"Sprawa pana Greya zaczyna przypominać wodewil. To sytuacja ośmieszająca państwo"

- W paśmie dziwnych kroków MSZ, sprawa b. wiceministra Greya wydaje mi się wydaje mi się najbardziej kuriozalnym - ocenił w TOK FM Paweł Wroński. Oficjalnie, powodem odwołania Roberta Greya jest reorganizacja. Nieoficjalnie mówi się o zatajeniu współpracy z amerykańskimi służbami.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

O Robercie Grey'u stało się głośno, praktycznie zaraz po ogłoszeniu, że został wiceministrem spraw zagranicznych.

- Pojawiła się wtedy informacja, to Amerykanin który tak ukochał Polskę i swoją polską żonę, że nauczył się polskiego i chce pracować dla dobra Polski. A potem okazało się, że Amerykanin Grey pan Grygielko, który usiłował się zaczepić na różnych stanowiskach, Cała ta sprawa zaczyna przypominać wodewil - ocenił Paweł Wroński w "Poranku Radia TOK FM".

Jak podkreślił dziennikarz "Gazety Wyborczej", sprawa Roberta Greya nie jest pierwszą wpadką MSZ kierowanym przez Witolda Waszczykowskiego, ale chyba największą.

- Kariera wiceministra trwała dwa miesiące i nagle się odbyła reorganizacja resortu... To kompromitujące dla MSZ. Ta sytuacja ośmiesza państwo.

Agaton Koziński z "Polski The Times" nie ma wątpliwości, że sprawa byłego wiceministra jest nie do obrony. - Wystarczy poczytać życiorys byłego wiceministra, żeby zobaczyć, że jest po prostu pusty. Nie było ani pół uzasadnienia, żeby on tym wiceminister został.Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (25)
"Sprawa pana Greya zaczyna przypominać wodewil. To sytuacja ośmieszająca państwo"
Zaloguj się
 • lubiedobrze

  Oceniono 25 razy 15

  Caracale odwołane. Pan Grey misję wykonał i czeka na następne zadanie.

 • siwywaldi

  Oceniono 23 razy 13

  Ten wodewil to trwa już od dawna i tylko rozlewa się na kolejne resorty.

  Bo nawet szef dyplomacji po zmianie wizerunku zewnętrznego BARDZIEJ przypomina pewnego niepoważnego Rozbójnika z Żaholeckiego Lasu niż męża stanu

 • rot.leszek

  Oceniono 20 razy 12

  Waszczykoski juz przebija nawet braci Marx
  normalnie sikam ze smiechu jak go widze

 • adamofsky

  Oceniono 24 razy 12

  Teraz to taki rodzimy Misiewicz to jakieś dziadostwo. Prawie mieliśmy zagranicznego. Szkoda że z Grayem nie wyszło. Taki piekny był, amerykanski..

 • azteci

  Oceniono 20 razy 10

  Wytłumaczcie mi pisdzielskie trolle (jesli macie zgodę z Nowogrodzkiej) całe zamieszanie...
  Co w rządzie RP robią takie postacie?

 • jw0022

  Oceniono 17 razy 9

  A taki był pienkny ten Grygielko , hamerykański.

 • nemilek

  Oceniono 14 razy 8

  Tylko aaron ośmielił się do zabraniu głosu w sprawie Grey'a ? A gdzie reszta kolegów ? Szpung, rosswatowski, Zdzisiek, 66kropek, misiaczek gdzie jesteście do cholery ? Wypowiedzcie się, żebyśmy wiedzieli co mamy o tym myśleć. Ciekawe, że jak Lis zabierze głos, to cały dzień szczekacie i podgryzacie mu nogawkę. Aaaa haaa , już zatrybiłem, wy już pewnie szykujecie się jak zwykle na jutro na Lisa. Jak Tomasz Lis jutro tylko piśnie to za chwilę skowyt będzie się rozchodził pod niebiosa aaaaaaauuuuuuuuuu !!!!! i pod wieczór znowu 500 komentarzy i 300 ripost. Czyżby na Nowogrodzkiej już podjęto przygotowania ?

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy 7

  Ta cała grupa rekonstrukcyjna, która tylko udaje rząd przypomina jakiś wodewil.

 • honkers

  Oceniono 17 razy 7

  No cóż, szef resortu widział "50 twarzy Greya" w kinie i widocznie stwierdził, iż ktoś taki będzie super w dyplomacji...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX