Bielan tłumaczy, o co chodziło Obamie: Prezydent rozmawiał o problemach USA

- Podpisuje się pod każdym słowem, które wypowiedział prezydent Obama. Mówię o słowach, które rzeczywiście wypowiedział a nie o tych zmanipulowanych, pojawiających się w niektórych mediach - deklarował w TOK FM wicemarszałek Senatu. Wg Adama Bielana, szczyt NATO był wielkim sukcesem i o tym trzeba rozmawiać. A nie zajmować się "didaskaliami", czyli sprawą TK.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Jak czytam, że Barack Obama mówi, że "patrzy z ufnością w przyszłość polskiej demokracji", to mogę powiedzieć, ze to święte słowa. A niektórzy twierdzili, że polska demokracja jest zagrożona - stwierdził Adam Bielan w "Poranku Radia TOK FM".

Wicemarszałek Senatu był podirytowany pytaniami Dominiki Wielowieyskiej na temat reprymendy, jakiej prezydent USA udzielił Andrzejowi Dudzie. Dlatego apelował. by rozmawiać o tym co najważniejsze - sukcesie jakim był warszawski szczyt NATO.

- Rozumiem, że uważa pan - tak jak Jarosław Kaczyński - że Barack Obama tylko chwalił naszą demokrację - dopytywała Wielowieyska.

- Podpisuję się pod wszystkim, co powiedział prezydent Obama. Wśród przyjaciół rozmawia się szczerze. Także o problemach. [....] Jeśli chodzi o spór polityczny prezydent Obama porównywał do sporu, który toczy się w Stanach Zjednoczonych, który się toczy wokół Sądu Najwyższego, ich sądu konstytucyjnego - obwieścił Bielan.

"'Dobra zmiana' naraża nas na upokorzenia. Obama dał reprymendę Dudzie" - ocenia Dominika Wielowieyska>>>

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (28)
Bielan tłumaczy, o co chodziło Obamie: Prezydent rozmawiał o problemach USA
Zaloguj się
 • nebukadnezar

  Oceniono 14 razy 12

  Co dyplomatoł zrozumiał z przesłania zawartego w opinii Obamy?

  Ano Pan Barac poprosił Jarosława Katyńskiego o sugestie pomocne w rozwiązaniu kryzysu konstytucyjnego w USA aby mógł jeszcze przed końcem kadencji przywrócić ład demokratyczny.

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 13 razy 11

  bielan wie lepiej od obamy, co powiedział obama.
  spadłem z krzesła.

 • arvelli_net

  Oceniono 13 razy 11

  ... wy towarzyszu bielan myślicie że WSZYSCY to CiemnyLud :) My, w odróżnieniu od Waszego elektoratu, jesteśmy ludźmi ZNAJĄCYMI język w którym posługuje się Pan Prezydent Obama i jakoś tak wyszlo że ZROZUMIELIŚMY jego sedno wypowiedzi które NIE BYŁO skąplikowane i ukryte :) Was, towarzysze pisiaki nawet żony, rodziny i bliscy znajomi opuszczają bo wiedzą że jesteście CHRONICZNYMI kłamcami, sprzedawczykami i ludźmi pozbawionymi cech społecznych! Więc zapakujcie się z powrotem w karton po butach i odeślijcie na własny koszt do swojego pana na Kremlu czy innej korei płn!... bardzo proszę o zabranie też pana prezesa, z kotem i drabinką!

 • adamofsky

  Oceniono 11 razy 9

  Masakra, rece opadają..

 • esmeras

  Oceniono 9 razy 7

  Kłamstwo jest bronią tchórzy.

  To dlatego PIS nie może, nawet jesli zechce, być stroną w jakiejkolwiek dyskusji.

  Chyba, że o procesach i wyrokach więzienia dla swojego kierownictwa.

 • getz54

  Oceniono 9 razy 7

  Jak powiem panie Bielan, ze patrzę z ufnością w rozwój pana intelektu, to wyrazę tym samym zaniepokojenie stanem pana umysłu z jednoczesną wiarą, ze to się zmieni. To będzie dla pana taki bodziec do pracy nad sobą w przyszłości.
  Prezydent USA nigdy i nigdzie nie będzie się tłumaczył przed nikim z wewnętrznych problemów swojego kraju. Tak tez było i tym razem. Trzeba byc skończonym idiotą tak jak pan, zeby sądzic inaczej. To po pierwsze. Po drugie, nikomu na świecie i nie tylko w Anglii, Nimczech, czy we Francji ale nawet w Kenii, Indonezji czy Mongolii, nie przyjdzie do głowy o to się go pytac i prosic o wyjaśnienie. Sterowane z Nowogrodzkiej przecieki w sprawie Komisji Weneckiej, histeria z tym związana powodują, ze nasi politycy traktowani są jak chromosomy 21. Wszystko jest najpierw mówione im w 4 oczy z palcem wskazującym wbijającym się w ich pierś. Po kazdym zdaniu zapada sakramentalne pytanie, ZROZUMIAŁES, (ZROZUMIAŁAS ???) tak, przez YOU. A pózniej przed kamerami w blasku fleszy z hollywoodzkim uśmiechem mówi się do Dudy, zaniepokojony jestem stanem demokracji w Polsce..... Kiedyś Donald Rumsfeld wpadł w szał gdy polski dyplomata powiedział do niego, chcieliśmy zeby Ameryka.... Nie dokończył. Nikt niczego bowiem nie moze chciec od Ameryki, Amerykę mozna tylko prosic. Panie Bielan to pisowskie bagno wciaga człowieka razem z butami, gdzies tam na dnie po omacku szuka drogi na powierzchnię Kaczyński, stary, zacofany, zakompleksiony, słabo wykształcony, nierozgarnięty, prezes swojej partii. A Amerykańska prasa suchej nitki na was nie zostawi za te głupstwa i kłamstwa które wygadujecie. Wasze szczęscie, ze nikt was tam nie zna.

 • musa-kusa

  Oceniono 8 razy 6

  "Nazywam się Fetor, muszę służyć przeto"

 • glit64

  Oceniono 7 razy 5

  powyzsza relacja dowodzi jedynie faktu ze mozg ludzki jest tak skonstruowany, iż epotrafi uzasadnic kazdą bzdurę, gó... i bezczelność. Nie ma takich faktów których nie dałoby się odwócić na nice. TO wzbudza pokorę i jednocześnie strach. Wesołość umiarkowaną raczej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX