U Najsztuba o Opolu. "To wróci do Kurskiego na łożu śmierci. Pomyśli: zrobiłem to w moim życiu, to straszne"

- Wszyscy wiemy, że Jacek Kurski jest człowiekiem bez wstydu - mówił Tomasz Piątek w audycji Prawda Nas Zaboli. Czy skaczący śpiewak operowy, półnagie skrzypaczki albo prasująca Doda to "rozpaczliwa walka w myśl słów prezesa Kaczyńskiego: mamy dobrą telewizję, teraz trzeba, żeby ktoś ją oglądał"?

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Goście Piotra Najsztuba rozmawiali o niedawnym Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. - Wszyscy wiemy że Jacek Kurski jest człowiekiem bez wstydu - powiedział Tomasz Piątek. - Wielu rzeczy, które zrobił, kto inny by się wstydził - dodał, wspominając tekst "ciemny lud to kupi" czy mandaty za szybką jazdę.

- Jest coś, co do Kurskiego wróci na łożu śmierci, zobaczy to i pomyśli: zrobiłem to w moim życiu, to straszne - mówił Piątek. - To Festiwal w Opolu. Mniejsza z tym, że śpiewak operowy skakał po scenie śpiewając piosenkę gumisia, a potem robił to również dyrygent - ciągnął publicysta.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu odbył się w ostatni weekend. W ramach imprezy w niedzielę odbyła się Filharmonia Dowcipu - przaśne żarty przeplatane były utworami muzyki klasycznej. Podczas Festiwalu prezes TVP został wygwizdany, a zespół Elektryczne Gitary wykonał piosenkę "Kiler" z nieco zmienionym tekstem, odwołującym się do obecnej sytuacji politycznej w kraju.

"Rozpaczliwa walka"?

- Rozumiem, że to była rozpaczliwa walka w myśl tego, co powiedział prezes Kaczyński: mamy już dobrą telewizję, teraz trzeba, żeby ją ktoś oglądał - mówił Piątek w Radiu TOK FM. - Nie rozumiem, dlaczego skrzypaczki i wiolonczelistki były półnagie, dlaczego pan przy fortepianie mówił, że kobiety w Buenos Aires pracowały w zakładach relaksujących mężczyzn i że kobieta była zabawką mężczyzny. Nie wiem, dlaczego mówił do sopranistki, że jest nowoczesna, bo ładna i zgrabna - wymieniał Piątek.

- Ta tendencja rozlała się na dalsze części programu. Pani dziennikarka, tak ją nazwijmy, zapytała Kasię Stankiewicz z Varius Manx, czy woli być nagradzana za swoją twórczość czy za to, jak wygląda - dodał publicysta. - A potem wystąpiła Doda z show, w którym opiekowała się masą dzieci i prasowała, śpiewając jakie to jest fajne - mówił.Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (120)
U Najsztuba o Opolu. "To wróci do Kurskiego na łożu śmierci. Pomyśli: zrobiłem to w moim życiu, to straszne"
Zaloguj się
 • rot.leszek

  Oceniono 56 razy 50

  Kurski to ssak z gatunku - napluc mu w morde , wtedy powie ze deszcz pada

 • jezierskiadam

  Oceniono 48 razy 44

  Niech wszyscy pamiętają, że to Jezus za pośrednictwem epidiaskopu i kleru namówił Polaków do głosowania na PiS.
  - Trzeba to stale przypominać. - JAK MANTRĘ !!!

 • popijajac_piwo

  Oceniono 20 razy 20

  "Wszyscy wiemy, że Jacek Kurski jest człowiekiem bez wstydu"

  Aleście się zapędzili. Jacuś nie jest człowiekiem. Nawet kundlem nie jest. To zwykła wesz. Tylko rozgnieść nie ma komu...

 • kotmiki

  Oceniono 24 razy 20

  mam chyba rekord Polski bo od 25.X 2015 nie splamiłem się oglądaniem TVP czyli pisowskiej szujni.
  Proste rozwiązanie ;wyrzucasz te goebelsowskie stacje z pilota ja to zrobiłem więc nie wiem o co chodzi

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 19 razy 17

  Jacek Kurski jest człowiekiem bez wstydu... i tu powinna się wypowiedz skończyć

 • justas32

  Oceniono 18 razy 14

  Kurski umiera. Myśli - "zrobiłem to - jestem dumny" . Myślicie że Goebbels rozumiał i żałował zła które robił ? Wątpię ....

 • xymeon_x

  Oceniono 18 razy 14

  panie Najsztub dlaczego wymaga pan od człowieka, który nie ma sumienia by na łożu śmierci dopadły go wyrzuty właśnie tego sumienia... gość zamknie oczy dumny z tego jaki syf zrobił i przekonany o słuszności swej degrengolady....w końcu 'ciemny lud kupuje' każdą głupotę, którą mu ten nieudacznik szykuje

 • maciekblysk

  Oceniono 20 razy 14

  Kurskiemu się należało. Dostał mniej niż powinien. Gdyby ludzie wiedzieli że wystąpi to by poleciały pomidory i jajka.
  Nie podoba mi się czepianie się w tym wątku artystów. Mogą się podobać lub nie, ale nie powinno się ich kojarzyć z polityką bo się nią nie zajmowali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX