Biedroń o ''kredkach'': Błaszczak nie rozumie, jaka jest funkcja ministra spraw wewnętrznych

Analizujemy to, co Błaszczak miał na myśli mówiąc o kolorowych kredkach. To powinno być wyśmiewane a nie analizowane - mówił w radiu TOK FM prezydent Słupska Robert Biedroń. Dodał, że zaproponował szefowi MSW azyl w Słupsku. Jego zdaniem to właśnie Polska promuje multi-kulti.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W audycji Piotra Najsztuba "Prawda nas zaboli" Biedroń mówił m.in. o słowach Mariusza Błaszczaka, który komentując zamachy we Francji, mówił: "zorganizowano marsze, malowano kwiatki na chodnikach w różne kolory, kredkami o kolorach całej tęczy. Dla mnie jest to bardzo wyraźne nawiązanie do LGBT".

- Obserwując to jak min. Błaszczak boi się kredek i tęczy malowanej, ja się boję, że pójdzie drogą min. Macierewicza. Dlatego, jeśli problem będzie się rozwijał zaprosimy go do Słupska, udzielimy azylu i uchronimy przed tymi wszystkimi niebezpieczeństwami.

Biedroń tłumaczył też dlaczego jego zdaniem są w Polsce groźniejsze zagrożenia niż terroryzm ze strony islamistów. - Te brednie, które ja słyszę o tym, że to wina multi-kulti i promocji wartości muzułmańskich we Francji. Przecież Francja jest chyba najbardziej laickim krajem na świecie. Tam nie ma żadnej promocji multi-kulti - mówił Biedroń. - Jest zakaz noszenia chust i wieszania symboli religijnych. Jeśli gdziekolwiek jest promocja multi-kulti w tym kontekście, to jest Polska. Tu są krzyże, promuje się religię w urzędach państwowych, pozwala się księżom święcić toalety czy dworce. Bardziej od muzułmanów, boję się tych wariatów, którzy biegając z krzyżem czy flagą biało-czerwoną krzyczą "bić pedała", "gonić muzułmanina", obrażają i nawołują do nienawiści.

W audycji Robert Biedroń mówił też m.in. o tym, że mieszkańcy nie chcą już rozmawiać o polityce, bo uważają, że politycy oderwali się od rzeczywistości. Wytłumaczył też, dlaczego rehabilituje katoliczkę.Zobacz całą rozmowę z Robertem Biedroniem:

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (80)
Biedroń o ''kredkach'': Błaszczak nie rozumie, jaka jest funkcja ministra spraw wewnętrznych
Zaloguj się
 • korgan123

  Oceniono 13 razy 7

  A co będzie musiał robić Błaszczak w podzięce? Oj Robert, Robert.

 • tom_58

  Oceniono 49 razy 5

  Tymi kredkami namalowali "peace".
  Po tysiąckroć i we wszystkich kolorach.
  I zobacz Robert, ten zaczarowany ołówek nie zadziałał.
  Pewnie to był jakiś chiński chłam.

 • medycynaradziecka

  Oceniono 55 razy 5

  Biedroń jest OK. Ma prawo do swojego zdania o PiS-ie, Błaszczaku itp. Może się także mylić w ocenie rzeczywistych zagrożeń. Nie zgadzam się z nim w kwestii muzułmanów (znam ich paru osobiście) i chętnie bym z nim na ten temat porozmawiał. Być może doszlibyśmy do porozumienia. Błaszczak przegiął mieszając zamachy, muzułmanów i środowiska LG... Ale co do istoty sprawy - bezsilności i jakiejś takiej dziecinady zachodnich społeczeństw, poprawności politycznej itp. to ma jednak sporo racji.

 • qqracza

  Oceniono 30 razy 4

  Panie Robercie szanuję Pana, jednak fakty są faktami. W Nicei zginęli ludzie. Z rąk wyznawcy islamu. Zabijał imigrant. Próbuję zrozumieć o co Panu chodzi.

 • jot-23

  Oceniono 13 razy 3

  W kregach medrcow islamu trwa debata:

  Some scholars hold the opinion that the homosexual should be thrown from a high building as a punishment for his crime, but other scholars maintain that he should be imprisoned until death

 • smok61

  Oceniono 33 razy 3

  Ups...coś poszło nie tak .!!!
  Nie ma ani jednego ..."Biedroń na prezydenta" , ani "Cóż za wspaniały człowiek !!!".
  Gdzie tym razem popełniłaś błąd GW??

  To proste ...Biedroń opowiada już takie bzdury, że nawet wyznawcy zgłupieli ...:D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX