Komentarze (32)
Ekspert: To Kempa blokuje publikację wyroku TK. Wkrótce takich śledztw już nie będzie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • arvelli_net

  Oceniono 24 razy -2

  ... 8 lat więzienia i przepadek mienia oraz dożywotni zakaz sprawowania jakiejkolwiek funkcji w organach państwowych i samorzadowych, urzędnik to urzednik a nie BÓG! Ma robić to co ma robić bo jest jak doopa od sr.ania! W dyskusje może sobie wchodzić jak wejdzie do garażu u kaczyńskiego lub jak na straganie powróci do sprzedaży kartofli!

 • mirekch60

  Oceniono 26 razy -2

  To jest idiotka nad idiotkami a co do wiary to ma nierówności pod sufitem.

 • Carolayn de vinion

  Oceniono 8 razy -6

  Witam,czy w Polsce można mieć zaufanie do sędziów,jeżeli tak to do jakich, i przez kogo mianowanych.Bo z tego sporu wynika że w Polsce nie ma niezawisłych i niezalężnych sądów i sędziów.Bo sędziowie mają pochodzenie i mianowani byli przez; PZPR,SB,PO,PIS,PSL,SLD.Proste jak rzep niech każde ugrupowanie polityczne daje swojego sędzie i będzie po ptokach.Bo jak zaczną Politycy dla Trybunału namawiać ludzi żęby staneli na przeciw siebie to jat to chromolę nadstawiać łeb dla Petru,Pitery czy Kaczyńskiego.Niech usiodną do stołu i przy miodzie pitnym pogadają.

 • snakeinweb

  Oceniono 9 razy -9

  Co to jest ta cała "liberalna demokracja". Domyślam się, że to jakiś syf podobnie jak niegdyś "demokracja socjalistyczna".

  Demokracja jest, albo jej nie ma. Przymiotników dla niej nie trzeba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX