''Wyciek od Zbigniewa S.? Tak gigantycznej i idiotycznej histerii dawno nie widziałam'' [PRZEGLĄD PRASY 10.06.2015]

- Jak czytam te teksty moich kolegów dziennikarzy, jak słyszę polityków PiS, polityków PO, którzy przestraszeni zaczęli atakować Andrzeja Seremeta za tę sprawę, to tak gigantycznej histerii - idiotycznej - dawno nie widziałam - mówiła w Poranku TOK FM Dominika Wielowieyska.
Dominika Wielowieyska w porannym przeglądzie prasy w TOK FM komentowała sprawę opublikowania przez Zbigniewa S. materiałów ze śledztwa dot. polityków podsłuchanych w zeszłym roku w warszawskich restauracjach.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (150)
''Wyciek od Zbigniewa S.? Tak gigantycznej i idiotycznej histerii dawno nie widziałam'' [PRZEGLĄD PRASY 10.06.2015]
Zaloguj się
 • robkita

  Oceniono 482 razy 204

  Duda jest dopiero elektem a juz nastroj pisowski rzadzi w kraju. Podsluchy , zastraszania, prowokacje,plucie, nienawisc i wycieki, jak to bywalo na porzadku dziennym za ich kadencji. Duda efekt ?

 • tarkovsky

  Oceniono 701 razy 153

  Pani Dominiko, a czytała pani te akta? Bo pani koledzy z redakcji GieWu zajmują się jak na razie tylko szukaniem haków na Stonogę. Musi pani uwierzyć, że hasło "nic się nie stało" nie ma tutaj zastosowania. Mleko się rozlało.

 • socrates11

  Oceniono 411 razy 61

  Gdyby to polityków PiSu u władzy nagrano przy ośmiorniczkach i kamieni kupie, potem opublikowano na facebooku, to inaczej by gazeta prowadziła narrację

 • bkg11

  Oceniono 63 razy 25

  Mnie akurat wkurza, ze prokuratura nie jest w stanie chronić wrażliwych danych świadków, Do tego z tłumaczenia Seremeta wynika, ze w takich przypadkach jest bezradna, czyli hulaj dusza, dziennikarze z brukowców ruszajcie przeglądać akta spraw i wygrzebcie jakies pikantne szczegóły, moze jakis znany świadek jest chory, albo z kimś żyje w związku. Potem możecie udać sie pod dokładny adres, ktory spiszecie z dokumentów i zrobic zdjęcia.

 • jan.fils

  Oceniono 20 razy 16

  Mona Sahlin - wicepremier Szwecji - straciła stołek, bo służbową kartą kredytową zapłaciła za batonik, pieluchy i papierosy.
  Angeles Bermudez-Svankvist - szefowa szwedzkiego urzędu pracy - straciła stanowisko po tym jak ujawniono jej wysokie rachunki za służbową komórkę.
  Per Ditlev-Simonsen - burmistrz Oslo - ujawniono, że ma konto w Szwajcarii, na które przesłał pieniądze ze spadku. Musiał ustąpić, bo jego rodacy byli tym wyjątkowo oburzeni.
  Anette Schavan - minister edukacji Niemiec - zrezygnowała z pracy po tym, jak uniwersytet w Dusseldorfie zarzucił jej plagiat doktoratu.
  Christian Wulff - prezydent Niemiec - podał się do dymisji, gdy wyszło na jaw, że za jego pobyt w luksusowym hotelu zapłacił producent filmowy.

 • abdu_al

  Oceniono 23 razy 13

  Jest taki kraj gdzie najwazniejsi generałowie rozbijają sie samolotem po pijaku, gdzie prazydent wykancza jedną wycieczką siebie i pół parlamentu, gdzie w internecie publikuje sie akta tajnych spraw wraz z danymi funkcjonariuszy odpowiedzialnymi za bezpieczenstwo kraju. Pokażcie taki drugi kraj..
  Wszystko tu jest tak na odpier*ol, że nie zdziwie się jak niedlugo druga Jałta będzie i znowu nas pozamiatają.

 • a6a5

  Oceniono 23 razy 13

  Gdzie się podziała dzielna J Pitera, specjalistka od ujawniania afer. Pamiętacie tego dorsza PISU. To była afera, nie taka jak ośmiorniczki PO.

 • kronikazdradysol

  Oceniono 42 razy 12

  Tak histeria była już 20 lat temu, gdy w wyborach prezydenckich kandydował Stan Tymiński. Co też ta sitwa nie wygadywała. Że agent "sowiecki", że agent libijski, że żonę bije. Nawet dziennikarła wysłali do Toronto, aby to potwierdził.
  Styropiany (i ich mocodawcy) już miały takie piękne plany wyprzedaży i grabieży Polski i Polaków, a to jakiś Stan ..... No to go załatwili.
  Nie oddamy Polski, prawda panie Michnik ???

 • ksks3

  Oceniono 18 razy 12

  Ocena rzeczywistości przez Wielowiejską jednoznacznie stawią ją w kręgu apologetów PO i tej całej kliki jaka pozostała po Tusku,
  To szanowna pani nie chodzi o sprawę Stonogi TU CHODZI O PAŃSTWO !
  Kolejne afery, aferki i przekręty, sitwy rządzącej krajem doprowadziło do demontażu PAŃSTWA. Tusk po mistrzowsku wygaszał problemy przy świadomej lub nie współpracy powolnych sobie mediów. I stało się. nasze Państwo działa jak warsztat pijanego szewca. Możecie sobie durnie pogratulować, bo na horyzoncie nie widać nawet kogokolwiek kto potrafiłby przywrócić krajowi normalność !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX