Komentarze (61)
"Skandal, że pielęgniarki zarabiają tak mało". "Tragiczna sytuacja" [PUBLICYŚCI]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Marbella Myke

  Oceniono 3 razy -1

  Akurat mają cieżko bylem w szpitalu opieprzają się ile wlezie, a jakie niemiłe, a łapówki po 100 zł za opiekę nad chorym biorą a nawet wody nie podadzą tylko plotkują w pokoju pielegniarek, a jak im coś powiesz to ci tak igłę wkłują że popamietasz !!!!!

 • matyldaleona

  Oceniono 5 razy -1

  Pewnie miałam pecha, bo nie spotkałam pielęgniarki, która przykładałaby się do swojej pracy.

 • aneta31858

  Oceniono 8 razy -2

  No, to pacjenci będą wdzięczni pielęgniarkom, że im zabrano a dostały one. Ciekawe ile razy jeszcze to usłyszę. Dlaczego nikt nie mówi, że zabrano pacjentom i dano lekarzom, a dostają całkiem sporo. Co te pielęgniarki chcą? Najlepiej gdyby pracowały na wolontariacie, wtedy nikomu nie trzeba byłoby zabierać. I tak nic nie robią tylko piją kawę i tabletki rozkładają. I właśnie od tego robią się zwyrodnienia w kręgosłupie, stawach, żylaki, Zaburzenia metabolizmu, depresje, nerwica. Od tej roboty to się robi. A niech taka pójdzie na zwolnienie, albo na rentę nie daj Boże to już ZUS jej naliczy tak, że będzie się musiała dobrze zastanowić czy woli jeść czy się leczyć, bo na jedno i drugie jej nie wystarczy.

 • szpung

  Oceniono 6 razy -2

  Projekt stricte polityczny wlaczenia Mittel Europy w strukture panstw rozwinietych konczy sie tragicznie. Trwalym sladem jest inwestycja w infrastrukture ktora powstaje z trudem ale powstaje na tych terenach pomimo ogromnej korupcji i niedowladowi tych panstw.
  Kapitalizm powieksza koszty wszystkiego co zauwazyl sam tepoglowy arendarski zauwazajac iz urynkowienie w smieciach polega na tym iz ci sami ludzie przyjezdzaja po smieci codziennie tyle ze biora tylko kilka pojemnikow, kapitalizm czyli wolny rynek to nic innego jak lawinowy wzrost kosztow jednak te koszta trzeba poniesc wiedzac do jakiego zwyrodnienia prowadzi brak istnienia wielu podmiotow.

 • robmar2007

  Oceniono 21 razy -5

  Skandal, skandal... Cały czas "skandal". W Pułtusku bieda, pielęgniarki mało zarabiają. Wszyscy ledwo przędą, smród, bród i ubóstwo. A niby skąd to bogactwo mamy brać, żeby rozdawać??? Ja też za mało zarabiam! Dołóźcie mi!!! Ministrowie zarabiają kilka tysięcy, a ciemnota jęczy, że za dużo. Najlepiej było za komuny, bo wszyscy dostawali duże "g" i jeden drugiemu nie zadrościł. Czy ten naród kiedyś zrozumie, że żeby rozdawać, trzeba najpierw zarobić? A wcześniej odbudować tę ruinę i syf, co się RP nazywa...

 • jacky100

  Oceniono 12 razy -8

  Po pierwsze nie tak mało. Poza tym ich morale jest fatalne. Po trzecie pielęgniarka to nie tylko zawód ale i powołania. I tyle...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX