"Rozbryzgującym się szambem przykrywają swoją nieudaczność" - lustracja w służbie "dobrej zmiany"

- Uważam, że IPN złamał prawo np. ujawniając korespondencję prywatną, adresy. A ponadto instytut realizuje cel, które nie mają nic wspólnego z poznawaniem najnowszej historii. To cele polityczne - ocenił w TOK FM Andrzej Celiński. Wg działacza solidarnościowej opozycji, "chcą zohydzić wszystkich", którzy mogą kwestionować politykę rządzących.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jak ocenił Andrzej Celiński, awantura wokół dokumentów przetrzymywanych przez gen. Czesława Kiszczaka, ma przykryć "rozbryzgującym się szambem nieudaczność" rządzących.

Bo zdaniem działacza antykomunistycznego podziemia, a dziś "bezpartyjny emeryt", "żaden z punktów tzw. "dobrej zmiany" nie jest realizowany".

- Polski bohater Lech Wałęsa polski bohater jest okładany cepami przez małych ludzi i małe instytucje, które działają wbrew prawu - mówił gość "Poranka Radia TOK FM".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (198)
"Rozbryzgującym się szambem przykrywają swoją nieudaczność" - lustracja w służbie "dobrej zmiany"
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 82 razy 56

  Jaka nieudaczność ? Obietnicą... 500 złotych (funtów, dolarów, euro) dla każdego (nawet dla najbogatszych, bo komu dziś nie przyda się kasa)...Plus obietnicą Życia Wiecznego... Można wygrać wybory w każdym kraju...."A Po Nas Choćby Potop"...To już będzie problemem następców... To jest innowacja w skali Europy i trzeba to umieć docenić...Jesteśmy nawozem historii w wykonaniu Prezesa, Dudy, Szydło, Ziobry i całej chmary Błaszczaków...Ale na własne życzenie.Amen

 • endrju1521

  Oceniono 53 razy 33

  Bismarck, wiecznie żywy :

  -Polak nie umie się sam rządzić,

  Polak musi być pod knutem ! ! ! !

  (demokracja, to nie ustrój dla Polaka)

 • stefan-50

  Oceniono 36 razy 26

  Skąd tu tyle hejtu PiSowskiego panie admin. Plują jadem, obrażają ludzi po 10 razy ten sam wpis się pojawia. Gnojstwo hejterskie się panoszy - admin śpi.

 • cedet

  Oceniono 26 razy 20

  Poczekamy, zobaczymy. Mam wrażenie, że IPN szuka teczek BALBINY. Oczywiście tych dokumentów nie WYSTAWIĄ NA WOLNYM RYNKU. Te dokumenty zostaną zniszczone albo zachowane do SZACHOWANIA BALBINY.

 • cedet

  Oceniono 28 razy 16

  PISUAROWSKIE TROLLE muszą zarobić. Tak jak zarabiali KLAKIERZY w Łomży.

 • palo_ma1

  Oceniono 17 razy 11

  PiSiory, nie dacie rady zmienić faktu, że Celiński to opozycjonista anty-PRL-owski,
  któremu Kaczyński może buty całować. To że swego czasu skręcił w stronę komuchów - cóż, jego niezależność myślenia należy uszanować.
  "Uszanować" niestety nie występuje w PiSiorskim słowniku.

 • grandsonxxx

  Oceniono 16 razy 10

  Są dwa zasadnicze powody
  dla których Polska mi zbrzydła
  za dużo grzebania w teczkach
  za mało SPRAWNEGO szydła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX