Kto wygrał debatę? Odpowiadacie: "Komorowski zmiażdżył Dudę", "Duda pełna kultura" [WYNIKI SONDY]

Od momentu rozpoczęcia wczorajszej debaty prezydenckiej na naszym portalu można było odpowiedzieć na pytanie: "Kto lepiej wypadł w debacie prezydenckiej?". Z uwagą śledziliśmy Wasze odpowiedzi. Kto, według Was, był lepszy? Sprawdźcie wyniki naszej sondy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Do tej pory ponad 70 tysięcy z Was oddało swój głos. Aż 43 tysiące lepiej oceniło wystąpienie Bronisława Komorowskiego (63 proc.). Ponad 19 tysięcy uważa, że to Andrzej Duda był lepszy (28 proc.). Około 7 tysięcy nie umiało się zdecydować. Lub byli rozczarowani zarówno Komorowskim, jak i Dudą.Waszym głosem: "Komorowski zmiażdżył Dudę", "Duda pełna kultura"

Informacje o sondzie umieściliśmy również na Facebooku. Tam wielu z Was uzasadniało swój wybór:

Piotr: Oglądałem pilnie całą debatę i stwierdzam, że Duda ani razu nie odpowiedział na pytanie Komorowskiego. Bredził od rzeczy i zaprzeczał nawet, gdy Komorowski miał dowody na piśmie.
Paweł: Komorowski zmiażdżył Dudę pod każdym względem. Im dłużej trwała debata, tym Duda był bardziej zagubiony.
Daria: Zdecydowanie Prezydent - jak dla mnie rozjechał Dudę. Szkoda tylko, że nie wymusił odpowiedzi na kilka pytań. Duda za bardzo lawirował, unikając niewygodnych pytań.
Katarzyna: Uważam, że lepszy w debacie był Komorowski. Racjonalne tłumaczenie zarzutów, opanowanie i przede wszystkim odpowiadanie na pytania konkretnie.
Karol: Pan Prezydent Bronisław Komorowski. Pan Duda od 9 lat blokuje etat na uczelni... mistrzostwo.
Sonia: Chciałam olać te wybory w II turze, ale po debacie zdecydowanie głosuję na Komorowskiego.

Waldemar: Wygrał Komorowski, ale lepsze życie gwarantuje Duda. Dlatego zagłosuję na Dudę - liczę na obniżenie wieku emerytalnego.
Beata: Duda był za grzeczny, ale i tak na niego zagłosuję.

Sonda nadal trwa, wciąż możecie oddawać swoje głosy.

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!Kto lepiej wypadł w debacie prezydenckiej?
Przepisz tekst z obrazka:
nie umiem znalezc obrazka
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (21)
Kto wygrał debatę? Odpowiadacie: "Komorowski zmiażdżył Dudę", "Duda pełna kultura" [WYNIKI SONDY]
Zaloguj się
 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 29 razy 15

  no i DU*A

 • rbik53

  Oceniono 20 razy 8

  Duda obiecuje cuda?
  - Czy raczej swiadomie wali spoleczenstwo rogi.
  Odowiedz: I cuda i rogi. Czyli cudownie wali naiwnych w rogi...

 • korek105

  Oceniono 9 razy 7

  Nie masz dobrej pracy,pieniedzy i perspektyw,gruszki na wierzbie PISowskigo klamcy A.Dudy poprawia ci samopoczucie,a jak na niego zaglosujesz to po wyborach obudzisz sie z reka w nocniku Kaczynskiego i Macierewicza,ktorzy A.Duda zablokuja kazda reforme i popra kazda bzdure dewastujaca Polske.Ja stawiam na P. Kukiza w jesiennych wyborach i jego reformy wspierane obecnie przez B.Komorowskiego.

 • mr.pen

  Oceniono 13 razy 1

  Wiocha i agresja, zawsze zakrzyczy kulture i opanowanie.

 • martroy

  0

  Duda do tej pory nie wyjaśnił, skąd weźmie pieniadze na realizacje swoich obietnic. Na pytania Prezydenta odpowiadał najczęściej nie na temat, zamiast tego atakując oponenta. Wypowiedź Dudy na temat Jedwabnego była absolutnie skandaliczna.

 • andrzejt1950

  0

  I dlatego pogodzę panów i zagłosuje na obu.ha,ha,ha

 • cracovia.figiel

  Oceniono 4 razy 0

  Według pewnej gazety Jaśnie Pan hrabia ma 95% po-parcia, niezdecydowanych jest 5%, a pan Duda jest 10% na minusie.

 • coda1980

  Oceniono 2 razy 0

  Komorowski był bardziej ofensywny, ale też znów ujawniła się arogancja i naruszenie reguł (przerywanie, osobiste ataki). W efekcie żaden kandydat mnie nie przekonuje do oddania głosu, bo -jak słusznie powiedział Rostowski - wybór jest między mniejszą a większą prawicą. Obietnice obydwu są mało wiarygodne a żaden z nich nie mówi, jak jego zdaniem trzeba przygotować kraj - przez tę kadencję - do życia bez dotacji unijnych (a i "rodowe srebra" po PRL też się już skończyły i z prywatyzacji tego dorobku tez już pieniędzy nie będzie).

 • flymen22

  Oceniono 4 razy 0

  Gdyby to były wybory starosty, to by przeszło.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX