Opinia KE o Trybunal, a Czarnecki arogancko: Niech się zajm± sami sob± i ustawi± alkomaty przed budynkiem

Ryszard Czarnecki uderza w Komisję Europejsk± i zarzuca... problem z alkoholem. - Jest publiczn± tajemnic±, że niektórzy z liderów Unii maj± z tym problemy. Niech się zajm± sami sob± - tak europoseł PiS komentował działania Komisji Europejskiej ws. skoku na Trybunał Konstytucyjny.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Komisja Europejska dzi¶ wydała rekomendacje dla Polski zwi±zane z kryzysem wokół Trybunału Konstytucyjnego. Tym samym otwarto drugi etap procedury kontroli praworz±dno¶ci.

Komisarze zaż±daj± zaprzysiężenia trzech sędziów wybranych przez Sejm poprzedniej kadencji i publikacji wyroków Trybunału. Jak odpowiada PiS? Jak wynika ze słów Ryszarda Czarneckiego nie będzie odnoszenia się do zarzutów i zaleceń Komisji Europejskiej, tylko atak. Oto próbka takiej narracji. - Mam tak± prywatn± propozycję dla KE, żeby w ramach autokontroli ustawić alkomaty przed budynkiem Komisji Europejskiej. Może się przydadz± - powiedział w rozmowie z TOK FM Ryszard Czarnecki, europoseł PiS i wiceszef Parlamentu Europejskiego.- Sugeruje pan, że członkowie Komisji Europejskiej pij± w pracy - dopytała Karolina Lewicka.

- Jest publiczn± tajemnic±, że niektórzy z liderów Unii maj± z tym problemy. Niech się zajm± sami sob± - odpowiedział Czarnecki.

Co na to Marcin Kierwiński w PO? - To jest kwintesencja polityki zagranicznej, jak± prowadzi Prawo i Sprawiedliwo¶ć. Jak obrazić wszystkich partnerów. Rekomendacje dla Polski mamy poznać dzi¶ popołudniu, rz±d będzie miał trzy miesi±ce na ich wdrożenie.

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (312)
Opinia KE o Trybunal, a Czarnecki arogancko: Niech się zajm± sami sob± i ustawi± alkomaty przed budynkiem
Zaloguj się
 • biesczad1

  Oceniono 73 razy 59

  Nie mierz innych swoj± skarlał± miar±, pajacu!!!

 • 92ilme

  Oceniono 53 razy 49

  Dziwka polityczna zabrala glos.

 • hcl222

  Oceniono 51 razy 49

  Go¶ć, który przez cały okres swojej aktywno¶ci politycznej nic nie zrobił poza permanentnym pierd...leniem. Żyje i funkcjonuje w przestrzeni dzięki gadaniu i na dodatek tylko bzdur.

 • kemor234

  Oceniono 55 razy 47

  Czarnecki to "stary wyjadacz". Najlepsze swoje lata miał w Samoobronie.
  Dlatego może mnie nie dziwi poziom moralny tego Pana. Jest żałosny.

 • cheshire

  Oceniono 47 razy 39

  ja mam prywatn± sugestię dla Czarneckiego: niech próbuje nauczyć się podstaw kultury, bo jak widać z domu tego nie wyniósł, niech przestanie bełkotać bzdury i obrażać ludzi w imieniu Polaków, niech zacznie liczyć dni do końca kadencji i rozliczenia przez społeczeństwo, bo wtedy skończy się era spoconego debilka w okularkach, któremu wydaje się, że wiele może.

 • ktos2014

  Oceniono 38 razy 32

  Czy Czarnecki był trzeĽwy wygaduj±c takie rzeczy / co za półgłówek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX