"Smoleńsk jest narzędziem. Jesteśmy uwikłani w polityczny spór"

Maciej Konieczny z razem mówił w TOK FM, że sprawa katastrofy stała się orężem politycznego sporu.
Maciej Konieczny z partii Razem mówił, że czas, jaki upłynął od katastrofy smoleńskiej jest wystarczający, żeby rozmawiać o tym, jak upamiętnić ofiary. Podkreślał jednak, że Smoleńsk jest politycznym totemem. - Jesteśmy uwikłani w polityczny spór, Smoleńsk jest symbolem wokół którego on się toczy, Smoleńsk jest narzędziem - komentował w programie ''Wybory w TOK-u''.

- Dla większości Polaków ta identyfikacja wokół katastrofy nie jest główną identyfikacją i budulcem poczucia wspólnoty. Warto apelować, by emocje wokół Smoleńska wygaszać - mówił Konieczny.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (10)
"Smoleńsk jest narzędziem. Jesteśmy uwikłani w polityczny spór"
Zaloguj się
 • jkk59slezsko

  Oceniono 5 razy 5

  DLACZEGO POLACY TAŃCZĄ W RYTM TARANTULI WYGRYWANEJ PRZEZ PSYCHOPATĘ OWŁADNIĘTEGO MANIĄ NIENAWIŚCI, ŻEMSTY I WAADZY ?
  CZY SĄ TAK NIEZMIERNIE GLUPI ?

 • mtp01

  Oceniono 7 razy 5

  "A mury rosną, rosną, rosną.
  Łańcuch kołysze się u nóg..."

 • andrzejadamski1

  Oceniono 8 razy 2

  Inne sprawy leżą odłogiem : sprawa węgla, gdzie rękami biurokracji unijnej próbuje się zlikwidować ten sektor energetyczny w PL, jakimś dziwnym trafem "sojusznik" Niemcy tak dogadał się z Rosją,że jak położyli na dnie morza rurę to większe statki nie mogą przybić do PL, trwa rabunkowy połów ryb na paszę przez duńskie, niemieckie i inne unijne kutry w naszej części Bałtyku, itp., itd. a ciągle tylko Smoleńsk, aborcja, ŚDM, 500+, etc.

 • tokfm_acz_kolwiek

  Oceniono 6 razy 2

  Republika Smolenska
  Własna konstytucja,własne: historia,nauka, religia, własny sens słów, własne wszystko, poza pieniędzmi z naszych podatków

 • admcanarisfanclubpoland

  0

  Nie chcemy was w sejmie i wasz glos rozsadku mozecie wsadzic sobie w tylek...

 • szpung

  Oceniono 8 razy -6

  Nie mam sie bawic w angielska kurtuqzje i nie powiem jak brytyjski polityk iz Turcja niedostatcznie walczy z ISIS tylko pwoeim wprost Turcja sponsoruje dozbraja i wojskowo wspiera ISIS, dokladnie o samo powrtorze w przypadku poprzedniej wladzy w kwestii Smolenska.

 • janpe1

  Oceniono 14 razy -12

  Dziwne, ze sa przyglupy platusiopetrowe KTORE SIE SMIEJA z KATASTROFY w ktorei zginela wirrchuszka PPANSTWA POLSKIEGO. Cz,y ci smiejacy sie SA POLAKAMI?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX