"PiS myśli, że ściemę, którą sprzedaje Polakom można zaserwować KE"

- Próby wmawiania KE, że jest inaczej niż w rzeczywistości są czystą naiwnością. To nie jest tak, że ci ludzie sa oderwani od rzeczywistości. KE uznała, że jest oszukiwana przez PiS - mówił w TOK FM Sławomir Neumann.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Szef klubu PO podkreśla, że Komisja Europejska wie doskonale, co dzieje się w Polsce.

Między innymi dlatego, że "od kilku tygodni przedstawiciel komisarza Fransa Timmermansa był w Polsce".

- PiS i Beata Szydło myślą, że ściemę którą sprzedają w Polsce, można zaserwować zagranicy. A KE to przyjmie. Jak "media narodowe" Jacka Kurskiego będą wmawiały ludziom, że białe to białe, a zielone - fioletowe, to cześć ludzi w to uwierzy. Ale w normalnym świecie tak nie będzie.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (22)
"PiS myśli, że ściemę, którą sprzedaje Polakom można zaserwować KE"
Zaloguj się
 • doro317

  Oceniono 2 razy 2

  Ładnie by Polska bez tej Unii wyglądała. Ci "patrioci", którzy robią wszystko, żeby siać nienawiść i by być skłóconymi zarówno z sąsiadami, jak i z dużą częścią rodaków, powinni obejrzeć dokładnie Złotą Bramę w Gdańsku. Łaciński napis na bramie od strony ulicy Długiej głosi: Concordia res publicæ parvæ crescunt – discordia magnæ concidunt („Zgodą małe republiki rosną – niezgodą wielkie upadają ”)

 • ori555

  Oceniono 7 razy 1

  Brawo trolle ..honor wasz ile jest w tej chwili wart ? ... po 5 groszy ..czy możliwość ucałowania Dooopy prezesa ?

 • probono1210

  0

  PiS jest najwiekszym wrogiem samo siebe w dodatku kacza szajka to durnie wywolujace zadymy z UE i USA. PiS nie ma ani madrego planu dla kraju ani madrej dyplomacji z UE i USA. Czas na odlot kacza szajko.

 • aspert

  Oceniono 12 razy 0

  Wyszło Szydło z worka a przy okazji stosunek PIS do relacji z UE. Polak najpierw będzie goły i wesoły bo nie będzie nam unia pluć w twarz.. Potem Polak będzie mądry po szkodzie.

 • ot48

  Oceniono 11 razy -1

  Z opozycją nie należy prowadzić dialogu trzeba ich olewać. Mieli osiem lat i co z tego wyszło?

 • ateofi

  Oceniono 13 razy -1

  Towarzyszu Neumann, Wy przez 8 lat byliście jedną, wielką ściemą!!

 • szpung

  Oceniono 9 razy -1

  Teraz sie pozmienialo ich scieme kupuje juz tylko KE, ewentualnie udaje e kupuje.

 • rosswatowski

  Oceniono 13 razy -1

  "PiS myśli, że ściemę, którą sprzedaje Polakom można zaserwować KE" --- pewnie myślał, że będzie mógł tak jak Platforma O., nie wiedział biedny PiS, że to jest zarezerwowane tylko dla lewizny hyhyhy

 • aaron.goldstein

  Oceniono 17 razy -1

  To już jest śmieszne. Unia to zombie. Nastroje eurosceptyczne rosna w każdym kraju. Urzędasy coraz bardziej odrywaja się od ziemi. W USA tak czy owak bedzie zwrot polityczny.
  A demokracja nie istnieje w żadnym kraju unijnym. Szczególnoe w Niemczech, gdzie nie ma nawet swobody wypowiedzi. Trzeba robic swoje i tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX