Komentarze (654)
Dziecko w Warszawie zmarło po "ospa-party". Tak rodzice chcieli "budować" jego odporność
Zaloguj się
 • m_caliban

  Oceniono 290 razy 226

  No, ale przynajmniej jego szanse zachorowania na autyzm zmniejszyły się dzięki temu do równego 0%. Wielki sukces antyszczepionkowców!

 • mietekkowalski

  Oceniono 164 razy 112

  Dzieci które rzekomo "zachorowały" na autyzm pewnie już wcześniej przejawiały symptomy, ale rodzice jak to rodzice - tak kochali swoje dziecko, że nie dopuszczali tej myśli do siebie. No i już po faktycznym stwierdzeniu choroby poszukali najłatwiejszego wyjaśnienia, czyli szczepionki rozsiewając takie historie po necie. A że w necie sporo ćwierćinteligentów posiadających potomstwo, to i panika się rozniosła.... Może się mylę, ale jeżeli ten artykuł czytają zwolennicy Stop NOP, to proszę podać (z imienia i nazwiska) zdiagnozowany, naukowo potwierdzony przypadek dziecka zarażonego autyzmem!

 • makvelithedon7

  Oceniono 116 razy 98

  Jak to "nie wiadomo czy zgłosi"? Działając z premedytacją i pełną świadomością narazili osobę, nad którą ciąży na nich obowiązek opieki, na utratę życia lub ciężki uszczerbek na zdrowiu. Modelowy przypadek § 2. artykułu 160 KK. Popełnili ten czyn z głupoty - nie wątpię. Ale czy to jakieś usprawiedliwienie? Już Sokrates twierdził, że zło na świecie niemal zawsze płynie z niewiedzy...

 • kaplan.raka.odbytu

  Oceniono 60 razy 54

  Ciekawe, co na to p. poseł Leroy-Merlin, który najdlaje w zeszłym miesiącu oznajmił, że chce wspierać osoby przeciwne szczepieniom...

 • kertog123

  Oceniono 65 razy 51

  niewiarygodne, że w XXI wieku ktoś może być tak głupi ..... Dzieci szkoda

 • mietekkowalski

  Oceniono 76 razy 48

  500+ tylko z wypełnionym kalendarzem szczepień i od razu problem zniknie:)

 • taka_sprawa

  Oceniono 53 razy 43

  Może zorganizujcie dzieciom hiv party tak na wszelki wypadek. Może się uodpornią, jak się wcześnie zarażą.. smh.

 • aga4023

  Oceniono 45 razy 35

  brawo rodzice, dzięki takiej postawie zaczynamy mieć "wspaniałe stulecie" medycyny, za chwilę zdobycze współczesnej nauki , które doprowadziły do wyplenienia epidemii zagrażających życiu i zdrowiu będzie można do kosza wyrzucić. Niech inni rodzice zastanowią się na bazie tej tragedii do czego chcą doprowadzić ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX