Komentarze (121)
Ewa Kopacz ucałowała papieski pierścień w Watykanie. Słusznie? Ekspert odpowiada
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kat-kk

  Oceniono 18 razy 14

  Przecież wszyscy wiedzieli,że to kościelna szmata,Obsadza rząd swoimi katechetkami i koleżkami z Opus Dei.Chcieliście mieć katolicki soft?Nadchodzi dzikie plemię neandertalczyków katolickich.Teraz będzie HART!Olaliście Palikota?Jedyny co chciał wolnej Polski? to teraz posmakujcie watykańskiego bicza na ochłodę!

 • rtaj

  Oceniono 18 razy 14

  Żenada!!!to jest gest poddanego a nie premier tzw.wolnego kraju.WSTYD

 • kat-kk

  Oceniono 14 razy 12

  Zamiast liczyć na cudaDuda,zastanówcie się lepiej, jak wypie...ć pedofilskiego okupanta z Polski,by żyło się lepiej.Ułatwię to wam, czarniejsi od murzynów z Konga katolicy.PO,PIS,SLD,PSL,Kukiz, Stonoga,Korwin,Stan Tymiński,Jarosław Kaczyński i t/p kościelne pacynki za was tego nie zrobią.Chcecie zmian,tylko Palikot!,albo zdychajcie pod pedofilskim buciorem, następne 4 lata.Szkoda życia, na sku...syny kościelne!Rządzą ponad 25 lat i co macie?

 • damtek

  Oceniono 14 razy 10

  D.Tusk powiedział /obiecał, że przed kk klękał nie będzie. Wyszło jak wyszło. KK miał swoje konfitury w czasie rządów PO.Tyle, że kiedy J.Palikot ruszył z kampanią na kościół, krzyż w sejmie i religię w szkole, elektorat wysłał klarowny sygnał w czasie wyborów do UE. Ten niby elektorat światły i liberalny. Mocny na forach, słaby i niekonsekwentny w rzeczywistości.PO przygarnęło wielu oszołomów katolickich, ale jednocześnie starało się lawirować w kierunku liberalnych zmian.I co? Związki partnerskie padły , bo katolicka V kolumna w PO nie poparła. Konwencja antyprzemocowa przeszła pomimo wycia episkopatu. In vitro zamrożone. Mało kk 2 mld z budżetu, mało wpływów - wcale niemałych -na kształt państwa rządzonego przez PO. KK chce mieć pełnię władzy,a to obiecał PIS. PO przegrała tak naprawdę wybory prezydenckie z kk.Bo ośmieliła się zaproponować ułomną tak naprawdę ustawę o związkach partnerskich, ułomną ustawę in vitro, ale konwencja antyprzemocowa też kk nie w smak, bo jakieś środki z budżetu - mierne - pójdą nie na kościół. No i ten okropny gender, który doprowadzał kk do orgazmu. A jeszcze Gil skazany!!! Lekcje etyki zamiast religii.!!! KK jest naszym okupantem i ten okupant nie cofnie się przed niczym,żeby mieć pełnię władzy. Pokazał prawdziwą siłę w wyborach prezydenckich - każda ambona wskazywała właściwego kandydata, łamiąc również ciszę wyborczą. A Polacy, posyłając dzieci na religię, wspomagając kk datkami na tacę, słuchając wielebnych w kwestii wyborów politycznych umocnili tę firmę w przekonaniu, że jest głównym rozgrywającym. W tym kontekście całowanie pierścienia papieskiego, ma niewielkie znaczenie. Wymaganie od wierzącej katoliczki , aby nie "ukorzyła się" przed władzą papieża, jest nie na miejscu,skoro większość Polaków tak naprawdę popiera kk. Polacy robią to codziennie,wypinając odwłok na mszach. KK jest w komfortowej sytuacji,mogąc wybierać tych,którzy nie tylko się wiernopoddańczo wypną,ale sypną walutą. A za okupanta należy podziękować T.Mazowieckiemu,który podarował kk wszystkie teczki ubeckie,oraz tym,którzy podpisali konkordat i tylnymi drzwiami wprowadzili religię do szkół. PO też jest zakładnikiem tych decyzji.

 • ori555

  Oceniono 13 razy 9

  Niech już ta cała P O odejdzie w niepamięć .. Parafianka Suchocka .. teraz Kopacz .. Słuchały co Im szepcze do uszu Duch Święty .. W Jakim Kraju i w którym wieku znależliśmy się .... Co za Katoland ...

 • jacz3

  Oceniono 12 razy 8

  Nawet zwykłym "ksiendzom" zlizuje piankę z kolan. Oj pani Premier tylko całowanko w pierścionek ?
  No i jak Polacy mają być bogatsi jak Premier płaszczy się przed marionetkowym państwem ? 5 mld co roku idzie na to lizanie pierścionka. Do licha nie może Kopacz lizać za swoje ? Opodatkować katolików i zero dotacji z budżetu. Religia w kościołach a nauka w szkole.

 • merkury-3

  Oceniono 10 razy 8

  W koncu Polska jest wasalem Watykanu wiec kopacz powinna nie tylko ualowac pierscien ale wypadaloby ucalowac nogi swojego pana .
  P.S.
  Akurat Franciszek to przyzwoity facet, ale niestety glowa zdegenerowanej organizacji mafijno -biznesowej nazywanej kosciolem powszechnym

 • jasiekltd

  Oceniono 10 razy 8

  Po co szukac usprawiedliwienia,wiocha i tyle.

 • przyganiacz

  Oceniono 9 razy 7

  Polska premier ucałowała papieski pierścień, choć Barackowi Obamie czy Angeli Merkel wystarczył uścisk dłoni.

  Jeśli składała wizytę jako premier państwa, to całowanie pierścienia było wysoce niestosowne bo podkreślało układ między wasalem a suwerenem. Już nie wspominając o możliwości zarażenia się jakimś syfem pozostawionym na tym pierścieniu przez innych cmokaczy. Sporo tegoż także w kościelnych kropielnicach...

 • fer-lucy

  Oceniono 9 razy 7

  Niedługo wszyscy będziemy w takiej sytuacji jak premier. Na kolanach i całowanie ręki dobrodzieja to codzienne obowiązki każdego Polaka

 • nogard-10

  Oceniono 11 razy 7

  To bardzo nie jest odpowiedzialne,premier swieckiego panstwa ,calowanie pierscienia,to zniewaga I glupota polityczna,tej pani nie zalezy na niczym.lecz drogo zaplaci.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 31 razy 7

  ak szef państwa (w teorii laickiej i demokratycznej republiki parlamentarnej) może sobie pozwalać na całowanie po rekach, szefa totalitarnego państwa wyznaniowego???
  toż to się w pale nie mieści!!!
  * PS. dla katolskich oszołomów: podstawcie sobie w miejsce papieża, naczelnego rabina abo jakiegoś ajatollaha to zobaczycie o co mi idzie :-)

 • bogdan331

  Oceniono 12 razy 6

  Obciach,wiocha,prostactwo,żenuła...jednym słowem dla nas to wkvrw totalnie kardynalny a platformersi licza na cud.Niestety stawiałem na ten szajs o boshe!

 • peter-321

  Oceniono 11 razy 5

  Dewota , dowod ze do stanowiska Premiera nie dojrzala.

 • ikarum80

  Oceniono 8 razy 4

  PO zdaje sobie sprawę że straciło elektorat w postaci dawnych zwolenników PO więc teraz za wszelką cenę stara się pozyskać elektorat PiS :D

 • ot48

  Oceniono 12 razy 4

  Premier poprosiła papieża o cud w najbliższych wyborach parlamentarnych.

 • colec

  Oceniono 2 razy 2

  Pani premier pokazała, że jest zwykłą "wsiuną" (wsiową babą), a nie premierem podobno dużego, wolnego, praworządnego i demokratycznego państwa i szefową podobno liberalnej partii. Pewnie liczyła na to, że ten wiernopoddańczy gest może się opłacić przy wyborach parlamentarnych, ale tu się myli: Radio Maryja nie zostawia na takich - jak oni to mówią - fałszywych katolikach suchej nitki. Wystarczyło parę razy posłuchać RM w trakcie niedawnej kampanii prezydenckiej - B.Komoroswki przedstawiany był jako najgorszy wróg prawdziwego Polaka-katolika. Podobnie będzie z p. Kopacz. Na dobre słowo od ojca dyrektora ma co liczyć, niestety. Przeciwnie, ten "fałszywy gest" całowania papieskiego pierścienia będzie jej wielokrotnie wypominany.

 • westgreg

  Oceniono 4 razy 2

  Wizyta i zachowanie Pani Premier było obliczone na przypodobanie się elektoratowi. Widocznie Miśkowi Kamińskiemu "w badaniach" wyszło, że więcej można zyskać elektoratu popierającego katolickość Pani Premier, niż stracić elektoratu antykościelnego. Bezsprzeczne jest, że jako szef rządu, zachowała się fatalnie.

 • kat-kk

  Oceniono 1 raz 1

  A co ma premier zrobić?Dobrze,że zabierają społeczeństwu pieniądze ,przynajmniej jeszcze nie biją.To katolicy zgotowali Polsce ten los.

 • kabed007

  Oceniono 1 raz 1

  żenada

 • kiloamper

  Oceniono 1 raz 1

  Cały protokół dyplomatyczny jest rozpaczliwie śmieszną pozostałością po czasach feudalnych. Jakby kultura osobista nie wystarczyła.\

  Nadęte ..upki z napinką.

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 5 razy 1

  Pewnie chciała się tylko przyjrzeć papieskiemu pierścieniowi, bo pewnie ładny i nie tani.

 • 22hanna

  0

  Większość z Was nie pisze dlatego, że jest oburzona na ten gest ale tylko żeby pani Premier dołożyć. W końcu pewnie wszyscy tu wpisani są katolikami. Stąd ten wysyp prostactwa i chamstwa.

 • 22hanna

  Oceniono 9 razy -3

  Poniżej takie oburzenie a podobno prawie 90 % to katolicy. Gdyby dokopała papieżowi, to zrozumiałabym oburzenie. Po wpisach widzę, że raczej nie chodzi o ten gest a raczej o dokopanie Pani Premier. Jak zwykle wszystko źle.

 • solussolius

  Oceniono 15 razy -9

  Muchy szechterówki nerwowo bzykają (jedna drugą), ale mogą sobie tylko pobzykać.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 21 razy -11

  A Cimoszewicz i Pawlak pracują dla agencji sponsorowanej przez ukraińskiego oligarchę
  Jak informuje portal wyborcza.biz, dwóch byłych premierów Polski doradza Agencji Modernizacji Ukrainy, którą sponsoruje ukraiński oligarcha Dmytro Firtasz.
  Czytaj całość: Cimoszewicz i Pawlak pracują dla agencji sponsorowanej przez ukraińskiego oligarchę.

 • wlomat1

  Oceniono 14 razy -12

  Ach - może tak kilka znanych femo-stalinistek zejdzie na wylew PO tym zdjątku ?>?>?>?>?

 • aniaanula911

  Oceniono 41 razy -21

  Biedacy jak wy musicie strasznie cierpieć że Ewa Kopacz ucałowała pierścień papieża. Widać Agora szaleje w wraz nią paru czubków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX