Wybory prezydenckie 2015. W finałowym spocie Duda uderza w Komorowskiego. "Ja dotrzymuję słowa"

Andrzej Duda w najnowszym, finałowym spocie kampanii wyborczej uderza w Bronisława Komorowskiego. - Ja dotrzymuję słowa. Jestem człowiekiem, który ma je za świętość - przekonuje kandydat PiS i pokazuje, jak jego zdaniem naprawdę wygląda Polska pod rządami PO.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W finałowym spocie Duda konfrontuje "prawdziwy" obraz Polski ze słowami Komorowskiego. "Trzeba być ślepym, żeby nie widzieć, że żyjemy w złotym okresie dla Polski" - mówi prezydent; w tle słyszymy niepokojącą muzykę, widać też ujęcia z protestów czy kadr z rozmowy z młodym chłopakiem, który zapytał głowę państwa, "jak jego siostra ma przeżyć za 2 tys. złotych":Najnowszy spot Dudy jest wzorowany na filmie wyborczym amerykańskiego gubernatora Ricka Perry'ego, który w 2011 roku walczył o nominację Partii Republikańskiej na kandydata ugrupowania w wyborach prezydenckich USA - zauważa na Twitterze dziennikarz Paweł Majewski:Andrzej Duda czy Bronisław Komorowski? Sprawdź przed wyborami, do którego ci bliżej >>

Najnowsze sondaże, debaty, wieczór wyborczy na żywo. Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kampanii wyborczej. Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (49)
Wybory prezydenckie 2015. W finałowym spocie Duda uderza w Komorowskiego. "Ja dotrzymuję słowa"
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 47 razy 15

  Naprawdę Duda zamierza dotrzymać słowa? Obniżyć wiek emerytalny, żeby młodzi nadal nie mieli pracy? Karać więzieniem za in vitro? Naszym kosztem ratować frankowiczów? Niech się pan Duda jeszcze pochwali, co obiecał toruńskiemu biznesmenowi, a co obiecał prezesowi. Jakoś się obawiam, ze to kosztowne obietnice.

 • ciemnyluddd

  Oceniono 32 razy 8

  Pacynka UDERZA....A co Pacynka zrobiła dotąd w polityce, poza zablokowaniem na 2 lata ustawy o kontroli złotodajnego dla partii SKOK-u... Czego efekty już widać w Wołominie, ale ta lawina wykrywania okradania biedoty...Dopiero się rozkręca...

 • rot.leszek

  Oceniono 19 razy 7

  Duda nie pieprz ...
  Kazdy polityk , sciemnia, klamie i zaden nie dotrzymuje slowa

  W ramach k o n t r y proponuje Bronislawowi , niech rzuci haslo
  " WYPOWIEM WATYKANOWI KONKORDAT"

  hehe ...

 • bushman14

  Oceniono 21 razy 7

  Hm, ja się bardziej boję tego, że Duda mimo wszystko dotrzyma obietnic, a nie tego, że je złamie.

 • bihepi

  Oceniono 22 razy 6

  "Ja dotrzymuję słowa"
  Jak obiecałem Kurskiemu, że z PISi razem z nim odejdę, to nie odszedłem.
  Widzicie? Dotrzymuję bez przerwy.

 • g0straight0n

  Oceniono 21 razy 5

  Plastuś Duduś to ma być "dobra zmiana"? Toż to szczerbaty w ładniejszym futerale, ta sama hipokryzja, te same mrzonki. Populistyczny bełkot dla ciemnych mas. Jak mówił kurski, "Ciemny lud to kupi", ale tylko ciemny..

 • much0m0r.sr0m0tnik0wy

  Oceniono 9 razy 3

  To Duda ma wiele świętości: Krk, jakaś dama z Afryki, komisja Macierewicza, szanowny prezes, a teraz jeszcze swoje słowo.Te z pracy u prezydenta Kaczyńskiego to też są "święte"? I te z komisji gdzie zbrodnią zamachu obarczono rząd?

 • oby.watel

  Oceniono 14 razy 2

  Duda będzie dobrym prezydentem. Pokazał, że potrafi. Z przedstawicielką Syrii rozmawiał jak (prawie) równy z równą.

  www.dzieckonmp.files.wordpress.com/2015/04/duda2.jpg?w=750&h=1388

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX