"Ujmujące". Paradowska o tłumaczeniu decyzji ws. Kamińskiego. I wyjaśnia, że chodzi o jeden kwit

Wg Janiny Paradowskiej, nie sprawiedliwość a dostęp do "tajemnic państwowych" zdecydował o ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego. Bo były szef CBA jako osoba skazana, nie dostałby certyfikatu dostępu do informacji niejawnych. - Muszę przyznać, że tłumaczenie prezydenta Dudy na temat Kamińskiego, że wziął to na siebie, bo to sprawa polityczna, jest jednym z bardziej ujmujących, jakie słyszałam - komentowała Paradowska w TOK FM.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 - Wolałabym, żeby pan prezydent nie brał na siebie takich decyzji. Tylko poczekał spokojnie. Ale nie mógł czekać, bo pewnie Kamiński nie dostałby certyfikatu, a pewno o ten kwit chodzi - mówiła publicystka "Polityki" w "Poranku Radia TOK FM".

Jak oceniła Paradowska, prezydencka decyzja w sprawie byłego szefa CBA, doprowadziła do dużego zmieszania proceduralnego. Nie jest jasne - między innymi - czy ułaskawienie przed uprawomocnieniem się wyroku oznacza, że ułaskawiony jest winny czy niewinny oraz czy proces apelacyjny powinien się toczyć, czy nie.

"Kamiński sam poprosił o ułaskawienie" - kulisy decyzji ws. byłego szefa CBA>>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (14)
"Ujmujące". Paradowska o tłumaczeniu decyzji ws. Kamińskiego. I wyjaśnia, że chodzi o jeden kwit
Zaloguj się
 • oswiecony19

  Oceniono 7 razy 7

  "Prezydent wszystkich przestępców". Nieprawda, tylko "naszych".

 • protonalfa

  Oceniono 4 razy 4

  Zaczęło się. Wiedziałem, że prezydent Duda czyści buty Kaczyńskiemu i spełnia wszystkie jego życzenia, i zachcianki w podskokach, i z uśmiechem na twarzy, ale żeby jednak upaść aż tak nisko?! Tego się nawet po nim nie spodziewałem. Gdzie On miał rozum tak postąpić?!!!

 • cozwami

  Oceniono 13 razy 3

  AD,parobek kurdupla,kaplanem PiSlamu!

 • aaron.goldstein

  Oceniono 18 razy 2

  Pani Janina, jak zawsze nie zawodzi.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 8 razy 2

  Pani redaktor miała pewnie na myśli...PREZESA KACZYŃSKIEGO ?

 • prag102

  Oceniono 1 raz 1

  Kaczyński stary kawaler niezrównoważony psychicznie fanatyk jakiejś dziwnej patologii dorwał się do władzy i doprowadzi do krwawej wojny domowej na wzór Bałkanów, bo to inaczej się nie skończy, chyba że ze strachu wyznawców sejmowych czym grozi popieranie dyktatora pozbawią go większości i doprowadza tę bandę od środka do upadku.

 • 66kropek

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego pogrubiona czcionka to , aż tak wstrząsające ? No chyba tak skoro od decyzji PAD nie wybuchły zamieszki na ulicach, ludzie nie podpalali się w dowód protestu to zostało wam już tylko to! Następne komentarze o kaczystowskich faszystach proponuje w arial black i na czerwono!

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 11 razy -1

  Ożywienie pisowskich hunwejbinów na portalach, których nienawidzą jest zdumiewające. Może ktoś mi to wyjaśni.
  Nie pytam oczywiście pisowskich hunwejbinów!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX