Komentarze (95)
"PiS powie o orzeczeniu Komisji Weneckiej, że nic złego się nie stało. A Komisja Europejska może podjąć kolejne kroki..."
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • westgreg

  Oceniono 19 razy 1

  Opinia komisji będzie miała wyłącznie charakter medialny. PiS i tak zrobi, co uważa za słuszne. Kto większości sejmowej zabroni.

 • caro3139

  Oceniono 31 razy 1

  Wyrok komisji bedzie w święto 6 króli

 • azteci

  Oceniono 13 razy 1

  Pani premier :) już jakiś czas temu, występując w PE, jasno i klarownie wypowiedziała się na temat Komisji Weneckiej.

 • 66kropek

  Oceniono 47 razy 1

  Proponuje żeby pani z Nowoczesnej pohamowała swój profetyczny zapał i poczekała do opublikowanie tego orzeczenia wtedy zobaczymy kto jak się zachowa...

 • ateofi

  Oceniono 16 razy 0

  A tymczasem Grecja robi "reformę" medialną i ....likwiduje 6 kanałów prywatnych. Już kundle z PO biegusiem na skargę do KE w ramach "solidarności" zakapujcie Greków!!!
  wpolityce.pl/swiat/281233-grecki-rzad-ostro-reformuje-media-likwiduje-6-prywatnych-kanalow-tv-jakos-nikt-nie-interweniuje-w-ke
  --------------
  Premier Grecji Aleksis Cipras poinformował w środę, że reforma audiowizualna, realizowana przez jego rząd, ograniczy do czterech liczbę prywatnych kanałów telewizyjnych obejmujących zasięgiem cały kraj.

  Projekt ma zostać złożony do parlamentu w czwartek; reforma przewiduje wydanie „czterech narodowych licencji”.

  Utworzy to kanały naprawdę niezależne i silne finansowo

  — wyjaśnił Cipras.
  Reforma audiowizualna jest jedną z obietnic lewicowego rządu. Obecnie w kraju działa ponad 10 prywatnych kanałów telewizyjnych, działających w sytuacji braku odpowiednich przepisów i nieprzejrzystości finansowej, podsycanej przez zowiązania między politykami a baronami medialnymi.
  Od końca monopolu publicznego w 1989 roku prywatne kanały telewizyjne, będące w rękach m.in. koncernów naftowych, działają jedynie na podstawie prowizorycznych licencji. Na nowe licencje przewidziany jest międzynarodowy przetarg. Cipras starał się przekonać do reformy opozycję socjalistyczną i prawicową, argumentując, że konieczne jest przecięcie związków polityczno-medialnych. Przeciwnicy reformy zarzucają mu jednak, że chce rozciągnąć nad tym sektorem rządową kontrolę.

 • si-si2

  Oceniono 22 razy 0

  Tej Katarzynie Lubnauer i jej kumpelkom marzy się władza.
  Bo władza to KASA ;)))

 • 2mimoza

  Oceniono 12 razy 0

  Adamie Michniku, dlaczego na wielu forach wprowadziłeś CENZURĘ i moderator/ka przepuszcza wyłącznie ohydne obelgi na PIS - inne, normalne, blokuje ?

 • cucurucu

  Oceniono 14 razy 0

  Pani Lubnauer niech zajmie sie wrozeniem z fusow skoro zna przyszlosc i nawet wie co kto powie.

 • po-50

  Oceniono 4 razy -4

  poczekamy do 11 marca a przy okazji czemu nie ma wiadomości o procesie i tym ,że na rozprawie nie pojawiła się Agnieszka Kublik i nie usprawiedliwiła tej nieobecności. Nie została ukarana, bo radca Agory Piotr Rogowski ustnie deklarował, że dziennikarka jest chora. Jak dodał, redaktor nie dotarła do lekarza sądowego, dlatego nie dostarczyła diagnozy sądowi.

 • lewacka.konserwa

  Oceniono 20 razy -10

  To, że PiS robi ze swoich wyborców idiotów, to wiadomo, ale że Nowoczesna zmierza w tym kierunku, to to jest przykre. Co to znaczy "tak przedstawione polskiemu społeczeństwu"? Pewna część społeczeństwa potrafi sama opinię przeczytać i ją zinterpretować. Czyżby wyborcy Nowoczesnej mieli do tej grupy nie należeć?

 • boszlo1

  Oceniono 15 razy -11

  "Zapominamy tylko, że mamy inne interesy niż Brytyjczycy - powiedziała Lubnauer. - Oni nie chcą euro, nie ma ich też w Schengen". Polacy rowniez nie chca euro i chca miec kontrole nad swoimi granicami. Jesli uwaza pani, ze Polska powinna przyjac polityke Angeli Merkel jako swoja to jest to pani odosobnione zdanie, ktore popiera jedynie garstka czerskich propagandystow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX