Komentarze (512)
Kraśko załamany argumentami Gosiewskiej: Czy w każdej sytuacji będziemy wracać do 10 kwietnia? Pani poseł, po co tak mówić?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lica79

  Oceniono 18 razy 14

  Głupota tej kobiety powinna mieć własny pesel i płacić vat

 • Lupro Pibaki

  Oceniono 16 razy 14

  Panie redaktorze Kraśko.
  Wdowę Gosiewską ( nawet nie wiem czy tą prawidłową czy nieprawidłową) sankcjonuje w życiu publicznym TYLKO bycie tą wdową ( prawidłową czy nieprawidłową ). Jak Pan zapyta o jadłospis w barze mlecznym we Włoszczowej to też Pan się dowie , że jest oparty na ostatniej wieczerzy smoleńskiej . Ta pani nie ma NIC INNEGO do powiedzenia. No bo skąd ma mieć.
  A cały ten PiS już tak tą niesmaczną szopką smoleńską zbezcześcił pamięć ofiar tej katastrofy, że gorzej już nie będzie.

 • komendantkisiel

  Oceniono 14 razy 14

  cała familia Gosiewskich żyje na bogato dzięki Smoleńsku, a głupi ludzie to kupują.

 • androsak

  Oceniono 16 razy 14

  po co ? to straszne , że takie prymitywy stanowią prawo w naszym Kraju !

 • six_a

  Oceniono 13 razy 13

  a gdzie był ten ich idol macierewicz, zamiast prezydentowi w błocie asystować razem z flagą? a prawda obiad wpie...ł.

 • yokoono23

  Oceniono 15 razy 13

  Ale zryty beret,niestety Polacy wybrali ekstremalnych psycholi.

 • jslonko

  Oceniono 13 razy 13

  Dała słowo honoru, że widziała. Była przed Kaczyńskim J.? On nie widział:
  To było tak: ciało nie leżało w błocie, leżało na skonstruowanych doraźnie noszach, zrobionych z jakiś kijów, było okryte. Obok stała taka porządnie wyglądająca trumna, taka ozdobna dosyć. Oczekiwano na rozpoznanie zwłok - tak Jarosław Kaczyński wspomina wieczór 10 kwietnia, kiedy zobaczył ciało brata, który zginął w katastrofie w Smoleńsku. Wspomina też ostatnie słowa, jakie usłyszał od brata i zapowiada, że w kampanii wyborczej jego partia będzie podnosiła sprawę smoleńską.

 • jep23

  Oceniono 15 razy 13

  Po co ludzi z PiSu pytać o cokolwiek?Przecież wszyscy zawsze odpowiadają: POMIDOR.

 • redrum83

  Oceniono 19 razy 13

  A: Ale przecież to była katas...
  B: 10 kwietnia brakiem szacu...
  A: Proszę Państwa trybunał kon...
  B: 10 kwietnia brakiem szacu...
  A: 500zł nie jest dobr...
  B: 10 kwietnia brakiem szacu...

 • androsak

  Oceniono 19 razy 13

  po cholerę zaprasza Pan takich rozmówców, słuchałem tej audycji rano o dziwiłem się Panu po co ?

 • xouveyer11

  Oceniono 12 razy 12

  Pamiętam, że Putin objął Tuska gdy ten wstał z kolan po modlitwie. Odebrałem to jako ludzki gest współczucia. A Gosiewska to nienawistna, głupia baba.

 • toreon

  Oceniono 12 razy 12

  ja to chyba jestem jakiś zmanipulowany przez wrogie Polsce media. Za cholerę nie widzę w tej babie "dobrej zmiany"
  Widzę rozdygotaną emocjonalnie osobę nie mającą do powiedzenia kompletnie nic, co by merytorycznie coś wnosiło.
  Nie wiem czy to ta Gosiewska czy ta druga, ale coś kojarzę że jedna z nich dostała jakieś wyróżnienie "najlepszy poseł" czy "najbardziej pracowity poseł". To ja chyba wolę posłów leni patentowanych.

 • bonaprima

  Oceniono 12 razy 12

  Ciekawa jestem, kto wygrałby w rankingu tytanów intelektu PIS : Pięta, czy M.Gosiewska?

 • labeo

  Oceniono 12 razy 12

  Brak szacunku dla ofiar katastrofy w Smoleńsku pokazują tylko działacze pisu, wykorzystując tą tragedię do celów politycznych. Nie ma nic bardziej obrzydliwego.

 • sotogrande

  Oceniono 16 razy 12

  Mam 68 lat, 158 centymetrów wzrostu. Jestem starym kawalerem i nigdy nie całowałem się z dziewczyną . Nigdy też nie pracowałem na etacie. Nie mam prawa jazdy ani samochodu, nie umiem jeździć na łyżwach, ani na rowerze, nie umiem pływać, nie mam konta bankowego i nie mam żadnych oszczędności. Dopiero po 60-ce zacząłem chodzić do fryzjera i się czesać. Nie zależy mi na wyglądzie. Nigdy mi nie zależało na dobrach doczesnych ani na przyjemnościach takich jak picie piwa z kolegami, palenie papierosów, gra w piłkę, prywatki, randki, seks, kino, wycieczki po świecie. Nigdy nie byłem za granicą, nie znam żadnych obcych języków. Za to nienawidzę ludzi, którzy zawsze się ze mnie śmiali i mnie obrażali. Nikt mnie nie lubi, I ja nikogo nie lubię. Najlepiej mieszkało mi się z mamusia, ale po niej dostałem domek na Żoliborzy co go Bierut podarował Tacie. Ochrzciłem sie w 1989, żeby lepiej wyglądało. Mieszkam teraz z kotem. Lubię w telewizji oglądać Jacek I Agatka oraz 4 Pancernych, do kina nie chodzę, bo nie mam z kim. Za to lubie rządzić Polska I wam jeszcze pokarze co mogę!

 • qratoja

  Oceniono 12 razy 12

  też słyszałam tę rozmowę i byłam w szoku. Pani Gosiewska ma swoja prawdę i i wszyscy inni też mają tak myśleć. Sposób, w jaki rozmawiała z p. Kraśko był dla mnie szokujący. To straszna kobieta!

 • Sylwia Korneluk

  Oceniono 12 razy 12

  Ja już nie mogę tego słuchać. To co się dzieje, co przedstawia PiS mierzi mnie i załamuje. Pani Szydło twierdziła, że Antek nigdy nie zostanie ministrem w jej rządzie - nagle, jest! Zadłużenie kraju o 20 mld na 500+, aby kupić głosy Polaków - zaliczone! Pani Kempa, która w każdej rozmowie nie da dojść innym do głosu, bo jej jest przecież najważniejszy. Jaką mamy teraz kulturę w sejmie? Dzieją się rzeczy niedopuszczalne! Nie mogę patrzeć i słuchać ludzi PiS-u, oni się chyba urwali z wielkiej choinki. To jest takie przygnębiające...

 • miecz1230

  Oceniono 12 razy 12

  Ta kobieta jest chora na nienawiść , w tak dramatycznym momencie jakim jest każda katastrofa lotnicza kto ma głowę by zaraz tu i teraz myśleć bo prezydent leży w błocie , każdy z tych ofiar tak leżał , jak tam byłaś to mogłaś odszukać szybko prezydenta i położyć flagę by leżał na niej . Gdzie był Macierewicz , kiedy przyleciał , co zrobił , jak pomagał . Jak był przygotowany ten lot kto go przygotowywał , teraz czepiacie się Tuska gdyż na siłę szukacie winnych . Robicie właśnie wy z prezesem cyrk Smoleński żal tyko tych co zginęli gdyż rodacy pomału nabierają wstrętu na wspomnienie Smoleńsk i to wasza wina razem z Prezesem i Macierewiczem.

 • druit

  Oceniono 14 razy 12

  ona jest chyba niezrownowazaona psychicznie. po co ktos taki jest w ogole dopuszczany, wrecz nobilitowany do poziomu kogos z kim mozna chocby chciec rozmawiac. a gdzie mialy lezec zwloki, na rozach? na anielskich skrzydlach? Bog mial zejsc na ziemie i mu dlugiej brody uzyczyc aby bylo pieknie i wygodnie? to stworzenie nie pojmuje chyba wagi tamtych dni i tego co sie wydarzylo! tu potrzeba w najlepszym przypadku psychologa, w normalnym psychiatre a ektremalnym juz tylko separowac od otoczenia w domu bez klamek. bo zyc wsrod ludzi przy tak odrealnionym ogladzie swiata jest nie tylko niebezpieczne dla tego stworzenia ale otoczenia! a gdy ktos taki ma jeszcze na dodatek mandat poselski...

  i przyklad dokumentujacy zaburzenia - wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17286455,Prowokacja__SE___M__Gosiewska_o_incydencie_w_Charkowie_.html

 • boshary

  Oceniono 16 razy 12

  Panie Piotrze a po co zaprasza Pan takie miernoty? przecież gdyby obie gosiewskie nie wchodziły do sypialni gosiewskiego to gdzie by były i co reprezentowały, sory pan powinien sobie dobierać rozmówców.

 • tadjan

  Oceniono 16 razy 12

  panie Kraśko, pissiory bez trupów smoleńskich byliby nikim, więc będą konsumować je tak długo..... jak ciemny lud będzie to kupował.

 • rademenes666

  Oceniono 16 razy 12

  Smoleńsk jest dobry na wszystko
  Smoleńsk na drogę za śliską
  Smoleńsk na stopę za niską
  Smoleńsk podniesie Ci ją
  Parararara...

 • heroned

  Oceniono 14 razy 12

  Po prostu przed katastrofą mieli wyłożyć miejsce czerwonymi dywanami a Tusk zamiast przyjać kondolencje od Putina miał mu dać w mordę

 • biesczad1

  Oceniono 14 razy 12

  Zawsze powtarzałem, że wszyscy parlamentarzyści przed złożeniem ślubowania, powinni przechodzić obowiązkowe badania psychiatryczne.....

 • johanja222

  Oceniono 18 razy 12

  Słuchałem tego wywiadu. żadna kawa nie była mi już potrzebna by podnieść ciśnienie z rana.
  Ten babsztyl to typowy pisowski półgłówek. Wypluwa z siebie potoki słów bez sensu jak niejaka kempa i jej podobni. Gdy w końcu udaje jej się zadać jakieś konkretne sensowne pytania zapada cisza bezradności, a potem kolejna masa nic nie znaczących bzdur.
  Cały czas się zastanawiam, jak mogło do tego dojść, jak można było dopuścić ich do władzy. Po brexicie jednak, coraz mniej mnie to dziwi, wszędzie jest masa idiotów.

 • metropolitanmuseum90

  Oceniono 13 razy 11

  Po co z tą mietłą rozmawiać? Nie dość, że bredzi, to dała się też poznać jaka drobna złodziejka. Głupie toto, zapiekłe i nieuczciwe.

 • szach-mat0

  Oceniono 11 razy 11

  "Pamiętam ciało prezydenta leżące w błocie bez flagi, a tuż obok w namiocie Tuska obściskującego się z Putinem."
  Akurat jestem w takim wieku, że byłem na kilkudzisięciu pogrzebach i zawsze "obściskiwałem" najbliższą rodzinę zmarłych

 • steppenwildschwein

  Oceniono 11 razy 11

  Lot do Gruzji (zapytanie Gosiewskiego)

  Zapytanie nr 2496

  do ministra obrony narodowej

  w sprawie odznaczenia pilota prezydenckiego samolotu, kpt. Grzegorza Pietruczuka, srebrnym krzyżem za zasługi dla obronności

  Uzasadnienie

  Według informacji prasowych i wywiadu, jakiego szef MON udzielił dla Radia Zet 19 września br., kpt. Grzegorz Pietruczuk został odznaczony srebrnym krzyżem za zasługi dla obronności. Wedle słów szefa MON pilot otrzymał medal za ˝przestrzeganie procedur i poczucie odpowiedzialności za bezpieczeństwo czterech prezydentów na pokładzie˝. Ministrowi chodziło o lot, jaki wykonał prezydencki TU-154 na Kaukaz 12 sierpnia br. Planowo samolot miał lądować w Azerbejdżanie w Ganji, ale prezydent RP podjął decyzję o locie do Tbilisi. Pilot odmówił zmiany kierunku lotu. Decyzja pilota doprowadziła do licznych komplikacji w wizycie czterech prezydentów w Gruzji. Przejazd drogą do Tbilisi był bardzo niebezpieczny i sprowadzał realne zagrożenie dla osób w nim uczestniczących. Według doniesień medialnych obawy pilota o stan techniczny lotniska w Tbilisi były całkowicie nieuzasadnione i można było na nim bezpiecznie wylądować.

  Proszę wobec tego Pana Ministra o odpowiedzi na następujące pytania:

  1. Czy pilot ma prawo odmówić wykonania rozkazu zwierzchnika Sił Zbrojnych RP?

  2. Czy odznaczenie pilota za de facto zaniechanie działania tak wysokim odznaczeniem państwowym jest zgodne z obowiązującymi procedurami?

  3. Czy Minister, podejmując decyzję o odznaczeniu, chciał pokazać, iż będzie premiował w przyszłości przypadki niesubordynacji, tchórzostwa i odmawiania wykonywania rozkazów?

  4. Czemu sprawa odznaczenia pilota została tak nagłośniona w mediach przez szefa MON? Czy był to kolejny element prowokacyjnej polityki rządu wobec prezydenta RP?

  5. Czy zbadano przebieg wydarzeń w kabinie pilotów i zgodność podejmowanych przez nich decyzji z obowiązującymi procedurami? Jakie są wnioski z tej kontroli?

  6. Czemu szef MON nie odznaczył innych członków załogi?

  7. Jak MON zamierza reagować, jeśli w przyszłości będą powtarzać się tego typu przypadki odmawiania zmiany kierunku lotu?

  Z wyrazami szacunku

  Poseł Przemysław Gosiewski

  Kielce, dnia 23 września 2008 r.

 • leszek.30

  Oceniono 11 razy 11

  A Gosiewski, gdzie leżał ? Czy żony Gosiewskiego prześcigały sie, która z nich będzie pierwsza prze jego zwłokach ?...Ciekawe, która zwyciężyła..!
  ps. Kto uregulował zaległości alimentacyjne Gosiewskiego..???

 • neokles

  Oceniono 15 razy 11

  Nie zapraszajcie tych narodowo-socjalistycznych świn do żadnego programu. Nie chcemy ich już oglądać, nie chcemy ich już słuchać. Nie róbcie im reklamy. Reklamę już im robi TVP, TV TRWAM, Polskie Radio, kilka gazet czasopism, kilka portali internetowych i tysiące ambon koscielnych.
  Kto ma rozum niech odsunie od siebie pokusę rozmowy z człowiekiem wiary - wiara jest jak narkotyk i nic dobrego z niej nie wynika.

 • alex444444

  Oceniono 15 razy 11

  Brawo Panie Piotrze! Trzeba pokazywać zakłamanie PIS i punktować, punktować. Swoją drogą dziwię się ludziom, którzy z powodu chorej decyzji Kaczyńskiego o lądowaniu stracili swoich bliskich i dalej wspierają tę partię / jego brata - to jest chore, syndrom sztokholmski czy co ?

 • kluska11

  Oceniono 10 razy 10

  A która to Gosiewska ta nr 1 czy nr 2?
  Bo obie są w równym stopniu ociężałe umysłowo i przez to słabo rozpoznawalne.

 • willowy

  Oceniono 10 razy 10

  Ale co ona pamięta??? Przecież jej tam nie było! Powtarza brednie zasłyszane od innych.

 • stef0909

  Oceniono 14 razy 10

  Piotrze zapraszając takiego kaszalota co się spodziewałeś??? to dno dna.....

 • ernest29

  Oceniono 10 razy 10

  Panie Kraśko, a czego pan się spodziewał zapraszając p. Gosiewską do rozmowy ? Na jaki temat miałaby być rozmowa z religijnym oszołomem, posłanką z nadania sekty smoleńskiej? Tego intelektualnego niedowładu Gosiewskiej nie dało się słuchać.
  Proszę, nie zapraszać!

 • leszek.30

  Oceniono 10 razy 10

  "" Przedtem Małgorzata Gosiewska nie chciała znać mojego syna, nie chciała nazwiska. A jak zginął, to ubrana w czerń zaczęła pokazywać, że niby ogromnie cierpi - tak Jadwiga Gosiewska, matka śp. Przemysława Gosiewskiego, mówi o posłance Małgorzacie Gosiewskiej - jego pierwszej żonie. Dodaje, że "zwaliło się" na nią tyle brudów, że ma "już tego dosyć". ""

  Kliknij hasło "Żony Gosiewskiego"..!!!

 • Marek Czerwiński

  Oceniono 10 razy 10

  Szacunek w/g Gosiewskich; w sprawie odznaczenia pilota prezydenckiego samolotu, kpt. Grzegorza Pietruczuka, srebrnym krzyżem za zasługi dla obronności, po incydencie w Gruzji:

  "...3. Czy Minister, podejmując decyzję o odznaczeniu, chciał pokazać, iż będzie premiował w przyszłości przypadki niesubordynacji, tchórzostwa i odmawiania wykonywania rozkazów?
  ...7. Jak MON zamierza reagować, jeśli w przyszłości będą powtarzać się tego typu przypadki odmawiania zmiany kierunku lotu?

  Z wyrazami SZACUNKU
  Poseł Przemysław Gosiewski"...

 • steppenwildschwein

  Oceniono 10 razy 10

  To jest żona Gosiewskiego - współwinnego katastrofy smoleńskiej?

 • dillinger79

  Oceniono 14 razy 10

  z nimi nie powinno się rozmawiać
  ich powinno się leczyć

 • sai_mon

  Oceniono 14 razy 10

  Szkoda, że krótkołapek nie leciał z obiema żonami. Byłby spokój.

 • okoni

  Oceniono 12 razy 10

  Tak, przy każdym byle powodzie i rozmowie będziemy wracali do tej tragedii, PiS odpuści w momencie kiedy co drugi syn urodzony będzie nosić imię Smoleńsk i co druga córka Tragedia, na drugie imię obowiązkowo Zamach.

 • jerzykkur38

  Oceniono 9 razy 9

  Ta kobieta jest w całości wypełniona nienawiścią,jadem,trucizną i żółcią.Oto przykład zupełnej kompromitacji posłanki Przenajświętszej Rzeczpospolitej. Prawdziwa Polka,wysublimowana patriotka,a przede wszystkim kryształowa i pełna miłosierdzia chrześcijanka i katoliczka.Nie powinno się wpuszczać takiego indywiduum do kościoła.Dla niej nowym Mesjaszem jest Prezes prezesów,Naczelnik Państwa,Jarosław Pierwszy Wielki.Ta pani i cała sekta PIS-owska jest niewyobrażalnym nieszczęściem dla Polski,porównywalnym do biblijnych plag egipskich.

 • bones27

  Oceniono 11 razy 9

  Rozumiem, że Pani Gosiewska pojechała do Smoleńska z uwagi na śmierc męża ale najbardziej inetresowało ja gdzie jest ciało Pana Prezydenta i sprawdzała co robił wtedy Pan Donald Tusk?
  Przecież to była pierwsza taka katastrowa w naszej historii. Nikt nie wiedział jak się zachować i co należy w pierwszej kolejności zrobić! Oczywiście poza Panią Gosiewską - ona wiedziala najlepiej - ROZGLĄDAĆ SIĘ i ŚLEDZIĆ INNYCH !!!

 • wadp21

  Oceniono 11 razy 9

  Teraz pewnie Duda lata owinięty we flagę , żeby tylko nie leżeć w błocie "jakby co". Ta kobieta , która w święta Bożego Narodzenia po pijanemu zrobiła awanturę na lotnisku w Charkowie bo spóźnionej nie chcieli jej wpuścić na pokład , ma czelność mówić o honorze. Tego słuchac nie można. Wszędzie Smoleńsk i Smoleńsk. Ale pieniądze z odszkodowania od tego znienawidzonego rządu wzięła. Nawet obie Panie Gosiewskie wzięły. Takie to katoliczki - po rozwodach ale świętsze od papieża. Kołtuństwo PIS. I jeszcze wszystkie PISowski rodziny smoleńskie czerpią korzyści z tej tragedii pełnymi garściami - sejm , senat , parlament europejski. To się wierzyć nie chce - prostacy , gburowaci i chamscy ludzie , którzy bez smoleńska byliby nikim.

 • shawmut

  Oceniono 9 razy 9

  współczuję pani Gosiewskiej, że straciła męża, niestety straciła też rozum

 • zunia10

  Oceniono 8 razy 8

  typowe wykorzystywanie przez PISowców katastrofy smoleńskiej do bieżącej gry politycznej, do jątrzenia i dzielenia Polaków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX