"Komisja weryfikacyjna jak inspekcje robotniczo-chłopskie" - Brejza o komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji

- To typowa "wrzutka", by odwracać uwagę opinii publicznej. Nie nabierajmy się na "wrzutki" Prawa i Sprawiedliwości - apelował w TOK FM Krzysztof Brejza. Wg posła PO, pomysł powołania komisji weryfikacyjnej, która ma zająć się reprywatyzacją, ma "przykryć" protesty społeczne, które wywołuje polityka PiS.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Powołanie komisji zapowiedzieli, na konferencji prasowej określanej mianem "niezwykle ważnej", prezes Kaczyński, min. Ziobro i jego zastępca wiceminister Jaki.

Wiadomo niewiele więcej prócz tego, że... komisja ma powstać.

- Komisja ma odwrócić uwagę od prawdziwego problemu, że PiS nie radzi sobie z suwerenem, który wychodzi na ulice - ocenił poseł Krzysztof Brejza.

Posłowie PO najnowszy pomysł PiS kojarzy się z czasami PRL. - To jak powołane po stanie wojennym inspekcje robotniczo-chłopskie - mówił gość "Poranka Radia TOK FM", spekulując, że w komisji zapewne zasiadać będą eksperci i prawnicy ale "czynnik społeczny".

- Chodzi o projekt medialny. To typowa "wrzutka", by odwrócić uwagę opinii publicznej - podsumował.

"Populistyczno, Pr-owy pomysł. Gdyby PiS chciał wyjaśnić reprywatyzację, to zgodziłby się na komisję śledczą">>>Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (54)
"Komisja weryfikacyjna jak inspekcje robotniczo-chłopskie" - Brejza o komisji weryfikacyjnej ds. reprywatyzacji
Zaloguj się
 • szpung

  Oceniono 36 razy 4

  Towarzysz Breja rowniez probuje nieudolnie przykryc wymowe faktow, z ktorych wynika iz PO jest juz trupem i nie ma czego ten brand szukac wiecej w polityce. Mozna popelniac bledy mozna czasem cos tam spiep.. jednak nie moze to sie stac norma, jak mozdzierze bez pociskow czy metropolitalny dworzec w Lodzi na ktory nie moga wjezdzac pociagi w miescie w ktorym 200m wokol dworca nadal mozna spotkac rynsztok i bieda pompe uliczna. Nawiasem mowiac ten megadworzec ma szanse stac sie symbolem czeciej, ten dworzec w skali rozmachu moze sie rownac z Londynem Berlinem czy Moskwa, tylko co to zmienia w wymierajacym miescie

 • kot2ka

  Oceniono 12 razy 2

  Taka komisja powinna powstać, skoro nie możemy w tym złodziejskim kraju liczyć na sądy i prokuratury !!! Wszyscy są umoczeni, a największa wina jest właśnie Platfusów którzy rządzili przez 8 lat i przymykali na to złodziejstwo oczy !!! Nie tylko przymykali ale również sami kradli, przykładem niech będzie tutaj chociażby Gronkowiec !!!! Teraz najbardziej oszuści i złodzieje boją się powstania takiej komisji, bo za dużo mają grzeszków na sumieniu !!!!

 • swobodan1

  Oceniono 7 razy 1

  Poseł Krzysztof Brejza z PO cytuje przekaz SMS-owy, który został
  przesłany parę dni temu przez propagandzistów tej partii, a który
  jest tzw przekazem każdego dnia dotyczącym reprywatyzacji warszawskiej.
  Kierownictwo partii PO wzoruje się na niemieckim ministrze propagandy
  Josefie Goebbelsie.

 • slade1972

  Oceniono 5 razy 1

  Poseł PiS o komisji ds. reprywatyzacji: To jak inspekcje robotniczo-chłopskie WIADOMOŚCI.
  Z tytułu wynika, że to opinia posła PIS a z treści artykułu, że to opinia posła PO.

 • zxv15001

  Oceniono 11 razy 1

  tak ukradliśmy ale po co to sprawdzać no jak już ukradliśmy to co to kogo interesuje wy czekajcie żeby cie wkurzeni co wybrali PiS nie wyszli i was nie pogonili bando pachołków.

 • ot48

  0

  Towarzyszu Bierut wracaj. Trzeba zrobić porządek z nieruchomościami w Warszawie i innych miastach. Ty to potrafiłeś robić skutecznie. Po wojnie był spokój przez 45 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX