Publicyści o Macierewiczu: Nie zrobił żadnego szaleństwa. Dostał jakieś środki uspokajające?

- Macierewicz poza nieszczęsnym audytem jest lepszym ministrem niż się spodziewałem - przyznał w Poranku Radia TOK FM Grzegorz Sroczyński. - On się bardzo pilnuje, żeby nie eskalować - zaznaczył.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

We wtorek w Sejmie odbywa się głosowanie nad odwołaniem ministra obrony Antoniego Macierewicza. Chce tego opozycja, ostro uzasadniał to Stefan Niesiołowski.

- Minister Macierewicz, poza nieszczęsnym audytem, który był fatalny i jego wypowiedzi były fatalne, jest lepszym ministrem, niż ja się spodziewałem - powiedział w Poranku Radia TOK FM Grzegorz Sroczyński. - On się bardzo pilnuje, żeby nie eskalować - tłumaczył publicysta.

Dominika Wielowieyska wspominała rozmowę o ministrze, jaką w TVN24 Andrzej Morozowski przeprowadził z Jackiem Żakowskim. - Morozowski zaczął tak: wszyscy narzekaliśmy na Macierewicza, ale faktem jest, że w ciągu ostatnich miesięcy na szczęście nie zrobił żadnego szaleństwa - mówiła prowadząca audycję.

- Jeżeli chciałoby się wywrócić szczyt NATO i postawić duży znak zapytania przed tym, co ma się za chwilę w Polsce rozpocząć, to można by tego typu działalność uznać wręcz za dywersję - oceniał Jan Ordyński. - Myślę, że Macierewicz dostał jakieś środki uspokajające, które uspokoiły jego dynamikę polityczną - dodał publicysta "Przeglądu".Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (81)
Publicyści o Macierewiczu: Nie zrobił żadnego szaleństwa. Dostał jakieś środki uspokajające?
Zaloguj się
 • jacek1949

  Oceniono 31 razy 27

  Ciekawe kryterium oceny pracy ministra - nie popełnił żadnych szaleństw. Czy to jest wystarczające ?

 • jakobhorner

  Oceniono 28 razy 20

  taaak, a bombardowanie Syrii na własny rachunek to jest ok? A brednie o dozbrojeniu kibolstwa?

 • getz54

  Oceniono 20 razy 14

  Antoni Smoleński, co jest pilnie strzezoną tajemnicą państwową, choruje na Alzheimera i po prostu zapomniał zrobic z siebie idiotę. Nadrobi to podczas szczytu NATO. Wystąpi na nim w rajstopach, bluzie moro bez pagonów i w czołgowym hełmofonie. Ma zamiar równiez wygłosic referat w masce przeciwgazowej. Brawa murowane.

 • zelalem

  Oceniono 19 razy 13

  Pomijając
  wypowiadanie wojny Rosji,
  napad na placówkę NATO,
  tworzenie kibolsko ONRowych bojówek,
  wpychanie ofiar smoleńskich do wszystkich apeli poległych,
  brak rozeznania w amunicji i zamówieniach przez siebie podpisanych,
  brak wiedzy na temat własnych okrętów
  i wypowiadanie wojny Syrii,
  to rzeczywiście nic złego nie zrobił.

  Jeśli o czymś zapomniałem, to niech Antoni mi wybaczy!

 • vibhisana

  Oceniono 21 razy 13

  Czy ruski agent śpioch może być lepszy lub gorszy? To zła ocena. Jest zawsze tak samo groźny, bo nie wiemy jakie ma motywacje w działaniu.

 • sir_fred

  Oceniono 18 razy 12

  Włamanie do siedziby NATO, powołanie bojówek "terytorialnych", brednie o atakach elektromagnetycznych, wciskanie wszędzie apeli smoleńskich, niejasne stanowisko wobec zakończonych, prawidłowych przetargów - to mało? Sroczyński jak zaczął lizać pisowi, tak nie może przestać.

 • zielona-galazka

  Oceniono 19 razy 11

  "Ilość absurdów i przeinaczeń przekracza wszelkie wyobrażenia, nawet Trybuna Ludu nie powstydziłaby się takiego absurdu" - ocenił szef MON.

  Towarzysz Maciarewicz celnie podsumował swoje rządy.

 • Piotr Adamczyk

  Oceniono 15 razy 9

  Jeszcze 3 lata i do urn przeciwnicy PiS , skończmy ich rządy raz i na zawsze.

  Hitler też doszedł do władzy legalnie - i jako suweren robił to co chciał - trzeba tylko poczytać :

  "5 marca 1933 w wyborach do Reichstagu, Hitler doszedł do władzy w sposób legalny, gdy NSDAP, będące w koalicji z Niemiecką Narodową Partią Ludową (niem. Deutschnationale Volkspartei, DNVP), wygrało wybory parlamentarne z wynikiem 43,9% głosów (288 na 444 miejsc w parlamencie)."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX