Komentarze (34)
Wybory prezydenckie 2015. Duda ostro o Komorowskim: Służył rządowi i partii, Tusk przewidział, że będzie bezwolny
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • g0straight0n

  Oceniono 5 razy 3

  Pan Dupda jest jakiś niedouczony albo nieobecny, bo zdaje się nie zauważać, że nie tylko prezydent, ale rząd także ma mandat z wyboru obywateli tego właśnie kraju. Było coś takiego jak wybory do parlamentu, gdzie partia oszołomów kaczora z kartofliska poległa z kretesem. Tak więc prezydent podpisujący ustawy uchwalone przez sejm, wypełnia wolę demokratycznie wybranego parlamentu, tudzież rządu z poparciem większosci. Był taki jeden mały prezydencik, co nie chciał tego do wiadomości przyjąć, więc wetował wszystko, co tylko mógł, choć sejm i tak jego weto odrzucał. Nie był to prezydent wysokich lotów bynajmniej. Wbrew "wyświęcaniu" jego postaci przez określony elektorat, prawda była taka, że szans na reelekcję nie miał praktycznie żadnych. Szkoda natomiast, że zginął w tej katastrofie, jak i pozostali również, bo gdyby po prostu przegrał wybory 2010 , to i PiSu już by nie było, lub przynajmniej nie byłoby kaczyńskich w polityce. Można by powiedzieć, że ten samolot spadł im z nieba, niestety..

 • munkela

  Oceniono 5 razy 3

  Jezeli Duda rzeczywiscie , chociazby przez moment wierzy w to co mowi, to czas najwyzszy aby ktos nareszcie mu wytlumaczyl, ze nigdy, przenigdy nie zostalby kandydatem PiS-u na stanowisko Prezydenta RP gdyby Kaczynski nie mial pewnosci, ze on jeszcze nie zdazy pomyslec a Duda juz zrobi to, czego Wodz chce.

 • sisi64

  Oceniono 2 razy 2

  Oto prawda o pisuarowej szui! I to rozmemłane badziewie ma być prezydentem???? www.fakt.pl/polityka/nauczycielka-o-dudzie-byl-jak-budyn-z-soczkiem-wspomnienia,artykuly,537630.html

 • zelalem

  Oceniono 1 raz 1

  Niestety, spora część społeczeństwa uważa, że dobry prezydent to taki, o którym codziennie są jakieś newsy.
  Schemat myślowy z amerykańskich filmów klasy B, jak nie ma akcji, to nudy..., jak chwila dialogu to nudy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX