Komentarze (194)
"Wyobrażam sobie, że PiS bierze władzę... Merkel na Wawelu składa hołd Dudzie, który złapał Pana Boga za nogi"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jerzykkur38

  Oceniono 24 razy 14

  I znowu będziemy potęgą z czasów Jagiellonów,od Bałtyku po morze Czarne,jesteśmy narodem wybranym,mamy najwięcej rent inwalidzkich,mamy najbardziej chorych żołnierzy i policjantów,mamy dzieci niedorozwinięte,nie nadające się do szkoły w wieku 6 lat,Mamy miliony nienawistnych i zdziczałych rodaków,którzy w sposób nieprawdopodobny przeżywają sukcesy swoich sąsiadów,nienawidzą ludzi pracowitych,bystrych,zaradnych,dostrzegającch niezwykłe przemiany w naszym pięknym kraju.Jeszcze w uszach mi brzmią słowa ultrakatolika,Brudzińskiego,który z pełną miłością do bliźniego swego,w demonstracji ulicznej w ubiegłym roku,ryczał i wył następującą frazę:"raz sierpem,raz mlótem,czerwoną chołotę".W odpowiedzi na te słowa,pełne humanizmu,niejaki towarzysz Czarzasty,w programie Rymanowskiego" Kropka nad i",rzuca się na szyję Brudzińskiemu,deklarując dozgonne oddanie i miłość PIS-owi.Również towarzysze Miller,Gawkowski czy mistrz intelektu Joński,w każdej audycji radiowej czy telewizyjnej,deklarują swoje bezgraniczne oddanie Prezesowi Tysiąclecia ,Jarosławowi Pierwszemu Wielkiemu i prezydentowi elektowi,Dudzie.

 • incipit

  Oceniono 15 razy 11

  Kaczy dudek kaczym dudkiem ale z tyłu to "największy tchórz stanu wojennego" jarkaczuś. Po pięciu latach odpoczynku pod spódnicą mamuni wylazł dopiero w początkach 1986 r. i życie na powierzchni zaczął od skłócania Wałęsy z Bujakiem - sprawa "grobli". Czy on stał za aresztowaniem Bujaka ? Niewykluczone.

 • 4610mgzf Gazeta.pl

  Oceniono 13 razy 11

  Zło jest wszędzie bo zarówno PiS, PO jak i Kościół / kler/ to ułomni ludzie, jak my wszyscy.
  Jak było za czasów PiS większość już zapomniała.
  Najważniejszą rzeczą było pozamykać wszystkich, którzy nie są z nami. Aż dziw, ze nie zaczęliśmy budować nowych więzień. Robili to na czym się znają najlepiej.
  Teraz dojdzie jeszcze budowa pomników i uświęcanie Prezydenta Lecha Kaczyńskiego /osobiście nic do niego nie ma i szanuje jako prezydenta/.
  Nie minie też smoleńskie zamglenie.
  Nie wiem co będzie z gospodarką, może nie zdążą rozłożyć.
  To śmieszne wymachiwanie szabelką już się rozpoczęło w wykonaniu p. Szczerskiego. To nie poprawi naszego wizerunku w Świecie, bo najważniejsza jest gospodarka, tylko z tego, a nie z prężenia muskułów bierze się dobrobyt i pozycja w Świecie.
  Widzę to czarno.
  Niestety bardziej niepokoi mnie niewiadoma w wykonaniu Kukiza i Stonogi.
  Zawsze kluczowym pytaniem jest.....kto za nimi stoi?

 • kuma1

  Oceniono 14 razy 10

  Chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że nie wystarczy starać się dobrze pracować ale w świetle mediów i obszczekujących jak psy podwórzowe dziennikarzy, trzeba umieć się zaprezentować, pokazać swe najlepsze cechy światłego polityka , umieć połączyć inteligentną płynną wypowiedź z mimiką twarzy itd. to wpływa razem z osobistymi osiągnięciami na poparcie społeczne i wyborcze. PO z nieznanych przyczyn swoje atuty zamiast bronić , wspierać, uzasadniać i walczyć z patologią w mediach i polityce , sama podniosła ręce do góry i poddała się. Nawet swój największy atut , znakomitego polityka R.Sikorskiego wywaliła najpierw z Rządu a teraz z urzędu. Jak można walczyć ramię w ramię z generałem, który w potrzebie unosi ręce do góry i jak mówiła w pierwszym wywiadzie pani Premier ucieka do domu, do dzieci. Nie tylko mówi ale to robi , tak myśli a partia chyba już wie, że pod tym dowództwem wygrana może być tylko cudem, lub pomysłem wyborców na mniejsze zło i zachowanie dotychczasowego dorobku ale znając rodaków i to jak są podatni na wszelkich cyników i oszustów chyba trzeba się pogodzić z faktem , że idą ciężkie czasy.

 • wildturkey

  Oceniono 14 razy 10

  Skoro masz dowody na przesteocza dzialnosc PO to juz dawno powines byc w prokuraturze. Jezeli nie to porownaj wartosc wycieczek do Hiszpani i cene osmiorniczek ktore cuchna zreszta.

 • candid13

  Oceniono 9 razy 9

  Z komentarzy katolikow widac jak po 960 godzinach indoktrynacji przez katechete kazdego ucznia (co kosztuje 1 MILIARD ZL.POLSKICH ROCZNIE), prezentuje sie prawdziwie katolicka milosc blizniego.
  Czarna smolista mazia diabelskiej nienawisci.
  Wyglada na to ze wszyscy polscy katolicy wyladuja w piekle.

 • 8519tomek

  Oceniono 19 razy 9

  Wcale nie poucza tylko "zauwaza drobne niuanse" zwiazane z różnymi interesami tych dwoch gospodarek, tych dwóch narodów. W części są one spójne, ale w części są one moze nie rozbieżne ale inne, różne I wynika to z wielu czynnikow I przyczyn ! I chyba dobrze, ze ktos to zauważa ! Polska jesli chce sie rozwijac jako pelnowartosciowy kraj I gospodarke nie moze w takim stopniu podporzadkowywac sie interesom innej gospodarki I korporacji z tego kraju....Inaczej bedzie tylko dostarczycielem sily roboczej, rynkiem zbytu I podwykonawcą z niską wartoscią dodaną niskimi pensjami.....To bylo dobre moze kilkanascie lat temu ale jesli chcemy ciut więcej to trzeba myslec o endogenicznych modelach wzrostu ....Polska musi myslec troche wiecej o wlasnych firmach I koncernach a przynajmniej o warunkach dla ich powstania I rozwoju....Nie moze byc tylko obszarem ekspansji interesów innej gospodarki nawet jak to wywoluje grymas na twarzy przedstawiciela innych interesow. Z calym szacunkiem dla Pani Merkel ktora swietnie reprezentuje interes narodowy naszych przyjaznych I sympatycznych sąsiadów z zachodu !

 • candid13

  Oceniono 9 razy 7

  Wiece i inne spotkania z wyborcami PO sa uniemozliwiane sa przez wyjace, muczace, przeklinajce tzw. brygady szturmowe prezesa , ktorym tak goraco dziekowal na ostatnim spotkaniu 387 Klubow tzw."gazety polskiej". Na stronach internetowych klubow sa informacje jak porozumiewac sie z pisem w sprawie podstawiania autokarow.
  Ta gadzinowka zarzadza spolka Geranium na czele ktorego stoi pisowski partyjny parkingowy prezesa, oraz dwie sekretarki i kierowca prezesa.

  Prezydent Komorowski w ramach akcji zasypywania rowu dzielacego Polakow lagodnie tych kibolskich bandziorow i mafiosow narkotykowych traktowal. Najwyzsza pora, aby sluzby zapewnily porzadek publiczny na wiecach i innych politycznych spotkaniach.

 • smok_jabberwocky

  Oceniono 21 razy 7

  Obym był złym prorokiem:
  Przestraszeni Kukizem i Jarkiem ludzie ze strachu zagłosują na PO, ale to towarzystwo wzajemnej adoracji nie będzie w stanie stworzyć rządu, więc Prezydęt powierzy misję pani Wróbel, ale i jej się nie uda. Poproszą do koalicji Kukiza, ale On odmówi. Przekupią go etatem kanclerza, a gdy zostanie zaprzysiężony, bajzel będzie już tak wielki że zażąda w Sejmie nadzwyczajnych pełnomocnictw.
  Dostanie je i natychmiast zdelegalizuje wszystkie partie oprócz swojej z Markiem Jurkiem i Pryszczem Giertycha, zamknie do obozów muzułmanów(żydów teraz się nie da), homoseksualistów, komunistów, członków i sympatyków PO, później też PiS, wyprowadzi na ulice nacjonalistów i kiboli oraz zastępy księży dowodzących nacjonalistami, ogłosi dekret o dziedziczności etatu kanclerza i powołaniu trybunałów Świętej Inkwizycji Katotalibskiej.....

 • westgreg

  Oceniono 10 razy 6

  Analiza działań PO wg Tyma zawiera sporo racji (do dziś nie ma sensownego uzasadnienia dymisji ministrów).
  Prorokowanie, co się będzie działo jak "...PiS bierze władzę.." to już wymóg ideologiczny tygodnika, ale być może na wyborców zadziała - wszystkiego trzeba próbować. Też mam poważne obawy co do polityki zagranicznej dr Szczerskiego.

 • Kazimierz Bulandra

  Oceniono 5 razy 3

  Chyba nikt nie zaprzeczy, że PIS jest typową partią narodowosocjalistyczną. Skrajnie prawicową w dziedzinie obyczajowej ale mocno lewicową, praktycznie socjalistyczną, ekonomicznie.
  Więcej - sięgnijmy do Wikipedyjnej definicji faszyzmu:
  " Faszyzm uważany jest na ogół za doktrynę skrajnie prawicową lub (przez takich politologów jak Zeev Sternhell, Hugh Seton-Watson, Eugen Weber) hybrydalną, tzn. łączącą elementy lewicowe i prawicowe. (...)
  Następujące elementy są najczęściej wymieniane jako integralne części faszyzmu: nacjonalizm, etatyzm, militaryzm, imperializm, totalitaryzm, antykapitalizm, antykomunizm, korporacjonizm, populizm, kolektywizm oraz opozycja do politycznego i ekonomicznego liberalizmu" - koniec cytatu z Wikipedii.
  Czy to nam się nie kojarzy z zachowaniem kierownictwa partii prącej bez żadnych skrupułów, kłamstwem i pomówieniami do jesiennego zwycięstwa?
  To prawda, że oprócz kilku incydentów (śmierć Blidy, przypadek dr. G itp.) nic strasznego nie zdarzyło się w ciągu 2005 - 2007. Ale u naszych zachodnich sąsiadów od zdobycia władzy do prawdziwych nieszczęść minęło co najmniej 5 lat (1933- 1938). My zdążyliśmy to zatrzymać po niecałych dwóch.
  Czyżbyśmy nie potrafili uczyć się na błędach innych. Czy Polak zawsze musi być mądry po szkodzie? Może nie uniknęliśmy w ciągu ostatnich 8 lat błędów. Może ludzie obecnej władzy nie są doskonali. Ale czy gdziekolwiek na świecie istnieje państwo doskonałe? To chyba utopia. Naszym władzom też dużo brakuje do doskonałości. Ale Polska nigdy dotąd nie rozwijała się (mimo ogólnoświatowego kryzysu ekonomicznego) tak jak w ciągu ostatnich lat. I niech nikt nie ripostuje, że w latach 2005-2007 też się szybko rozwijała. To prawda, ale wówczas w Europie i na świecie był szczyt przedkryzysowej koniunktury.
  Reasumując, nie oczekuję pochwał, nie przejmuję się potencjalnymi hejtami. Proszę tylko o chwilę refleksji. Nie u wyznawców PISu. Tych nikt nie przekona, bo mają już własnego guru wspieranego z Torunia.
  Liczę na rozsądek tych, którzy w wyborach prezydenckich wyrazili swe niezadowolenie. Mieli rację, rządzącym należał się zimny prysznic. Może to ich obudzi z marazmu samozadowolenia i przyspieszy procesy korekcji "błędów i wypaczeń".
  To będzie Wasza zasługa. Ale teraz oderwijcie wzrok na chwilę do smartphonów i przemyślcie możliwe jesienią warianty i ich potencjalne skutki. Oby nie było za późno.

 • Marek Dyjor

  Oceniono 6 razy 2

  Jak PIS weźmie władzę to wielki nadprokurator Ziobro wyda list gończy za Merkel jako wspólniczką i podżegaczką do zamachu Smoleńskiego.

 • tarkovsky

  Oceniono 10 razy 2

  Wyobraziłem sobie, że Tym wraca na scenę....

 • tadeus72

  Oceniono 2 razy 0

  Co by było? Przynajmniej dla gazet i telewizji informacyjnych czyste Eldorado. Ostatnio jak PIS z tymi swoimi śmiesznymi dostawkami rządził, to przecież oglądalność biła wszystkie rekordy, a TVN 24 było po raz pierwszy stać na wyczarterowanie własnego helikoptera :D

 • baribalbil

  Oceniono 4 razy 0

  Ostatni pomysł prezesa to chęć wzorowania się na Korei / z programu pisowskiego wynika że Północnej /. Zapowiedzi partii Przekrętów I Szwindli to wprowadzenie bolszewicko-faszystowskiej dyktatury z sądami ludowymi i pełnią władzy dla super kanclerza /patrz hitler/. Ciekawe czy za ziewanie na wystąpieniach nadprezesa będzie rozstrzeliwać on osobiście.

 • socrates11

  Oceniono 7 razy -1

  Tydzień temu wiceminister spraw zagranicznych pouczał ostro premiera Wielkiej Brytanii, jest dobrze, rozpychamy się w Unii hi hi hi

 • ze_swiata

  Oceniono 13 razy -1

  Szczujna szczuje

 • gogol_m

  Oceniono 10 razy -2

  Dawniej strach przed PIS opierał się na pamięci. Teraz na wyobraźni.

 • azazel66

  Oceniono 9 razy -3

  pamiętam te ciężkie czasy za PISu w biznesie nagle wszyscy przestali brać łapówki blady strach zapanował.

 • waldi1953

  Oceniono 11 razy -3

  Święte słowa panie Stanisławie... bo np: czy jest ktoś potrafiący wytłumaczyć p.Sikorskiemu mówiącemu że będzie w Bydgoszczy jako " jedynka" ciężko pracował... chłopie tyś już się napracował u Sowy i nie tylko więc zejdz z widoku.

 • gogol_m

  Oceniono 7 razy -3

  Może okłady z lodu?

 • mysl_to_nie_boli

  Oceniono 25 razy -5

  PIS już był u władzy... i co? i nic? paru złodziei lekarzy bało się przyjąć łapówkę (u znajomego w szpitalu pojawiły się wywieszki, że nawet kwiatów nie wolno wręczać lekarzom), paru przekrętaczy trzęsło porami, że zastukają o 6 rano. Czy przeciętny zjadacz chleba jakoś ucierpiał pod rządami PIS-u? Nie sądzę... Natomiast powszechne straszenie przed Kaczorem, to nie wynik troski o Polskę, ale strach o koryto i owe lewe interesy i interesiki właśnie (oszczędźcie mi wypisywania, jakie to afery były udziałem PIS, nie wierzę w ich krystaliczną uczciwość, ale najpierw zróbcie listę afer PO - musicie mieć duuuużo papieru i czasu) :-)

 • tomq12

  Oceniono 15 razy -7

  Panie, jaka platforma, nie ma już platformy, tak jak nie ma już lewicy.

 • tomq12

  Oceniono 17 razy -7

  Panie Tym, pan chyba chce dołączyć do autorytetów pokroju Karolaka i Wojewódzkiego. Łódzenie przynosi odwrotny skutek.

 • 46niunia46

  Oceniono 12 razy -8

  a ja to mam głęboko gdzieś. Dzięki PRL-owi (dobre wykształcenie>dobra praca>dobra emerytura) mogę sobie odpuścić politykę,a czas przeznaczyć na ważniejsze rzeczy.Rodzina,lektura,w zimie narty,a w lecie żagle i działka.Od mediów trzymam się z daleka i zapewniam,że dobrze na tym wychodzę

 • tomq12

  Oceniono 20 razy -8

  Cieszy najbardziej to, że to wybiórcza z ekspertami na jej poziomie najbardziej pogrążyła Platformę Obciachu.

 • tkaninymeblowe

  Oceniono 16 razy -8

  Nadzieja w "TYM", że może pani kanclerz ktoś złapie krótko za uzdę i dobierze się jej do d..., niech to będzie nawet Szczerski.

 • gabrielr

  Oceniono 15 razy -9

  Uczcie się sprzedawczyki od prawdziwych Polaków jak można dobrze rządzić.

 • uzdek98

  Oceniono 21 razy -9

  pouczac angele merkel... to straszna zbrodnia... przeciez gdyby nie nasza dobrodziejka to ryzy pierre donaldą nigdy nie dostalby stolka w brukseli a kopara do dzisiaj bladzilaby po na czerwonym dywanie...

 • si-si2

  Oceniono 15 razy -9

  Jeśli był Pan esbeckim kapusiem, to też Pan przeżyje bo PIS już chyba zaniechał chęci lustracji , na pewnie Pan nie kradł i nie brał łapówek - więc też może Pan być spokojny. A jak Polska powstanie wreszcie z kolan, odzyska Pan wreszcie utraconą godność. Pętakom i cwanym złodziejaszkom trzeba powiedzieć NIE !!!!! , Panie Tym.

 • smurfmadrala

  Oceniono 18 razy -10

  Propagandziści skompromitowanej Platformy Oligarchów,
  "mantrują" wyuczone i nakazane teksty.
  Urban, Lis, Michnik, Tym i reszta!
  Wymyślcie coś nowego bo was fani opuszczą.

 • michnikowszczyzna2012

  Oceniono 22 razy -10

  Tylko niemiaszki mogą pouczać skarlony naród polaczkowaty! Mamy na klęczkach się wypiąć i niczego nie oczekiwać. Co łaska to leming do buzi nawet z połykiem.Że pakiet klimatyczny to dla nas ruina? Że prawo niszczące nasze firmy transportowoe to masakra? Że nie stać nas na imigrantów ? Że domagamy się baz nato w polsce? Jak śmiemy pouczać herr fuhrerine! A teraz lemingi na kolana, morda na zachód i bić pokłony w strone bramy brandenburskiej!

 • gwfansy

  Oceniono 25 razy -11

  No tak, jak można pouczać panią Merkel albo co nie daj Boże Putina.
  Co innego takiego Orbana albo Camerona którym to geniusz dyplomacji europejskiej pani Kopacz pokazała miejsce w szeregu :D

 • 66kropek

  Oceniono 20 razy -12

  Smutno mi Tym jak na ciebie patrzę, nagraj lepiej nastęnw reklamę o potrzebie zakręcania kaloryferów , płatną z budżetu i ciesz się

 • velziuta

  Oceniono 28 razy -14

  Panie Stanisławie ,pamietam jak wspaniale bronił Pan w 2001r. Unii Wolności,teraz Pan popiera tych co Unię Wolności "utopili".Wtedy podpisywał się po tym co Pan pisał ,ale teraz nie .Mnie i moim bliskim jest zdecydowanie gorzej niż za Kaczyńskiego,nie boję sie zmian i niech nie straszy nas Pan Szczerskim

 • enedue3

  Oceniono 27 razy -15

  I kto to napisał ?! Były szatniarz i bramkarz z klubu studenckiego Stodoły :))

  Poziom spekulacji myślowych w artykule jest adekwatny do przemyśleń łysego bramkarza łapiącego za "orzydle" pijanych klientów !

 • smokpz

  Oceniono 27 razy -15

  "Wyobrażam sobie, a ciężko mi to idzie, że PiS bierze władzę. I co wtedy?" - kolejny szczekacz. Wyobrażam sobie to, wyobraźam sobie tamto. Ja też wyobraziłem sobie państwo, które szanuje swoich obywateli. I dlatego olewam PO.

 • nieprawomyslny

  Oceniono 29 razy -19

  Tow. Tym na posterunku. Wbrew tym prześmiewczym, prymitywnym słowom, to jak najbardziej Polska musi bardziej dbać o swój interes również w stosunkach z Niemcami. Nie do zaakceptowania jest fakt, że Berlin ma prawo wtrącać się w dwustronne stosunki W-wa - Waszyngton i protestować przeciwko stałym bazom us-army nad wisłą. Albo jesteśmy suwerennym krajem i to tylko nasza i amerykanów sprawa albo jesteśmy tym "kondominium", które stale ogląda się na głos z Berlina.

 • ergosumek

  Oceniono 40 razy -22

  " Na początek Krzysztof Szczerski pouczy Angelę Merkel, jakie ma wobec nas obowiązki, byśmy mogli dalej utrzymywać partnerskie kontakty."

  To takie dziwne dla Tyma?
  Stosunki z Niemcami należy wyprostować to oczywiste, pozycja na kolanach nie jest komfortowa.

 • garbaty.kot

  Oceniono 44 razy -22

  Ojej, będziemy mieć własną politykę zagraniczną - To straszne! - Trzeba to wyśmiać!
  "Straszenie PISem" jeszcze działa ?
  Lemingi łykają jak młode rekiny, agentura się cieszy...
  Urabianie publiki trwa tu w najlepsze.

 • adam_l27

  Oceniono 46 razy -22

  Pan Tym ma obsesje antypisowskie, Duda jest prezydentem elektem i niemiecka dyplomacja już z nim współpracuje.

 • golden.fishka

  Oceniono 42 razy -22

  ten tez zaczal bredzic, starosc jest straszna:D

 • azteci

  Oceniono 79 razy -25

  Po co ten sarkazm panie Stanisławie? Pożywiom-uwidim. Duda wygrał w uczciwych wyborach. Uszanujmy wolę wyborców, nie zniżajmy się do poziomu Kaczyńskiego. Nie reagujmy na ociekające wazeliną "prawdziwe" media. Oni sami, w imię własnej interpretacji przykazania miłości, się zagryzą. Kwestia nieodległego czasu.

 • mirekk55

  Oceniono 41 razy -27

  Był marnym aktorem,był mało śmiesznym satyrykiem,fatalnym reżyserem,komediopisarzem co cały jego nakład poszedł na zmielenie bo nikt nie chciał tego czytać tera został felietonistą jednej słusznej partii Platformy.Czytając jego wypociny to człowieka bierze na wymioty.Faceci w jego wieku powinni wnuki niańczyć a nie chodzić na kolanach i się przytulać do czegoś co już jest trupem politycznym...

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 47 razy -29

  A ty swoje. On wie najlepiej.

 • szpung

  Oceniono 82 razy -34

  Coz narod powiedzial - nie, wielkim budowniczym respubliki bananowej nad Wisla Bugiem i Odra.

 • nodens_pn

  Oceniono 93 razy -47

  Współczuję, pańska antycypacja szyderczo oszczercza, to nic innego jak próba odreagowania tego gigantycznego strachu, że zaraz odetną kurek z narodowymi pieniędzmi wypłacanym łajzom, a może i do doopy się dobiorą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX