Kempa zdecydowała. Urzędnicy odpracują wolne z majówki 4 czerwca. W dniu marszu KOD

Jak ustaliło radio TOK FM urzędnicy decyzją Beaty Kempy dzień za wolne po Bożym Ciele odpracują 4 czerwca. To rocznica wolnych wyborów. Na ten dzień planowany jest m.in. w Warszawie marsz KOD z byłymi prezydentami.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jak ustaliło radio TOK FM pracownicy administracji rządowej decyzją Beaty Kempy będą odpracowywać wolne za 27 maja (piątek po Bożym Ciele) w sobotę 4 czerwca. Taka decyzję podjęła szefowa kancelarii premiera Beata Kempa. Wysłała w tej sprawie pismo do dyrektorów generalnych ministerstw, urzędów centralnych i wojewódzkich.

4 czerwca to rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów 89 roku - w tym roku 27. Co roku z tej okazji organizowane są liczne imprezy. W tym roku dodatkowo na 4 czerwca zapowiadane są manifestacje organizowane przez KOD. Mają w nich wziąć udział byli prezydenci - Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski, sygnatariusze głośnego listu o zagrożonej w Polsce demokracji i zawierającego krytykę rządu.Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (775)
Kempa zdecydowała. Urzędnicy odpracują wolne z majówki 4 czerwca. W dniu marszu KOD
Zaloguj się
 • tomtg123

  Oceniono 233 razy 221

  :) Brawo Kempa.
  Mało kto potrafi sam sobie dać kopa w ryj z półobrotu - a ona umie. Super.
  Bo jaki będzie skutek takich gierek ?
  No - pani Beatko, niechże się pani zastanowi ?
  Pomoże to PiSowi, czy zaszkodzi na dłuższą metę ? Coś pani rozumek podpowiada ?
  ;)
  Tak trzymać, hehe, tak trzymać....

 • szaja25

  Oceniono 176 razy 168

  Czyli, Kempa trzęsie dolną częścią ciała, boicie się KODU patałachy? A ci z tradycyjnych "miesiączek" dostaną premię od prezesa Polski.

 • fernando51

  Oceniono 169 razy 165

  Decyzja Kempy (mendy z PiS-u) jako żywo przypomina decyzje komunistów dotyczące obchodzenia świąt kościelnych, nie uznawanych przez państwo. I tak wyłazi haniebny komuszy charakter tej kobiety.

 • shamickgaworski

  Oceniono 158 razy 148

  Juz nawet Dyktatury sie nie kryje!?!!! to sie w glowie nie miesci!

 • szaja25

  Oceniono 148 razy 144

  Kempa załóż czapeczkę z gwiazdą ,przypnij nagana i uświadamiaj klasowo chwiejnych.

 • pysio62

  Oceniono 140 razy 136

  Typowa komubnistyczna zagrywka, totalitarna mentalnosc malych, zalosnych ludzi.

 • d_ost

  Oceniono 136 razy 132

  Żenujące. Mali ludzie wymyślają małe chwyty. Co będzie w dniu jeszcze następnego marszu? Ćwiczenia z godziny policyjnej (od 10 do 20 zabraniamy opuszczać miejsce zamieszkania)? Albo konieczność stawienia się w urzędzie dzielnicy/gminy w miejscu zameldowania?

  Pani Beato (Saska przeprasza za Kempę), im bardziej pani takie świnie ludziom podkłada, tym bardziej widać, że się Pani boi. Bez urzędników sobie poradzimy. A ci, którzy będa chcieli, wezmą urlopy na żądanie.

  A może potrzebuje Pani tych urzędników do liczenia uczestników manisfestacji. jak tak, to rozumiem, bo przyda się Pani pomoc, bo będzie nas dużo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX