Żakowski prosi, Stępień gwiżdże [293. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w tygodniu. Co piątek, po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień.

Za nami jedno notowanie, ale dwutygodniowe: po drodze, w notowaniu 232 1/2 do dotychczasowych dołączyły dodatkowe propozycje - to jednak nie zmieniło znacząco ostatecznego obrazu wyników głosowania: miejsce 1. zajął Piotr Kraśko, po raz trzeci z rzędu, dlatego to nagranie nie dołączy już do premier, na drugim: aspiryna i stetoskop, na trzecim, ex - aequo: Krzysztof Luft i Ola Dziadykiewicz. Wśród premier między innymi: gwizdana melodia w wykonaniu prezesa Trybunału Konstytucyjnego, o świstaku z Żoliborza, wiadrze na głowie oraz stylu działania Pana Prezydenta. 

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Korpo. Małgorzata Sadurska, Krzysztof SzczerskiTOK 2 - Sami doktorzy. W rolach głównych: Joanna Solska, Agnieszka Chłoń - DomińczakTOK 3 - Przedstawienie. Krzysztof Materna u Przemysława Iwańczyka, Kamil GapińskiTOK 4 - Wyróżnij się albo... ? Sławek Paruszewski, Jacek BalkanTOK 5 - Melodia. Prof. Jerzy Stępień, Jacek ŻakowskiTOK 6 - Świstak z Żoliborza. Jacek ŻakowskiGłosuj w 293 Liście Przebojów
Więcej o:

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Żakowski prosi, Stępień gwiżdże [293. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]
Zaloguj się
  • Chris laowai

    0

    Ja mam swoje typy. Ostatnio słuchałem Tok FM z nudów w samochodzie - bo lubię, jak ktoś coś gada. Wszyscy lewicowi goście na żenującym poziomie intelektualnym. Redaktorowie prowadzący zdają się nie zauważać wpadek. Dwa cukiereczki:

    "Puszka z pandorą" - jeden z opozycyjnych polityków, nazwiska nie pamiętam.
    "Jak ślepi we mgle" - to było chyba w programie o dopalaczach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX