Kontakt

Redakcja
20.03.2015 , aktualizacja: 20.03.2015 08:27
A A A
TOK FM
Radio TOK FM

ul. Czerska 8/10

00-732 Warszawa

E-mail: radio@tok.fm

TOK FM w serwisach społecznościowych:

facebook TOK FM na Facebookug+ Gazeta.pl na G+twitter TOK FM na TwitterzeTOK FM na Instagramie • 5
 • 14
Komentarze (134)
Zaloguj się
 • Charlie Brand

  Oceniono 5 razy 5

  Witam! Chciałbym, żeby na antenie jak najmniej okazji do wypowiadania się miały osoby, których wypowiedzi w 50% składają się z jęków takich jak "yyyyy", "eeeee" i "mmmmm". Albo niech nad tym popracują albo niech poprzestaną na pisaniu dla gazet. Dziękuję!:)

 • avatar

  kraktor

  Oceniono 13 razy 5

  Dlaczego "dziwni" dziennikarze (Agnieszka Lichnerowicz), zapraszają do Radia osoby o faszystowskich, czy podobnych poglądach, czasem o tytule profesora. Podobmnie jest z rzekomym historykiem p.Kowalem. Czy wy nie jesteście Polakami ludzie? Pochwała nacjonalizmu ukraińskiego nie schodzi wam z ust. Może wróćcie do kraju porzodków i tam siejcie propagandę.

 • Damian Freitag

  Oceniono 8 razy 4

  TArwa właśnie audycja OFF Czarek. Pan Łasiczka wypowiadając swoje wywody na temat wierszyka dla dzieci Murzynek Bambo przyćmiewa nachalnie pozostałych komentatorów. Irytuje mnie to, ze prowadzący audycje narzuca swoje zdanie pozostałym. Przecież w końcu to jest dyskusja. Zreszta człowiek, który występuje w radiu pod pseudonimem, ponieważ boi sie pokazać swoje prawdziwe Ja, nie ma szacunku do słuchaczy. Pan Cezary powinien prowadzić audycje adekwatnie poważne jak jego stosunek do słuchaczy.

 • avatar

  zunia10

  Oceniono 2 razy 2

  Dziś w godzinie komentatorów Kamila Baranowska na uwagę o POLAKACH, którzy zareagowali (...) odpowiedziała" TO NIE POLACY, to środowiska niechętne rządowi..." Kamila Baranowska (co za męczący jazgotliwy słowotok!!!) - wiadomo, kto to jest, ale prowadzący, czyli Jan Wróbel, NIE ZAREAGOWAŁ. Czyżby również w jego opinii osoby nie popierające PISu nie były Polakami??? Taka postawa redaktora jest OBURZAJĄCA

 • avatar

  fajdan

  Oceniono 2 razy 2

  Do RADIA TOK.FM. Nie wiem dlaczego ale większość zapraszanych przez Was gości i ekspertów ma drażniący zwyczaj zamieszczania słówka "TAK" na końcu zdania. Niby, że to tacy mundrzy są. A przecież mówi klasyk - "Nie takaj bo obtakany będziesz". Może by to wypikać albo co?

 • Oceniono 2 razy 2

  Brawo dla Pani Wielowiejskiej. Słuchałem ostatnio rano jej wywiadu z P.Sasinem z PISu. W sposób asertywny i merytoryczny wykazała jego niekompetencje i demagogie, jakim się kieruje PIS przy ataku na TK. Dziennikarstwo na najwyzszym poziomie!

 • Dariusz Samól

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Dorota Sumińska właśnie skończyła audycję "Co się kryje w morzu?" Bardzo ciekawy temat i ujęcie. Ale dlaczego usłyszałem, że z morświnami i ich krewniakami ciężko się jest porozumieć, mniej więcej tak ciężko, jak z Chińczykami? Jestem służbowo w Pekinie, słucham polskiego radia i uszom nie wierze. Może to, jest w Kraju żartobliwym kodem kulturowym, tutaj dźwięczy co najmniej groteskowo. Nie chiałbym w chińskim radio usłyszeć, że z Polakami to można się dogadywać mniej więcej tak, z wielorybami. No chyba, ze byłyby by to delfiny...

 • avatar

  pyra314

  Oceniono 1 raz 1

  Od rana słucham przerażających wiadomości Tunezyjczyk z Syryjczykiem zabili Polaka i te narodowości są odmieniane we wszystkich przypadkach. Nie wstyd wam?
  Jak w TVP albo ulotkach ONR. Po prostu właściciel baru z kucharzem zabili klienta a nie epatowanie jakiej nacji był zabójca a jakiej ofiara - no można raz wspomnieć ale wy zastępujecie słowo ofiara słowem Polak a napastnik słowami Tunezyjczyk i Syryjczyk. Tak się nie godzi.

 • avatar

  wiesz.gdziemniemozesz

  Oceniono 1 raz 1

  dlaczego on tak wrzeszczy od samego rana, żeby odwiedzić salony i wejść na stronę www? ok, tylko dlaczego tak wrzeszczy? dlaczego ona histeryzuje, że „oszaleje” bo jej się włosy rozdwajają? co się tam dzieje? czy wy, ludzie jesteście normalni?

  Te głosiczki to chciały konkurować z Louisem Armstrongiem czy terroryzować świat?
  Przestań się, CHORA BANDO, zasłaniać jakimiś "naszymi słuchaczami"!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane