"Czy mamy histeriomat? Nie mogę słuchać, jak nadużywasz wielkich kwantyfikatorów!" - Kurkiewicz i Baranowska kłócą się o TK

- Teraz mówi się o końcu demokracji, zamachu na demokrację. A kiedy PO wybierała sędziów, to pies z kulawą nogą się tym nie interesował - przekonywała w TOK FM Kamila Baranowska. Argumentacja dziennikarki "Do Rzeczy" zirytowała Romana Kurkiewicza. - Ja byłem psem z kulawą noga - ripostował.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Zdaniem Kamili Baranowskiej, kiedy PO pod koniec poprzedniej kadencji Sejmu wybierała sędziów TK, pojawiły się "tylko pojedyncze głosy" oburzenia. - Nie było takiego larum jak dziś. Mnie chodzi o proporcje - przekonywała dziennikarka w "Poranku Radia TOK FM", podkreślając, że "dziś histeria jest nieporównywalna do tego, co się działo wówczas".

- Czy mamy jakiś histeriomat? Okazuje się, że największym politycznym problemem jest jakaś histeria, bo PiS robi wszystko, żeby nie móc być za cokolwiek pochwalonym - odpowiadał Roman Kurkiewicz z Collegium Civitas i TVN24.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (21)
"Czy mamy histeriomat? Nie mogę słuchać, jak nadużywasz wielkich kwantyfikatorów!" - Kurkiewicz i Baranowska kłócą się o TK
Zaloguj się
 • toboh1

  Oceniono 12 razy 10

  Poczekajmy chwilę - w mediach będą tylko Baranowskie - jak za komuny.
  Znów będę słuchał WE - już teraz jak jestem na wsi TOK jest słabo
  słyszalny (jak kiedyś WE) - w przeciwieństwie do Radia Maryja i Puls -
  które "wchodzą" na częstotliwość.

 • kopandol

  Oceniono 13 razy 9

  Kolejna PISowska kretynka, której się wydaje, że rację ma ten kto głośniej mówi.
  Nie wiem skąd Kraśko wygrzebał tę różańcową panienkę ale to kwintesencja PISdzielstwa - materiał na drugą Pawłowicz, gdy się zestarzeje.

 • Robert Baniak

  Oceniono 12 razy 8

  Skoro Pani Baranowska z "Od rzeczy" naprawdę nie rozumie, że złamanie obyczaju (PO) w trakcie tworzenia ustawy jest czymś innym, niż złamanie prawa (PISs), to powinna zamilknąć. Kropka.

 • fortuna1972

  Oceniono 14 razy 8

  Te rozhisteryzowane babsko z PiSjonarskiego szmatławca wyznaje kaczystowską zasadę, że jak Jasio podpie.doli Stasiowi łopatkę, to Stasio musi mu koniecznie nasikać do wiaderka. Na takim poziomie PiS-dzielstwo argumentuje zamach na TK i nie tylko zresztą. Faktycznie, kuźwa, "dobra zmiana".

 • bobik57

  Oceniono 13 razy 7

  Baranowska, czy w czerwcu był już Twój prezydent ? Był. Dlaczego więc nazywasz go psem z kulawą nogą ?

 • drugiepietro

  Oceniono 5 razy 5

  A czy ktoś wówczas bronił odzywać się? Trzeba było protestować, Siedzieliście cicho, a teraz tę ciszę przywołujecie jako argument usprawiedliwiający to, co robicie obecnie.

 • szpung

  Oceniono 29 razy 3

  Histeriografia czyli metoda rzadzenia popr\ez wywolywanie notorycznego stanu histerii poprzez media, uniwersytety, celebrycki motloch i rozdygotane Jandy na miescie. Idzie czas zmian i po mesku powiedzcie sobie nic to spieprzylismy i przestac marudzic czas usiasc na du.. Tym razem wyzej du.. nie podskoczyta.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 15 razy 1

  Przy akcji PO ze dwa razy Gazeta Wyborcza wyraziła watpliwości. Zresztą wątpliwosci szybko zostały rozwiane, bo PO działała "w trosce zachowanie standardów demokratycznych w Polsce".

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 2 razy 0

  Kamila Baranowska:
  link ---> baranowska.dorzeczy.pl/id,7578/Ratunku-koniec-demokracji.html

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX