Duda w Gdańsku: Wstyd mi za III RP. Paradowska: a mi wstyd za prezydenta

- Można mówić wielkie słowa przy okazji rocznic, a w codziennym wypełnianiu obowiązków zachowywać się inaczej - komentowała Janina Paradowska poranne wystąpienie Andrzeja Dudy w Gdańsku. Prezydent mówił, że wstyd mu za III RP.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Janina Paradowska ostro skomentowała poranne wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy w Gdańsku.

- Mnie poruszyło to wystąpienie. Pan prezydent znów obiecał naprawę - komentowała w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska.

Duda mówił: Staję tu dzisiaj przed państwem, a wcześniej przyklęknąłem przed pomnikiem ofiar Grudnia '70 roku, oddając hołd, hołd w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej i całego naszego narodu. Hołd, jak przystało na prezydenta Rzeczypospolitej, który silną i sprawiedliwą Polskę ma jako swoje najważniejsze zadanie, w służbie, którą podjął się pełnić.

- No nie powiedziałabym, żeby silną i sprawiedliwą Polskę prezydent Duda ma za swoje największe zadanie. Na razie to nieprzestrzeganie konstytucji - mówiła Paradowska. - Duda zaatakował i powiedział, że wstydzi się za III RP. Ja za III RP się nie wstydzę, Natomiast wstydzę się za to, co w tej chwili robi pan prezydent z Trybunałem Konstytucyjnym czy ułaskawianiem Mariusza Kamińskiego - mówiła.

- Może by najpierw powstydził się za to, co robi. Można wielkie słowa mówić wielkie słowa przy okazji rocznic, a w codziennym wypełnianiu obowiązków zachowywać się zupełnie inaczej. Co stało się specjalnością pana prezydenta - stwierdziła publicystka.

Przeczytaj "A chciałam być aktorką..." - pierwszy biograficzny wywiad z Janiną Paradowską

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (681)
Duda w Gdańsku: Wstyd mi za III RP. Paradowska: a mi wstyd za prezydenta
Zaloguj się
 • 29elmi

  Oceniono 279 razy 209

  Brawo Pani paradowska. Hipokrycie nalezy plunac w twarz. To czlowiek bez honoru, choc geba pelna swiatecznych frazesow.

 • protonalfa

  Oceniono 229 razy 183

  Duda - weź się w końcu za robotę, bo ino ciągle gadasz i gadasz, a nic nie robisz!!! W kampani wyborczej obiecywałeś, że zrobisz to i to, że będziesz bardzo aktywny, że będziesz zgłaszał ustawy, których masz pełne szuflady i co?!!! I nic!!! Na wycieczki do Chin sobie jeździsz, wygłaszasz głodne kawałki o tym, jak było źle i jak jest źle ( zapominasz powiedzieć, że teraz, jak PiS rządzi będzie już tylko lepiej ), a poza tym nic nie robisz konstruktywnego!!!

 • flat-ower1

  Oceniono 160 razy 136

  Ten człowiek całkowicie się pogubił. Ciągle gdzieś chce klękać i kogoś przepraszać. Czy kiedyś zacznie przepraszać za swoje czyny i swoje zaniechania? Ja nie widzę wielkiej odpowiedzialności III RP w sprawie Grudnia i Sierpnia państwo postępowało jak demokracja a nie jak jakaś republika białoruska. Natomiast PIS powinien raczej zacząć robić rachunek sumienia z osób skompromitowanych, siepaczy gierkowszczyzny, których przygarnął do siebie i umieścił na wysokich stanowiskach !

 • man-iks

  Oceniono 113 razy 101

  wstydzic sie za innych jest cholernie łatwo
  wstydzic sie za siebie jest bardzo ciezko.... o jezu jak ciezkoooo

 • dudi-w

  Oceniono 115 razy 97

  Wstyd to ci powinno być za deptanie konstytucji i za włażenie w kuper prezesa, pacynko prezydentopodobna!!!!!!

 • jezierskiadam

  Oceniono 155 razy 97

  Nie jestem wstydliwy,
  ale gdyby co, to wypraszam sobie, żeby ktoś mnie wyręczał....-:))

  PS. Duda ostatnio czerwony na mordze ...-:)))

 • pyrazgzikiem

  Oceniono 112 razy 94

  Nie wstyd Panu, Panie Prezydencie za to, że daje się Pan prowadzić na smyczy posła Kaczyńskiego?

 • Rafał Grys

  Oceniono 100 razy 78

  Przepraszam Panią, ale co miała Pani na myśli mówiąc Pan Prezydent? To coś nie jest nawet panem a co dopiero mówić Prezydentem. Ten gość nie wie co to honor więc niech się nie odzywa. WSTYD to odczuwają miliony Polaków jak patrzą na ten wyrób prezydentopodobny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX