces Mariusza Kamińskiego to "jedna z najbardziej skandalicznych spraw sądowych". Dlatego szefową telewizji Biełsat cieszy decyzja o ułaskawieniu byłego szefa CBA.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 W marcu sąd skazał Kamińskiego na 3 lata więzienia i 10 lat zakazu zajmowania stanowisk publicznych. Za przekroczenie uprawnień w sprawie tzw. afery gruntowej.

- Postępowanie związane z Kamińskiem jest jednym z większych skandali sądowych ostatniego dziesięciolecia. Osoby które ścigał zostały skazane, a następnie jego skazano na bezwzględne więzienie. Na uzasadnienie trzeba było czekać pół roku, pojawiło się w czasie kampanii wyborczej - wyliczała w TOK FM Agnieszka Romaszewska-Guzy.

Zdaniem szefowej telewizji Biełsat, nie mają racji osoby, które domagają się, by prezydent Duda z decyzją w sprawie Kamińskiego, poczekał do wyroku apelacyjnego.

- Nie można dopuścić do wendetty na funkcjonariuszu publicznym. I to zrobił prezydent - obronił go.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (46)
"Prezydent obronił Kamińskiego. Nie można dopuścić do wendetty na funkcjonariuszu publicznym!"
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 26 razy 20

  Który to "funkcjonariusz publiczny" (!!!) wcześniej DOKONAŁ WENDETTY NA WICEPREMIERZE LEPPERZE.. Na koalicjancie własnego rządu...Najpodlejszą jak można sobie wyobrazić SB-cką prowokacją ...

 • ciemny_lud

  Oceniono 21 razy 15

  "Osoby które ścigał zostały skazane". Otóż nie. Właśnie po ośmiu chyba klatach procesów prawomocnie uniewinniony z wszelkich zarzutów burmistrz Helu - jeden z wrabianych przez ludzi Kamińskiego rzekomych przestępców - wszczął proces o spore odszkodowanie od skarbu państwa, za utracone dochody i wiele lat wykreślonych z normalnego życia.
  A prezes wydawnictw technicznych i pani Marczuk?
  Gdzie i jak i kto został skazany na tle budynku rzekomo należącego do Kwaśniewskich? A kupionego przez pomyłkę przez CBA za pieniądze skarbu państwa?
  A
  Poziom służb Kamińskiego wyraźnie określa agent Kaczmarek, playboy dla ubogich, który w nagrodę za swe wyczyny został w poprzedniej kadencji posłem PiSu.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 13 razy 11

  Czy esbecy to też byli funkcjonariusze publiczni?
  Jednym słowem MOCZAROWCY u władzy!

 • getz54

  Oceniono 15 razy 11

  Po godzinach prezydent robi to co umie najlepiej, ...... rznie głupa.

 • he219uhu

  Oceniono 13 razy 9

  Usiłuje się nam wmówić, że on walczył z korupcją. Goowno prawda. On jak prawdziwy czekista z czerezwyczajki zwalczał wewnętrzną opozycję w rządzie Kaczyńskiego i dostał zadanie neutralizacji Leppera za pomocą prowokacji. Ale całą sprawa się rypła, w związku z czym teraz pisowscy towarzysze go bronią, bo przecież wiernie służył partii. Tyle w temacie

 • uszatek_2

  Oceniono 15 razy 9

  ... Duda, tak jak cały obłudny i rozmodlony PiS po prostu "przestrzega prawa inaczej".... ...bo dla Zjednoczonej Lewicy "Polska jest nasza" , dla PO "Polska jest mojsza" a dla PiS "Polska jest najmojsza" !!!!!!!!. - kto nie zrozumiał niech obejrzy sobie film pt. "Dzień świra"....

 • e.mem

  Oceniono 12 razy 8

  jakim cudem proces o przekraczanie kompetencji i łamanie prawa przez szefa służb specjalnych może być dla pani Agnieszki Romaszewskiej-Guzy skandaliczny? w telewizji Biełsat pod niebiosa wychwala demokrację, praworządność i równość wszystkich wobec prawa... to tylko taka propaganda dla Białorusinów? wstyd pani Romaszewska-Guzy.

 • fer-lucy

  Oceniono 12 razy 8

  Sądy sądami. Sprawiedliwość musi być po naszej stronie.
  Kamiński niewinny
  Ziobro niewinny
  Macierewicz niewinny
  Sami Swoi- ale to już nie komedia . to życie w POLSCE

 • komentarz.dna

  Oceniono 13 razy 7

  Ku... ku...e łba nie urwie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX