Paradowska o Sejmie Dzieci i Młodzieży: Przerażające słowa, żadnej własnej myśli, najgorszy język polityki

"UE powinna zostać zniszczona", "Niech żyje wielka Polska" czy "Mamy moralny obowiązek nieprzyjmowania nielegalnych imigrantów w trosce o nasze bezpieczeństwo" - oto słowa, które padały z trybuny sejmowej podczas posiedzenia Sejmu 1 czerwca, kiedy w role posłów wcieliły się dzieci. - Przerażające - oceniła w TOK FM Janina Paradowska.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Wczoraj, jak co roku 1 czerwca, obradował Sejm Dzieci i Młodzieży. - Przerażenie. Obserwowałam nieraz ten Sejm, ale takiej indoktrynacji, jaką pokazano z tej trybuny, to jeszcze nie spotkałam - komentowała w Poranku Radia TOK FM Janina Paradowska.

- Nie słyszałam, że "UE powinna zostać zniszczona" (tak swoje wypowiedzi w europarlamencie kończy Janusz Korwin-Mikke), "Niech żyje wielka Polska" czy "Mamy moralny obowiązek nieprzyjmowania nielegalnych imigrantów w trosce o nasze bezpieczeństwo". Bardzo rzadkie były głosy krytykujące rząd. Jedną z osób była Karolina, która ostro skomentowała nie tylko za wojnę o TK, ale i bierną reakcję na ksenofobię.

- Przerażający jest straszliwy brak samodzielności wśród młodzieży. Widać, że jest politycznie rozbudzona. Powinna umieć mówić własnym językiem, a nie najgorszym językiem polityki. Nie wiem, może byli tak specjalnie dobrani? A może z edukacją o społeczeństwie, o państwie jest tak marnie. Żadnej myśli, kompletnie żadnej myśli - stwierdziła Janina Paradowska.Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (449)
Paradowska o Sejmie Dzieci i Młodzieży: Przerażające słowa, żadnej własnej myśli, najgorszy język polityki
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 80 razy 58

  Pytanie jaki był klucz doboru dzieci. Za komuny do "5-10-15" trafiały dzieci pzprowskich prominentów. Pewna para bliźniaków zagrała nawet w filmie, pomimo że z powodu złej dykcji, musieli być dubbingowani przez profesjonalne aktorki.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 86 razy 50

  W pewnym sensie ciekawym będzie przejrzenie po kilku godzinach wpisów falangi kaczystowskiej.

  Łaskawsi zapewne będą zalecać niekaczystom leczenie psychiatryczne, a bardziej pryncypialni będą wspominać o szubienicach.

  UE, komuniści, Żydzi, wolni obywatele, niekatolicy, zabójcy zygoty i w ogóle wszelkie elementy niekaczystowskie, nie będące na kolanach przed oligarchą Kaczyńskim rozbite będą w drobny pył.

  PS. A te upiorne dzieci, nienawistnie wrzeszczące jak Szydło w sejmie, tylko patrzeć jak utworzą kaczorjungen.

 • kemor234

  Oceniono 60 razy 36

  Na kilometr widać, że to ustawka. Stare, dobre wzorce.
  Do dziś pamiętam różne wiece i akademie w szkole, gdzie młodzież "spontanicznie" popierała ... PZPR.

 • 19orion87

  Oceniono 68 razy 36

  No to rośnie nam w najlepsze nowe pokolenie ograniczonych umysłowo beneficjentów 500+.

 • hen-live

  Oceniono 50 razy 26

  Dzieci przeważnie są tacy jak ich rodzice.Rodzice dali się kupić za 500+,inni słuchają tylko Rydzyka a dzieci powtarzają to co słyszą w domu.Ta "dobra zmiana" PiS cofnie nas o kilkadziesiąt lat do tyłu.

 • grenlandzki-opos

  Oceniono 51 razy 25

  W haśle "chodź do piwnicy, pokażę Ci kotki" też nie ma niczego złego...
  Dopóki nie wypowiada go starszy facet w koloratce do małego chłopca.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 50 razy 24

  kaczo-jugend z wypranymi mózgami na lekcjach religii, rekolekcjach i innych dniach młodzieży

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX