"PiS wymieniło szefów BOR, policji, służb. Wypadek prezydenckiej limuzyny to bardzo kłopotliwa sprawa"

Wg Dominiki Wielowieyskiej, incydent na autostradzie A4 wywołał "niepotrzebną wojnę" polityczną. Zdaniem dziennikarki "GW", to że do incydentu doszło podczas rządów PiS jest bardzo niewygodne dla rządzących.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Przez osiem lat słyszeliśmy, że państwo źle działa, bo nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa najważniejszym urzędnikom w państwie. PiS zdążyło zmienić szefa BOR, komendanta głównego policji, szefów służb. I jeśli teraz się okaże, że najzwyczajniej w świecie procedury zostały naruszone, to będzie to dla PiS bardzo kłopotliwe - uważa Dominika Wielowieyska.

Zdaniem dziennikarki "GW", wypadek prezydenckiej limuzyny stał się niepotrzebnie paliwem do kolejnej politycznej wojny.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (33)
"PiS wymieniło szefów BOR, policji, służb. Wypadek prezydenckiej limuzyny to bardzo kłopotliwa sprawa"
Zaloguj się
 • ciemnyluddd

  Oceniono 17 razy 13

  Nic nie jest "niewygodne dla rządzących"... Nawet unicestwianie demokracji w Polsce przez zakneblowanie Trybunału Konstytucyjnego w drodze nielegalnych bo sprzecznych z konstytucją uchwał sejmowych...Nie jest "niewygodna" również miażdżąca opinia wszystkich wysokich gremiów międzynarodowych w tej sprawie... "Rząd się wyżywi i obroni" ...Natomiast nie koniecznie będzie to wygodne dla nas kiedy zirytowany Zachód wykopie nas wreszcie z Unii i z NATO...Bo i jedno i drugie powstało właśnie w intencji samoobrony przed...d y k t a t u r ą...w każdej formie.

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 17 razy 13

  w smoleńsku tez lądowali na poboczu a winę zwalali na tuska.

 • mirekm61

  Oceniono 11 razy 9

  Ciekawe ile miał na liczniku jak to się stało bo 140 km/h to zapewne nie.
  BOR ma za zadanie dbać o bezpieczeństwo prezydenta, a nie powodować zagrożenia szczególnie na drodze gdzie sami nie są i z nikm się nie liczą.

 • piszeconiemysle

  Oceniono 13 razy 9

  Ciekawe ilu z tych neoBorowików czuło, że będzie to ich nowe hobby, z ochroną nie mieli nigdy wiele do czynienia to znaczy wiedzą o co chodzi ale teraz poznają bardziej :-)

 • iluminati_semper

  Oceniono 12 razy 8

  szkoda tylko szeregowych funkcjonariuszy BOR - będą posądzani o działanie na rzecz poprzedniej władzy i próbę zamachu na prezydenta...
  pan Błaszczak jest jedną z większych porażek dobrej zmiany... wyłącznie kiedy założymy, że cała dobra zmiana nie jest porażką

 • lubiedobrze

  Oceniono 10 razy 8

  "Dobra Zmiana" = Byle kto byle nasz.

 • krynolinka

  Oceniono 8 razy 6

  Teraz PiS siedzi i wymyśla super wypowiedzi do wieczornych spotkań telewizyjnych . Mnie najbardziej się podoba że gdyby PO nie zaczęło szaleć z budową autostrad to by do wypadku nie doszło .Następne : PO zaprzestało dotować naukowców pracujących nad nową polską wersją Hyperloop .Zapraszam można dopisywać własne teorie pogłębiające przyczyny wypadku ;)

 • bibelotxx7

  Oceniono 7 razy 5

  Proponuje rzadzacym od razu powiedziec, ze to wina PO, iz nas (PiS) wybrano. I to bedzie akurat prawda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX