"Czy prezydent został wybrany, by odpisywać studentkom na Twitterze i udzielać życiowych rad?"

- Prezydent Duda w związku z kryzysem wokół TK... jeździ na nartach. Pamiętam, że PiS wypominał politykom z konkurencyjnych partii, że uprawiają sport. A teraz okazuje się, że to dobre - mówiła Dominika Wielowieyska. Ale jak ustalił "Newsweek", nie tylko wyjazdami na narty prezydent żyje. Wg tygodnika, Andrzej Duda dużo uwagi poświęca na wymianę tweetów z "młodymi kobietami, często studentkami".

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 "Gdy jakaś internautka pisze: "Wszystko mnie boli, nic nie zrobiłam i mi smutno", prezydent Polski pociesza: "Głowa do góry, smutki precz!

Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe! Sto lat!". Innej, która zwierza się: "Jak żyć, panie prezydencie, skończył mi się związek", odpisuje "Głowa do góry. Coś się kończy, coś się zaczyna" - informuje "Newsweek".

- Prezydent nie zajmuje się konstytucją tylko odpisywaniem studentkom i radami życiowymi. Zastanawiam się czy po to został wybrany? To ocenią wyborcy - komentowała Dominika Wielowieyska.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (59)
"Czy prezydent został wybrany, by odpisywać studentkom na Twitterze i udzielać życiowych rad?"
Zaloguj się
 • zarliwa_katoliczka

  Oceniono 12 razy 10

  ma ważniejsze sprawy: co tydzień na mszy trzeba poklęczeć.
  sztafeta klęczników - już rozpisana do końca kadencji
  Nie ma obawy - duda nawet nie zipnie

 • rbik53

  Oceniono 13 razy 9

  ... tak zwany Duda nie nadaje się do niczego innego niż pieprzenie na twiterze z pensjonarkami.... niech więc robi to co mu najbardziej wychodzi...

 • tadjan

  Oceniono 7 razy 7

  skoro panienka ma miesiączkę to prezydent musi przecież pocieszyć.......... Jarosław dziewica też z miesiączką lata pod dudusiowe okienko.

 • gazeta.pltereska

  Oceniono 7 razy 7

  "To ocenią wyborcy" - powiedziała Redaktor. Tylko szkoda, że za 5 lat. (boże jaka ja będę wtedy stara).

 • fortuna1972

  Oceniono 11 razy 7

  No cóż, skoro już nie prowadzi zajęć na uczelni w Nowym Tomyślu (dokąd jeździł na krzywy ryj), to już może molestować studentki. Z drugiej strony - czy pani prezydentowa równie ochoczo "pociesza" studentów? ;->

 • arvelli_net

  Oceniono 8 razy 6

  ... kurteczka galancia, nie było tęczowej? I baletek?

 • krynolinka

  Oceniono 8 razy 6

  Gdyby nie zaczął swojej kadencji od ułaskawienia niewinnego to może byłby postrzegany jako poważny człowiek. Sam chyba pracuje na własny wizerunek ? Wzór do naśladowania to z niego nie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX