"Kreowanie bezkarności nowej władzy. Możecie łamać prawo, nadużywać kompetencji - będziecie przez nas chronieni"

Wg Cezarego Michalskiego, ułaskawienie Mariusza Kamińskiego pokazuje, że PiS "ściągnęło lejce, szarpnęło cuglami". - Tylko nie wiem, czy ta nasza kasztanka nie będzie wyglądała jak koń z obrazu "Szał". Pamiętacie, jak piana leciała mu z pyska? - pytał publicysta "Krytyki Politycznej" w "Poranku Radia TOK FM".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Zdaniem Cezarego Michalskiego, ułaskawienie Mariusza Kamińskiego ma znaczenie dla wszystkich przedstawicieli nowej władzy.

Bo jak ocenił komentator "Poranka Radia TOK FM", Andrzej Duda ułaskawiając byłego szefa CBA, powiedział "ludziom PiS wchodzącym do instytucji państwa: możecie wszystko, możecie łamać prawo, nadużywać kompetencji - będziecie przez nas chronieni".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (70)
"Kreowanie bezkarności nowej władzy. Możecie łamać prawo, nadużywać kompetencji - będziecie przez nas chronieni"
Zaloguj się
 • endrju1521

  Oceniono 21 razy 13

  Ludzie ! ! !

  Trzymajcie się, a najlepiej zapnijcie pasy,

  "Polska" robi salto ze śrubami.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 19 razy 9

  Podobno Jarosław Kaczyński jest...f a n e m... Marszałka Piłsudskiego... TYLKO SPOKOJNIE... Parlament jeszcze nie rozwiązany...Ludzie którzy za dużo wiedzą o prezesie jeszcze nie znikają (jak. gen.Zagórski)...Obozów dla opozycji jak w Brześciu czy Berezie Kartuskiej jeszcze nie ma...Wprawdzie I Brygada już obejmuje stanowiska, to przecież "SĘDZIOM KURY SZCZAĆ WYPROWADZAĆ"..jeszcze nie takie straszne..,.. Wobec działań Piłsudskiego...Tylko w jednym jest pewne podobieństwo; Piłsudski "przerobił" nieudany rajd na Kijów na cudowne zwycięstwo pod Warszawą, a Kaczyński idiotyczne lądowanie samolotu we mgle (aby zdążyć do Katynia), "przerobił" na Religię Smoleńską...równie propagandowo nośną...

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 26 razy 0

  ostatnio identyczne porządki w sprawowaniu "WADZY" w Polsce miały miejsce za komuny, kacykom z PZPRu także można było więcej... Kaczyński i jego sekta po prostu powracają w obyczajach politycznych do okresu kiedy mu się żyło najlepiej

 • szpung

  Oceniono 24 razy 0

  Rzad PIS powinien pamietac, iz rewolucja we Francji wybuchla z powodu nieplacenia podatkow przez stan trzeci, calosc kosztow utrzymania panstwa zlozono na barki klasy sredniej i prolet, jesli to bedziecie pamietac to porzadzicie dlugo z korzyscia dla panstwa i narodu. Szczegolnie cieszy wsparcie dla MSP czyli polskiej klasy sredniej ktorej nie stac na optymalizacje podatkowa i ktora dzwiga koszty rzadow oligarchii wspieranej przez wszelakiej masci lobbystow od czerskiej po wiertnicza. Idzcie ta droga koledzy.

 • tani_dran

  Oceniono 29 razy -1

  Tak działa PISIS - Państwo Pislamskie

 • allibaba

  Oceniono 29 razy -1

  A swoją drogą, skąd oni biorą tych wszystkich komentujących twarzowców?

 • szpung

  Oceniono 21 razy -1

  Nawiazalem do historii sprzed 200 lat rowniez po to zeby przypomniec pelne haslo rewolucji francuskiej o ktorym pogrobowcy francuskiej republiki proletariatu w postaci watlego czarka nie lubia wspominac, wiec je przypomne

  ''Liberte, Egalite, Fraternite ou la mort''

  Francja staje sie symbolem konca Europy w jakiej sie wzrastalismy, stala sie terenem wojny z nazizmem islamskim, ktory unurza Francje we krwi tak jak 200 lat temu, mamy szanse tego uniknac, mamy u wladzy wreszcie odwaznych politykow mamy rowniez spora czesc spoleczenstwa ktora uswiadomila sobie koniec konca historii wydarzenia przyspieszaja i nadchodza powazne zmiany w porzadku swiata. Nie stac nas na kolejne lata rzadow watlych czarkow osly i uczeni do srodka taki jest porzadek rzeczy.

 • allibaba

  Oceniono 21 razy -1

  A mój sąsiad uważa, że tego roku zima będzie łagodna.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 45 razy -1

  Ból serca Czarka ogromny, zażyj stoperan albo zrób sobie lewatywę, ale tę luksusową, belwederską.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX