Kontakt

TOK FM
Radio TOK FM

ul. Czerska 8/10

00-732 Warszawa

E-mail: radio@tok.fm

TOK FM w serwisach społecznościowych:

facebook TOK FM na Facebookug+ Gazeta.pl na G+twitter TOK FM na TwitterzeTOK FM na InstagramieKomentarze (191)
Kontakt
Zaloguj się
 • kraktor

  Oceniono 13 razy 5

  Dlaczego "dziwni" dziennikarze (Agnieszka Lichnerowicz), zapraszają do Radia osoby o faszystowskich, czy podobnych poglądach, czasem o tytule profesora. Podobmnie jest z rzekomym historykiem p.Kowalem. Czy wy nie jesteście Polakami ludzie? Pochwała nacjonalizmu ukraińskiego nie schodzi wam z ust. Może wróćcie do kraju porzodków i tam siejcie propagandę.

 • Damian Freitag

  Oceniono 9 razy 5

  TArwa właśnie audycja OFF Czarek. Pan Łasiczka wypowiadając swoje wywody na temat wierszyka dla dzieci Murzynek Bambo przyćmiewa nachalnie pozostałych komentatorów. Irytuje mnie to, ze prowadzący audycje narzuca swoje zdanie pozostałym. Przecież w końcu to jest dyskusja. Zreszta człowiek, który występuje w radiu pod pseudonimem, ponieważ boi sie pokazać swoje prawdziwe Ja, nie ma szacunku do słuchaczy. Pan Cezary powinien prowadzić audycje adekwatnie poważne jak jego stosunek do słuchaczy.

 • Charlie Brand

  Oceniono 6 razy 4

  Witam! Chciałbym, żeby na antenie jak najmniej okazji do wypowiadania się miały osoby, których wypowiedzi w 50% składają się z jęków takich jak "yyyyy", "eeeee" i "mmmmm". Albo niech nad tym popracują albo niech poprzestaną na pisaniu dla gazet. Dziękuję!:)

 • zunia10

  Oceniono 3 razy 3

  Dziś w godzinie komentatorów Kamila Baranowska na uwagę o POLAKACH, którzy zareagowali (...) odpowiedziała" TO NIE POLACY, to środowiska niechętne rządowi..." Kamila Baranowska (co za męczący jazgotliwy słowotok!!!) - wiadomo, kto to jest, ale prowadzący, czyli Jan Wróbel, NIE ZAREAGOWAŁ. Czyżby również w jego opinii osoby nie popierające PISu nie były Polakami??? Taka postawa redaktora jest OBURZAJĄCA

 • walerus100

  Oceniono 5 razy 3

  Ten Wasz Lasiczka off-czarek jest okropny. Takiemu facetowi daliscie kilka godzin czasu w srodku dnia. Ten psi szczek, gra slow z "owczarkiem" sa idiotyczne.
  Chcac pokazac, ze on tam jest, przerywa rozmowcy glupimi zartami, tamci biedacy chichocza z przymusem, choc przerywa im to narracje. Zagaduje ich.
  Skonczcie z nim, od paru lat w lecie musze go sluchac, za kadzym razem liczac, ze wstawiliscie w to miejsce cos lepszego.
  Dalej, Wasza nocna "muzyka" jest potworna, dajecie mikrofon jakims marginalom, wycie gorsze od ich slow, zwolnijcie Waszego ignoranta - szefa muzycznego, jakiej publice imponuja te Wasze nocne miauczenia?!
  Lepiej w nocy powtarzac dobre dzienne programy, nawet w kolko. Bierzcie przyklad z amerykanskich stacji Public Radio i stacji Kongresu.
  Dzienny program - dobry, ale bez glupawej Lasiczki.

 • Oceniono 2 razy 2

  Mam do Pastwa prośbę: czy moglibyście nie zapraszać posła Czarneckiego? Mam na stałe ustawione wasze radio. Nie zdarzyło mi się słyszeć, aby ktoś tak dezorganizował audycje.Ten facet po prostu nie panuje nad sobą. Wszystkim przerywa Zgodnie z modą PIS chce sobie Was zawłaszczyć .Chce podporządkować sobie wszystkich uczestników dyskusji.Pozdrawiam Cecylia

 • mrmarmark

  Oceniono 2 razy 2

  pani redaktor Paradowska kompletnie nie umie prowadzić dyskusji - zakłóca rozmówców, przerywa, wtrąca się i mówi rownolegle, w rezultacie robi się hałas i bałagan - TO JEST NIEZNOŚNE!

 • fajdan

  Oceniono 2 razy 2

  Do RADIA TOK.FM. Nie wiem dlaczego ale większość zapraszanych przez Was gości i ekspertów ma drażniący zwyczaj zamieszczania słówka "TAK" na końcu zdania. Niby, że to tacy mundrzy są. A przecież mówi klasyk - "Nie takaj bo obtakany będziesz". Może by to wypikać albo co?

 • Oceniono 2 razy 2

  Brawo dla Pani Wielowiejskiej. Słuchałem ostatnio rano jej wywiadu z P.Sasinem z PISu. W sposób asertywny i merytoryczny wykazała jego niekompetencje i demagogie, jakim się kieruje PIS przy ataku na TK. Dziennikarstwo na najwyzszym poziomie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny