"To jest atak Hunów" - posłanka Nowoczesnej o wojnie PiS z TK

- Ograniczono nam na każdym etapie prawo wypowiedzi. Począwszy od prac w komisji, gdzie ograniczono czas wypowiedzi do dwóch minut. I nie byłam w stanie do końca przeczytać poprawki, czego wymaga ode mnie regulamin Sejmu - mówiła w TOK FM Kamila Gasiuk-Pihowicz z Nowoczesnej.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Posłanka Nowoczesnej mówi, o tym jak w Sejmie wyglądają prace nad ustawami dotyczącymi TK, "atak Hunów". - Bo pracujemy nocą, w sposób absolutnie odbiegający od prac merytoryczny. Pracujemy nad ustawami, które wiemy, że są tymczasowe - wyliczała Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Nowa odsłona zmian w Trybunale Konstytucyjnym zaplanowana jest na wrzesień, po sejmowych wakacjach. Gasiuk-Pihowicz nie ma wątpliwości, że kartą TK Prawo i Sprawiedliwości grać będzie przynajmniej do grudnia, gdy kończy się kadencja prezesa trybunału - prof. Andrzeja Rzeplińskiego.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (32)
"To jest atak Hunów" - posłanka Nowoczesnej o wojnie PiS z TK
Zaloguj się
 • Marek Piotrowski

  Oceniono 1 raz 1

  Co martwicie w ciagu 15 lat lat po Uni nie zostanie ani śladu,gdyż wybuchnie III wojna swiatowa,strześcze sie 13 lutego,kazdego roku.

 • Marek Piotrowski

  Oceniono 1 raz 1

  Jak cos się jej nie podoba to niech jedzie do Niemiec,tam zostanie zbogaczona kulturowo przez dzieci proroka,miedzy,jej nogani.

 • 43norbert

  0

  Lepiej gdyby myszka - agresorka milczala, oszczedzila by sobie nowej kompromitacji. Czyzby w Nowoczesnej wszyscy mlodzi poslowie byli tak niedouczeni?

 • radio_erewan0

  Oceniono 20 razy 0

  czyżby propaganda tokfm się sypała, zamachy w Niemczech, niewinna Polka zginęła, komewntarze wyłączone.
  Praniem mózgów nie da się ucywilizować religii "pokoju"

 • xymeon_x

  Oceniono 24 razy 0

  chyba pani posłanka przecenia politruków z KC PZPiS... ja bym proponował zamienić w słowie Hunów -'n' na 'j' i wtedy to stwierdzenie nabiera prawdziwego znaczenia:' To jest atak hu'j'ów... z czym zgadzam się w 100%, do tego zwisłych, pomarszczonych i śmierdzących co widać na zdjęciach z sejmu.

 • haja12

  Oceniono 3 razy -1

  brawo pani Kamilo Tacy ludzie jak ta mloda piekna dzielna prwa kobieta powinni byc u steru rzadow w Polsce Kobieta z klasa waleczna rzeczowa prawa Precz z tym rzadem szydło-pasztetowa dzikuska pawłowicz i cała rtesztą dziczy z pis

 • cracovia.figiel

  Oceniono 9 razy -1

  Ograniczono czas wypowiedzi do dwóch minut. I nie byłam w stanie do końca przeczytać poprawki...... Powiem tak: "Dla tych którzy mówią że na Wołyniu nie było LUDOBÓJSTWA nie ma miejsca w polskim Sejmie".......... Mogą se czytać w stajni, albo obok sklepu GS-u.

 • swobodan1

  Oceniono 10 razy -2

  Tylko Tok FM i "GW" uratują UE.

 • aaron.goldstein

  Oceniono 22 razy -2

  Oj dzieje się. Tu paniusia, która nigdy nie pracowała się wymądrza. W sobotę w Wyborczej kandydat GazWybu na prezydenta wbrew faktom opowiedział się za przyjmowaniem do Polski potencjalnych terrorystów. GazWyb nie pozwala skomentowac artykułu o zabójstwie Polski w Niemczech.
  Przy towarzystwie z Czerskiej, Erdogan to prawdziwy demokrata.
  A cechy systemu totalitarnego zbudowanego w Niemczech, i budowanego przez GazWyb i tak widać. Nie uda wam się zabić demokracji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX