Komentarze (199)
Takiego porównania jeszcze nie było: KOD powinien być jak polski Hamas
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • TheWierzbionek

  Oceniono 17 razy 7

  Tow. żakowski, wy lepiej przygarnijcie trochę muslimskich młodych byczków, gotujcie im jak to miał robić Lechu i przestańcie pleść te farmazony.

 • right33

  Oceniono 19 razy 7

  Będzie pokaz mody w Warszawie?

 • cosiedziejetutaj

  Oceniono 8 razy 6

  Żakowskiego to już raczej w kaftan zamiast do studia.

 • pluto37

  Oceniono 10 razy 6

  Żakowskiemu juz niestety coraz bardziej króliki w liczbie 40 -tu - jak to opisał Hłasko - uprawiają sex we wzmożonym tempie. I tego te skutki.
  Ja nie wiem czy te stany się leczy, ale spróbować warto.
  Czemu potomstwo Żakowskiego ma się wstydzić za tatusia, któremu czacha pęcznieje.
  Więcej takich doradców a KOD diabli wezmą bez pomocy Kaczyńskiego.
  Szczęśliwie wygląda na to, że kijowski na taka plewę nie daje sie nabrać.

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 10 razy 6

  Porównanie ana Żakowskiego ma swoje podstawy.
  Niestety!

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 8 razy 6

  To tylko twórcze nawiązanie do myśli towarzysza Josipa Wissarionowicza, który wiosną 1939 roku na tajnym zebraniu KC WKP(b) ogłosił, że gotów jest się sprzymierzyć z samym diabłem, byle tylko w przyszłości jako plan minimum dojśc do Łaby i opanować południową Europę.

 • jojne.klajnszwanc

  Oceniono 14 razy 6

  Oj tam oj tam co się wszyscy nagle dziwią i zachodzą do głowy co takiego Żakowski powiedział. Nic nowego. Europejska lewica jest wściekle antysemicka, to i dla Żakowskiego wzorem są islamscy terroryści, skoro proponuje by tak zwany Komitet Obrony Demokracji przyjął strategię działania "Allach akbar jebudu bum!"

 • oszolomm-z-radia-maryja

  Oceniono 12 razy 6

  . Tym stwierdzeniem zaskoczył nawet swoich rozmówców T Lisa i T Wołka. Wołek próbował polemizować dlaczego Hamas a może Hezbollah? Zakowski brnął dalej że Hamas jest bardzo dobrze zorganizowany że finansuje palestyńskie przedszkola itd. Lis delikatnie polemizował w stylu bla bla bla, trochę śmiechu i to wszystko.Ja uważam że stało sie jednak coś bardzo poważnego. To było lekko zawoalowane nawoływanie do przemocy do fizycznych ataków na rząd! czym jest Hamas jak nie organizacją terrorystyczną? To nawiązanie i porównanie do tej organizacji jest dla mnie ewidentna wskazówka że KOD ma iść drogą przemocy i terroru! Czy jest na sali psychiatra? ja składam do prokuratora o popełnieniu przestępstwa przez red Zakowskiego polegające do nawoływania do przemocy fizycznej do terroru w świetle kodeksu karnego to jest przestępstwo!

 • zuuuraw

  Oceniono 10 razy 4

  Żakowski po wpadce dilera celebrytów musi brać jakiś szajs, trudno go chyba podejrzewać o taką głupotę ?
  Hamas uzanwany przez większość krajów, w tym przede wszystkim USA, za organizację terrorystyczną, oficjalnie jest ruchem mającym na celu wywalczenie niepodległosci ziem okupowanych przez Izrael. Czy Polska jest krajem podbitym, zniewolonym ? Czy trzeba walczyć o niepodległość ?
  Większa brednia z jego ust jeszcze chyba nie padła, choć z drugiej strony z obozu stronnictwa prusko (PO) -żydowsko amerykańskiego (KOD, Nowoczesna) coraz częściej dochodzą teksty o podpalaniu budynków (dawniej Sienkiewicz, ostatnio Piechociński), roztrzeliwaniu itp. Obawiam się, że brednie Żakowskiego paru fanatyków, w tym ten tu, z łbem jak wiadro, wezmą sobie do serca i rzeczywiście poleje się krew. Opozycji potrzeba jak dżdżu jakiś męczennik, którego ciao poniosą w "marszu na pałac". Boję się, że juz na jutro lisowszczycy szykują prowokację.

 • harry_kallahan

  Oceniono 10 razy 4

  no i ten polski Hamas obali PiS przejmie władzę i ją rozda, a także gazety media itd., znowu takim lisom, żakom, wołkom i całemu temu tałatajstwu?... niedoczekanie!!!

 • witoldpolak

  Oceniono 18 razy 4

  KOD - zbiorowisko ludzi oderwanych od koryta i ludzi czerpiących korzyści na utrzymywaniu kontaktu z korytowcami - walczy z obecnymi korytowcami

  A o zabraniu koryta cicho-sza.

  To nie jest żaden ruch społeczny tylko walka grup interesu.

 • letalin

  Oceniono 18 razy 4

  Hamas też jednoczy ludzi przeciwko demokratycznemu państwu, na terenie którego powstał. Zanim zaczął zabijać swoich przeciwników i Palestyńczyków uznanych za zdrajców minęło parę lat. Jeśli analogia ma być pełna, to można przewidywać, że KOD zacznie zabijać dopiero w czasie drugiej, albo trzeciej kadencji PiS.
  Ciągle ten temat, a to Majdan w Warszawie, a to hamasopodobny rozwój organizacji wraca. Bezsilność KODu może faktycznie przeobrazić się w terrorystyczne działania, albo jakieś inne przemocowe rozwiązania, niekoniecznie organizowane przez sam KOD, ale wypływające z indywidualnych inicjatyw podgrzewanych do takiego zachowania ludzi w typie Ryszarda Cyby. Żakowski wskazuje na możliwe i rzeczywiste zagrożenia.

 • tomaszursynow

  Oceniono 22 razy 4

  HAMAS ? Chyba raczej "CHAM-ASS".

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 7 razy 3

  Jesli KOD bedzie polskim hamasem to partyzantka obozu rzadowego wybije go do ostatniego terrorysty :)

 • piotr_ze_wsi

  Oceniono 9 razy 3

  „Dzień sądu ostatecznego nie nadejdzie, dopóki muzułmanie nie staną do walki z Żydami i zabiją ich. Żydzi będą chować się za skały i drzewa, a skały i drzewa będą wykrzykiwać: 'Muzułmaninie, jest tutaj Żyd ukrywający się za mną, chodź i zabij go’.”
  To ze statutu Hamasu.
  Tomasz Lis pragnie rozlewu krwi, pała żądzą mordu, chce, by ulice miast i wsi spłynęły posoką tych, któzy nie popierają PO.
  Tomasz Lis jest mądry. On wie, co dobre dla Polski, bo przecież pracuje dla Niemca...

 • typowy_seba2

  Oceniono 9 razy 3

  a moze KOD powinnien byc jak irlandzka IRA?
  moze zalozenia KODu na poczatku byly sluszne, ale teraz widac doskonale, ze to organizacja sponsorowana i na pewno nie przez te pieniadze z puszek

 • kkes

  Oceniono 11 razy 3

  Proszę nie obrażać Hamasu

 • check15

  Oceniono 17 razy 3

  No to jestem pod wrażeniem. Czyście wyście jako opozycja zupełnie zwariowaliście ?
  Chyba wściekłość pozbawiła Was rozumu. Argumenty, by przykopać pisiorom i Dudzie są naprawdę żenujące i na dodatek nie działają. Teraz słynny duet Żakowski- Lis przebili już samych siebie.

 • clamcay

  Oceniono 15 razy 3

  jak oglądałem wczorajsze wspólne foto to ni hu hu nie kojarzyło mi się z hamasem... bardziej z czymś pomiędzy Lewica i Demokraci a Konwentem Świętej Katarzyny :)))

  Niech jeszcze zacznie to pompować wyborcza a patronem zostanie Lechu z Kwasem. Kaczyński na bank będzie rządzić minimum 8 lat :)

 • maadzik3

  Oceniono 2 razy 2

  nie mam słów. terrorystyczna organizacja, marząca o ludobójstwie, wściekle antysemicka, sprawująca zamordystyczny dyktat w Gazie, skorumpowana do samego dna i dalej i tworząca żywe tarcze wokół swoich wyrzutni rakiet z Palestyńczyków a ten TAKIE hasła. Chyba mu ideologia (jaka?) na mózg ciężko padła!

 • Roman Czarnowski

  Oceniono 2 razy 2

  Jacku Kurski w Wiadomościach dzisiaj zmanipulował Twoją wypowiedź sugerując że Twierdzisz że KOD to Hamas masakra może jakieś sprostowanie ze strony TOK fm.

 • amicus88

  Oceniono 2 razy 2

  Żakowski, jesteś żałosny.

 • sunzi15

  Oceniono 4 razy 2

  PiSowscy faszystowscy bandyci
  niszczacy Rzeczypospolita
  probuja odwrocic uwage
  od swej zbrodniczej dzialalnosci.

  Obrona Demokracji w Polsce jest sprawa
  nas wszystkich i nie potrzebuje zadnych
  porownan ani pretekstow.
  Wszystko jest zapisane w Konstytucji RP
  wraz z karami do dozywocia wlacznie
  za zamach na wolnosc i demokracje.

  Jak zawodza mechanizmy i instytucje ustrojowe,
  jak Prezydent, Parlament i Rzad
  Narod musi sprawy wziac sam w swoje rece
  obronic co jego i pociagnac faszystowskich
  bandytow do odpowiedzialnosci.

  To jest oczywista oczywistosc!!!

 • Filip Dnk

  Oceniono 4 razy 2

  Jak Hamas?
  Może od razu jak Organizacja Czerwonej Gwardii albo Front Al-Nusra?
  Redaktorze Żakowski, cytując klasyka - "czy Tobie się przypadkiem sufit na łeb nie zawalił?"
  Hamas to organizacja terrorystyczna, której członkowie wysadzają się w autobusach i kawiarniach Hajfy, Tel - Awiwu czy Jerozolimy. Blokują jakiekolwiek porozumienie z Izraelem, nie uznają ich prawa do państwowości, i w ogóle najchętniej zepchnęliby Żydów do morza... o czym mówią wprost i bez ogródek. Piszę to nie jako prawicowiec, ale jako wyborca parti Razem, aczkolwiek który nie jest ogłupiony fałszywą, propalestyńską propagandą o złym Izraelu i dobrym Hamasie,..

 • bonifacyp

  Oceniono 4 razy 2

  Widocznie Żakowski nie wie, że Hamas to przede wszystkim organizacja terrorystyczna. Jedyne hasło to zabij żyda!

 • konfuziussagt

  Oceniono 8 razy 2

  Dla PiSowskich gangsterow usilujacych
  zawlaszczyc Polskie Panstwo
  mam altruistyczna rade:
  "Oszczedz trudu starej matce,
  sam zrob sweter na odsiadce."

 • si-si2

  Oceniono 6 razy 2

  Dlaczego na portalu TokFm jest cenzura , skoro opozycja , m.in. Adam Michnik walczył z komuną o wolność słowa. Czy nadal rządzi komuna ?!!! Czy to moderator pokazuje swoje widzimisię ?

 • si-si2

  Oceniono 6 razy 2

  Mam nadzieję, ze szlajarnia KOD-u zostanie powitana przez Polaków jajami i petardami

 • malalyna

  Oceniono 6 razy 2

  i to wam się debile marzy ??? a może zrobić wam drugi holocaust świnie???

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 4 razy 2

  Aresztowano dilera celebrytów, więc myślenie przychodzi z trudem i mamy tego efekty paszczą na antenie :D

 • szpung

  Oceniono 6 razy 2

  pojdzmy dalej zlaicyzowany Hezbollah ajatollah z teka powinien zostac ideologim tego ruchu zakladajac szkole koraniczna, a barney planujacy wczoraj podpalanie budynkow rzadowych przywodca zbrojnego ramienia organizacji. Dziekujemy za ta audycje i idzcie ta droga bracia w werze

 • badziewiak66

  Oceniono 8 razy 2

  Trzeba najpierw zrobić porządek z tak zwanymi "żydami" , wyjaśnić Panie Żakowski "who is who". To niestety nie taka prosta sprawa. Miesza się w tej kwestii wiele kultur, wiele języków, a im głębiej tym badziej można zgłupieć. Wiele źródeł było przez lata deprecjonowanych, nawet zaciekle zwalczanych. Polecam gorąco lekturę znakomitej ksiązki profesora historii z Tel Awiwu Shlomo Sanda pod wszystko mówiącym tytułem "Kiedy i jak wynaleziono naród żydowski". Wszystkim internautom gorąco polecam jak najszybicje kupić tę książkę , bo potężne lobby zza Oceanu robi co może żeby ją usunąć z otaczającej nas rzeczywistości. Po przeczytaniu tej książki można sobie odpowiedzieć na pytanie czy uprawnione jest porównywanie KOD-u do Hamasu. Jako lekturę pomocniczą doradzam książkę Arthura Koestlera "Trzynaste plemię". Ta ostatnia pozycja wybita została jak białe nosorożce na rynku księgarskim. Dociekliwy internuata znajdzie ją jednak w internecie. Polecam także studiować wyniki badań całej rzeszy młodych izraelskich historyków. Wyniki ich badań zaskoczą wielu z was. Szczególnie warto poświęcić czas na zapoznanie się z wynikami badań Izraela Finkelsteina ( ma nazwisko to samo co Norman Finkestein, autor demaskujący Holocaust Industry ).

 • solussolius

  Oceniono 8 razy 2

  Hamas jest organizacją terrorystyczną utworzoną i kierowaną przez izraelskie służby specjalne po to, by niszczyć palestyński ruch niepodległościowy. Hamasowcy bezsensownie atakują izraelskich żołnierzy, a w odwecie izraelscy żołnierze mordują setki palestyńskich dzieci. TAKI JEST HAMAS, wy zdrajcy.

 • gela1

  Oceniono 10 razy 2

  kabaret elita
  oraz charyzmatyczny lider działający w myśl zasady alleluja oraz
  kita przed pojedynczym narodowcem, którego się wcześniej pozywało

 • slade1972

  Oceniono 8 razy 2

  POlski Chamas pisze o Hamasie!

 • Ryszard Kubaszko

  Oceniono 10 razy 2

  Desperacja opozycyjnych publicystów coraz bardziej spycha ich na pozycje clownów...

 • elem901

  Oceniono 16 razy 2

  Żakowski i spółka, Wy jesteście zwyczajnie wstrętni. Podajcie sobie rękę z PiS-em i dalej bawcie się Polską.

 • jojne.klajnszwanc

  Oceniono 20 razy 2

  Po słowach Jacka Żakowskiego można stwierdzić, że kim dla SS był Horst Wessel, tym dla Komitetu Obrony Demokracji będzie Ryszard Cyba... Gratulacje. Nie ma to jak nawiązywać do słusznych idei.

 • tupolew71

  Oceniono 20 razy 2

  Niech przywiążą sobie ładunki wybuchowe i zdetonują na swoim marszu. Kodziarstwo wyleci w powietrze.

 • maciekk77

  Oceniono 1 raz 1

  Hamas serio???

 • zuuuraw

  Oceniono 9 razy 1

  Żakowski - Goebbels współczesnych mediów, i że taki łgarz uczy studentów dziennikarstwa !?!
  Potępia tu władzę, że ta "zażądała, a właściwei nakazał milczenie prezesowi TK", porównał to dalej z Iranem z czasów Chomeiniego. W rzeczywistośći min. finansów zwrócił się, w prywatnym, a więc nie do publicznej treści, liście z "prośbą o rozważenie możliwości nie wyrażania stanowiska przed 13 maja" !!!
  "Hiena Roku" ?

 • mireczekb

  Oceniono 9 razy 1

  KODziarzom i ich wyznawcom należy współczuć. Myślą, że maja poparcie dużej części narodu ... ale to mrzonki ... aż tylu beneficjantów rządów komuny i rządów POpapranych nie ma, nawet z tymi głupimi, pozwalającymi sobą manipulować jednostkami.Co to jest np. nawet 100 tys na marszu ? Jedna czterechsetna, albo ¼ procenta ogółu obywateli

 • firestorm10

  Oceniono 3 razy 1

  Słabe porównanie...Moim zdaniem na siłę żeby zaszokować i zaistnieć. Moim zdaniem mógł sobie darować

 • mr.pen

  Oceniono 15 razy 1

  KOD to GoWno

 • gzymek12

  Oceniono 13 razy 1

  . Lekarz d(yż)urny PełOwców Ewa Kapeć donosi:
  👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
  -"najlepszym środkiem na uszKODzenia mózgu jest marszowanie"

 • wuetend

  Oceniono 23 razy 1

  Czerska Antysemicka? George Soros przewraca się przy grobie..........

 • kosmyg

  Oceniono 11 razy 1

  Co ten Żakowski??

 • Sławek Madera

  0

  Skąd tyle krzyku, skąd tyle smrodu
  To maszerują wyznawcy KOD-u
  <To z pyska śmierdzi wyznawcom KOD-u>
  Na czele idzie facet wzorcowy
  I demokrata nasz eksportowy.
  Napłodził dzieci pełną chałupę,
  Po czym nań wypiął ojcowską dupę
  Zamiast pracować na utrzymanie,
  Woli odstawiać chocholi taniec.
  To nowoczesny wzorzec faceta,
  Co go utrzymać musi kobieta.
  Za nim w płaszczyku facet bez wąsa.
  Pokracznie skacze w tanecznych pląsach.
  Niczym dyrygent głuchej orkiestry.
  Roman „koń” - znana gwiazda palestry.
  Za nimi złoty błazen biznesu.
  Choć nie posiada on „interesu”
  Przystojny, zgrabny, buźkę ma śliczną
  I błyszczy wiedzą, tą historyczną.
  Według R. Petru, kochany brachu,
  Józef Piłsudski dokonał zamachu
  i rząd obalił wyobraź sobie,
  pomimo tego, że leżał w grobie..
  Nie wiem jak można ukończyć szkołę
  I dalej zostać takim matołem.
  Pytanie takie dręczy mą główkę.
  Za kim obecnie nosi aktówkę?
  Przygłupi Bronek przy Ryśku kroczy,
  Zza okularów wytrzeszcza oczy
  Na tych co z domów dzisiaj wylegli.
  Miłośnik sztuki, sprzętu i mebli.
  Napiszę jeszcze gdybyś nie wiedział,
  Pod żyrandolem pięć lat przesiedział,
  A gdy mu Naród „zgasił żarówkę”
  Spakował wszystko na ciężarówkę.
  Zostały po nim goluśkie ściany.
  Pokazał klasę ten przygłup przegrany
  Tuż obok błyszczy ruda czupryna.
  To Lis, skundlony dziennikarzyna.
  Za nimi krzyczą ot tak, dla sportu
  Funkcjonariusze byłych resortów.
  Kapusie, lumpy i cała tłuszcza.
  Ktoś ich na siebie ciągle napuszcza.

 • zdzisek1949

  0

  Żakowski to Hamas

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX