"Kamiński sugeruje, że PO sama się nagrała i rozpętała aferę, w wyniku której straciła władza. To absurd"

Tomasz Lenz, wiceprzewodniczący klubu PO do Żakowskiego: Sugeruje pan, że Kamiński był agentem PiS. Nie wiem tego. Wiem, że szkodził Platformie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Myślę, że po tym wywiadzie jakiego udzielił "Rz" wielu polityków, którzy traktowali go jako partnera, zastanowi się, co dalej na ten temat powiedzieć - mówił w Poranku Radia TOK FM Tomasz Lenz, wiceprzewodniczący klubu PO.

Michał Kamiński i dwóch innych członków Platformy zostało z PO wyrzuconych. Dziś w "Rzeczpospolitej" ukazał się artykuł, w którym Kamiński ostro wypowiada się o Grzegorzu Schetynie i mówi, że trzeba sprawdzić, czy jakiś polityk PO stał za tzw. aferą taśmową. - Kamiński sugeruje, że PO sama się nagrała i rozpętała aferę, w wyniku której straciła władzę. To absurd. Kamiński żyje w jakimś innym świecie. Pan sugeruje, że Kamiński jest agentem PiS. Nie wiem tego, czy jest nim czy się kompletnie zagubił - mówił Lenz.

Zdaniem polityka PO Michał Kamiński został wyrzucony z PO, bo jej szkodził i "zapomniał" o tym, że kilka miesięcy temu wypełnił deklarację członkostwa w Platformie.Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (69)
"Kamiński sugeruje, że PO sama się nagrała i rozpętała aferę, w wyniku której straciła władza. To absurd"
Zaloguj się
 • fletniapana

  Oceniono 21 razy 13

  "Zapisać się do partii i zapomnieć to jest niepokojące" mówi Żakowski.

  W przypadku Kamińskiego nie ma w tym nic niepokojącego. Tyle już deklaracji podpisał, że mógł zapomnieć.

  Sami go wzięliście do PO wierząc że złapaliście Pana Boga za nogi. Że facet pomoże wam rozwalić PiS. Stało się odwrotnie, rozwalił PO. Nie żal mi ani was ani jego.

 • kowalska-kowalska

  Oceniono 17 razy 11

  PO należy się taka kara. Jak można było przyjąć do PO fagasa z takim parszywym dorobkiem politycznym.

 • siwywaldi

  Oceniono 18 razy 10

  Nie wiek który z tych panów jest "zdrajcą", natomiast WIEM, że Misiek jest WYJĄTKOWĄ MENDĄ. W dodatku obleśną i nad wyraz wyrachowaną.

 • reiter1

  Oceniono 15 razy 9

  według mnie Kamiński jest tak odrażający w swoim zachowaniu, że wielu ludzi zniechęcił do PO. Pytanie, czy to nie był PiSowski dywersant, podesłany przez JK...
  Niewątpliwie talent ma rzadki: dopóki był spindoktorem w PiS - PiS przegrywał większość wyborów. Gdy został spindoktorem Platformy...

 • kuma1

  Oceniono 16 razy 6

  Od lat głosowałem na PO i wizję Polski rozwijającej się systematycznie , bezpiecznie i w kierunku państw demokracji zachodnich, którą reprezentował Donald Tusk. Niestety pan Schetyna z polityką Łukaszenki i wywalaniem niepokornych, kończy jakiś etap w polityce. Trzeba będzie od nowa szukać ugrupowania i polityków mających dobre rozwiązania dla Polski.

 • muckal

  Oceniono 16 razy 4

  Jakiego mnie wybraliście, takiego mnie macie :]

 • soldadura104

  Oceniono 1 raz 1

  Karierowicz Kamiński przeszedł do rządzących i teraz musi wrócić do nowych rządzących.
  Schetyna jako agent miał możliwości nagrania ministrów ale dlaczego nie nagrał Tuska.
  Stalin jak kogoś wykańczał to atakował nie jego lecz jego zaplecze.

 • adam-aga

  Oceniono 9 razy 1

  Kamiński to jak nic tajny agent Pana Kaczyńskiego o pseudonimie Miś. Tak skuteczny jak Wallenrod. Skończył PO, teraz zostanie skierowany do skończenia Nowoczesnej. Chociaż, Nowoczesna skończy się sama jak tylko Rubikoń przestanie mieszać filiżanką w szklance bez cukru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX