Sierakowski: Dudy nikt nie traktuje poważnie. To nie tylko słaby prezydent, ale też fatalnie traktowany

- Nawet drugoligowi politycy PiS, pytani o los prezydenckich ustaw, mówią, że to nie decyzja prezydenta - utrzymywał w Poranku Radia TOK FM Sławomir Sierakowski.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- To nie tylko jest prezydent, któremu się zapamięta tych trzech sędziów czy ułaskawienie Kamińskiego - mówił Sławomir Sierakowski. - To pierwszy prezydent, z którym który nie ma rozmowy nawet o wetach - zaznaczył.

- Regularnie upokarzany przez Kaczyńskiego - dodawał Sierakowski, wskazując np. na moment, "kiedy wygłosił takie koncyliacyjne przemówienie".

Szef "Krytyki Politycznej" mówił też o "obietnicach prezydenta" dotyczących frankowiczów. - Banki poniosą cały koszt i frankowicze w to uwierzyli. I wiek emerytalny i trzecią ustawę wprowadził do Sejmu - dodał. - Wszystkie są na żadnym etapie postępowania w Sejmie. Nikt ich poważnie nie potraktował - zaznaczył Sierakowski.

- Nawet politycy drugoligowi PiS, pytani o los tych ustaw, mówią, że to nie decyzja prezydenta, co się będzie z nimi działo - decyduje parlament - mówił publicysta. - Dudy nikt nie traktuje poważnie, nawet jego własny obóz polityczny. To jest nie tylko prezydent słaby, ale też fatalnie traktowany - oceniał.Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (196)
Sierakowski: Dudy nikt nie traktuje poważnie. To nie tylko słaby prezydent, ale też fatalnie traktowany
Zaloguj się
 • esmeras

  Oceniono 101 razy 75

  Miejmy nadzieję, że po kadencji sąd potraktuje go poważniej.

  Zagłosuję w nadchodzących wyborach na każdego, kto zapewni wyroki więzienia dla kierownictwa PIS.

  Art 231 oraz 127 kodeksu karnego - tak na początek.

 • vlllv

  Oceniono 69 razy 53

  Traktowany tak, jak na to zasługuje. Bezwolny szczeniak szukający rówieśników (na poziomie emocjonalnym i intelektualnym) wśród małolat na tłitterze.

 • kroliklesny

  Oceniono 67 razy 49

  Dudzie slusznie powiedzial jego promotor, Prof. z Uniwersytetu Jagiellonskiego: Andrzejku, miales szanse przejsc do historii. Mial, ale przez wlasna glupote ja przegral.

 • kemor234

  Oceniono 47 razy 37

  "Dudy nikt nie traktuje poważnie".
  Mało powiedziane, przez pana Kaczyńskiego jest wręcz lekceważony.

 • revolver83

  Oceniono 37 razy 35

  Historia oceni tę sytuację. Nawet kiedy nie będziemy już uprzedzeni przez kontekst polityczny, to wciąć Duda pamiętany będzie jako mierna postać. Czy się to wyborcom PiS-u podoba, czy nie.

 • jo1952

  Oceniono 39 razy 33

  Duda sam spowodował ruinę wizerunku urzędu ,który sprawuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX