Komentarze (226)
Piwnik zaprasza Ziobrę do pokoju sędziów w sądzie Warszawa-Praga. Chce pokazać w Kodeksie złe zapisy i jak sędziowie nie mogą się ruszyć
Zaloguj się
 • koles751

  Oceniono 35 razy 15

  Jeśli chodzi o brak sal, to może pomogłoby gdyby sędziowie na rozprawy przychodzili punktualnie, aby przestrzegali czasu ogłoszonych przez siebie przerw? Chyba żyjemy w innym świecie.

 • kemor234

  Oceniono 25 razy 13

  Pan Ziobro, jest ponad to. Jest ponad wszystko. Wyjątkowy "chwalipięta". Z jego ust słyszano już tyle zapowiedzi, że staje się to sztuką samą w sobie. Jeśli chodzi o dokonania, to już zdecydowanie gorzej.

 • wlodzimierz.iliycz

  Oceniono 31 razy 13

  >Piwnik zaprasza Ziobrę do pokoju sędziów w sądzie Warszawa-Praga.

  Właśnie w sądzie Warszawa-Praga zapadają najbardziej absurdalne wyroki w sprawach rodzinnych.
  Sędzie, pewne braku jakiejkolwiek kontroli, wypisują w tych wyrokach fantastyczne absurdy.
  To już nie niezawisłość sędziowska, to samowola.
  Zapraszam panią Piwnik do zapoznania się.

 • duda.laskawy

  Oceniono 12 razy 12

  Sędziowie powinni miec swoje kancelarie i zespoły ludzi, którzy pomagaja im w przygotowaniu do sprawy, tak jak jest to w innych krajach, a nie jeden sedzia i kilkadziessiat tomów akt do jednej sprawy. Organizacja sądów jest do d*py. A przeciez tak prosto da sie to rozwiazac i ile etatów powstanie dodatkowych.

 • acototak

  Oceniono 16 razy 10

  Czy najzdolniejszy z niezdolnych prawników skorzysta z zaproszenia?

 • pogromca_bzdury

  Oceniono 12 razy 10

  Nie było żadnej sprawy "niepełnosprawnego mężczyzny, który trafił do więzienia za kradzież batonika". Była sprawa złodzieja sklepowego, który uporczywie nie spłacał symbolicznej grzywny, więc w końcu musiał ją o odsiedzieć. I siedział trzy dni.

 • tina1180

  Oceniono 11 razy 9

  Jaki z Ziobro prawnik przeciez on w zawodzie prawnika nigdy nie pracował. Ziobro to tylko polityk mściwy podły i burtny zupełnie bez kultury politycznej. Ziobro nie urósł do pięt Pani Piwnik. A to zero nawet nie odpowie na zaproszenie Pani Sędzi bo jest burak, buc i prostak. Super Ministra wybraliście sobie Polacy tak tak Zero jest i prawy i sprawiedliwy żądający od skarbu Panstwa. Milion złotych za smierć swojego ojca. Bydlak

 • allegropajew

  Oceniono 31 razy 9

  Nie ma szans na dobrych sędziów przez wiele, wiele lat, bowiem obowiązkową maturę z matematyki zniesiono w 1982 r., a przywrócono całkiem niedawno. Zagwarantowało to na ponad 25 lat, że 90% sędziów nie zna podstaw logiki. Jak więc mówić o JAKIMKOLWIEK dobrym sędziowaniu?

  Ponadto w dzisiejszych czasach sędzia-prawnik to może sądzić sprawy o pietruszkę. Już sprawy z zakresu ruchu drogowego powinien sądzić ktoś, kto lata jeździł autem nie tylko na drodze dom-praca. O sądach gospodarczych nie wspomnę, bo tu powinien być wymagany choćby licencjat z rachunkowości.

  Biegli winni WSPOMAGAĆ sąd, np. analizą faktów. Ale sędzia osobiście musi kojarzyć materię. Dlatego NASA na przewodniczącego komisji ds. katastrofy Challengera wybrała fizyka, noblistę Richarda Feynmana.

  Gościula

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX