Kraśko załamany argumentami Gosiewskiej: Czy w każdej sytuacji będziemy wracać do 10 kwietnia? Pani poseł, po co tak mówić?

- Barack Obama przemawia w Dallas i obok stoi były prezydent Bush, a byli większymi wrogami niż PiS i PO. Widzi pani taką sytuacją w Polsce? - pytał Piotr Kraśko posłankę Małgorzatę Gosiewską. Nie spodziewał się takiej odpowiedzi. - Pamiętam wyścig samochodów, kto będzie pierwszy na lotnisku. Pamiętam ciało prezydenta leżące w błocie bez flagi, a tuż obok w namiocie Tuska obściskującego się z Putinem.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Pan wspomniał o wydarzeniach w USA, a ja wspominam, jak wyglądała jedność w wykonaniu PO i Donalad Tuska. Proszę się odnieść do tego, co mówiłam - argumentowała posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

- Nie mogę się odnieść, bo nie widziałem, żeby "wyścig" na lotnisku się odbywał. Czy może pani zacytować wypowiedź, która była wyrazem braku szacunku wobec śp. prezydenta Kaczyńskiego? - dopytywał Piotr Kraśko.

Według posłanki Gosiewskiej, "brakiem szacunku było to, co zobaczyliśmy po przyjechaniu do Smoleńska". - Brakiem szacunku było to, że rodziny do tej pory nie wiedzą, kogo pochwały - wyliczała, choć dodała, że nie jest zwolenniczką ekshumacji wszystkich ciał ofiar katastrofy smoleńskiej.

- Czy w każdej sytuacji będziemy wracać do 10 kwietnia? - nie wytrzymał gospodarz "Poranka Radia TOK FM".

"Drobiażdżek"

Chwilę wcześniej Kraśko starł się z posłanką PiS w sprawie szczytu NATO i Światowych Dni Młodzieży. Gosiewska przekonywała, że do czasu wygranych przez PiS wyborów, nic nie zrobiono w sprawie organizacji obu wydarzeń.

- Po co tak mówić? Przecież to nieprawda. Oczywiście że na rok wcześniej nie wszystko zrobiono. A kto krytykował pomysł, że szczyt NATO odbędzie się na Stadionie Narodowym? - zapytał Kraśko. A kiedy posłanka Gosiewska nie odpowiedziała, przypomniał: To PiS krytykowało.

- Ale wyznaczenie miejsca to drobiażdżek. A szczyt nie był przygotowany. Przede wszystkim pod kątem bezpieczeństwa uczestników, mieszkańców miasta. Proszę zapytać ekspertów - odpowiadała niezrażona Małgorzata Gosiewska.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (512)
Kraśko załamany argumentami Gosiewskiej: Czy w każdej sytuacji będziemy wracać do 10 kwietnia? Pani poseł, po co tak mówić?
Zaloguj się
 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 356 razy 334

  słuchałem tego żałosnego przedstawienia pani poseł i pytam: skąd PiS bierze tylu idiotów. niekompetentni, chamscy, nabzdyczeni a niektórzy obdarzeni upośledzeniem umysłowym i emocjonalnym.
  ten babsztyl z całą powagą obwinia tuska za to, że lech kaczyński wylądował w błocie i bez flagi.
  no k. mać. ręce opadają.

 • kowalskyy49

  Oceniono 257 razy 233

  Drogi Panie Kraśko,
  Tak, przy każdej okazji będziemy wracać do Smoleńska ponieważ pisowskie hordy niczego innego nie potrafią. Tym samym mogą tylko jątrzyć i będą to robić tak długo jak długo będzie to skutecznym paliwem wyborczym. Potem padną i się rozlecą i powstanie po paru latach inna partia.

 • wieslawskrzypczynski

  Oceniono 227 razy 211

  I po co takie cuś zapraszać? Przecież oni żyją w innej rzeczywistości!

 • altonia

  Oceniono 123 razy 121

  Pan Kraśko usiłował wynieść rozmowę na poziom eleganckiej i rzeczowej argumentacji merytorycznej na temat bieżących wydarzeń.. Na co usłyszał od p. Gosiewskiej, że 10.04 "prezydent leżał w błocie nawet bez polskiej flagi a Tusk z Putinem obściskiwali się w namiocie". Podziwiam Piotra Kraśkę, ze nerwy puściły mu tylko trochę. A na marginesie - Jaka szkoda, ze p. Macierewicz, który był w tamtym momencie w Smoleńsku nie przykrył zwłok polską flagą/ flagami (oczywiście zwłok tych "niektórych patriotów"), tylko poszedł na obiad... a potem wrócił do Polski.

 • cezar85

  Oceniono 116 razy 108

  antek mógł tam być przed Tuskiem

  ale mu kotlet stygł

 • wk-55

  Oceniono 105 razy 101

  Panie Kraśko. Po co zaprasza Pan takie indywidua do swoich audycji? Czy jest Pan aż tak naiwny że spodziewał się Pan innej odpowiedzi? Sasin, Czarnecki i cała reszta tej pisowskiej "elyty" od lat używa Smoleńska dla przykrycia swojej głupoty.

 • dwie_brzozy

  Oceniono 82 razy 80

  przecież ci tytani umysłu z PiS-u nie mają nic innego do powiedzenia więc pozostaje im tylko Smoleńsk, a Gosiewska to szczyt chamstwa i ograniczenia, tego co ona mówi nie da się słuchać, po co w ogóle zapraszać takiego tłumoka do radia, szkoda czasu antenowego...

 • bobik57

  Oceniono 83 razy 77

  Jak na konkubinę, która, o ironio, jest przedstawicielką ultrakatolickiej partii, to baba ma tupet.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX