"Jedni wierzą w drzewa, inni w żaby, jeszcze inni w JOW-y. To ma charakter religijny" [WIDEO]

Jacek Żakowski konsekwentnie przeciwko jednomandatowym okręgom wyborczym.
Jacek Żakowski w porannym przeglądzie prasy mówił m.in. o tym, że Witold Gadomski, dziennikarz "Gazety Wyborczej" staje w obronie jednomandatowych okręgów wyborczych. Zdaniem publicysty ten system nie jest dobry. - Polacy wierzą w różne cuda. Jedni w drzewa, inni w żaby, a jeszcze kolejni w JOW-y. Ta wiara ma charakter religijny - komentował w Poranku Radia TOK FM.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (25)
"Jedni wierzą w drzewa, inni w żaby, jeszcze inni w JOW-y. To ma charakter religijny" [WIDEO]
Zaloguj się
 • harimau666

  Oceniono 8 razy 8

  drzewo p.redaktorze fizycznie istnieje i można je poznawać za pomocą wszystkich zmysłów jakie podarowała nam natura w procesie ewolucji...
  nie twierdzę,że jestem omnibusem ale pan akurat powinien wyrażać się precyzyjnie bo nie wiem czy chodzi panu :-) o wiarę w uzdrowicielską moc drzewa jako rośliny lub też jako tworu w pewnych sytuacjach poprawiającego stan psychiczny człowieka (stres) czy o wiarę w duchy zamieszkujące wg.Indian w drzewach ale i w całej naturze ...? :))
  wiara w JOWy to nic innego jak kolejna podróż bez biletu w niewiadomym kierunku ale co najgorsze bez nauki jaka dały nam przykłady innych nacji w tym temacie...
  ........................................................
  cosik mi się jednak widzi,że Kukiz wyprztyka się przed referendum i wyborami i że skończy jak Krool Miki bo coraz głupiej i systemowo jest wokół niego...:)

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 14 razy 8

  "Jedni wierzą w drzewa, inni w żaby, jeszcze inni w JOW-y. To ma charakter religijny"
  Polacy zaś wierzą głównie w boskość palestyńskiego bękarta, w świętość tetryka z Wadowic i że nie stawiali obozów koncentracyjnych dla innych nacji, ani nie dokonali ludobójstwa jak ich mentalni bracia - banderowcy, hitlerowcy czy kacapy.
  Bo Polacy, mesjasz narodów i królowie irlandzkich zmywaków, już tak mają.

 • adersytsrsfgdbchdhd

  Oceniono 13 razy 5

  Tak nieodpowiedzialnej i niczym niewymuszonej inicjatywy jak referendum Komorowskiego nie pamiętam. To była totalna kompromitacja. W dodatku w POLITYCE sam Komorowski przyznaje, że dokładnie nie wiedział, o co mu chodzi i konkretne propozycje zmian zamierzał sformułować dopiero po wyborach. Czyli z góry zakładał, że obywatele mają głosować nie wiedząc między czym a czym wybierają, dowiedzą się o tym dopiero po referendum! Przecież to oczywista zamierzona manipulacja!

 • przyganiacz

  Oceniono 10 razy 4

  "Jedni wierzą w drzewa, inni w żaby, jeszcze inni w JOW-y. To ma charakter religijny"

  A prawie wszyscy spośród nich wierzą w watykańskie bóstwo, wszczepione przemocą w X wieku. Wierzą bez żadnego powodu i dowodu na jego istnienie. Tak na zasadzie owczego pędu i na wszelki przypadek...

 • lucjank510722

  Oceniono 1 raz 1

  JOW-y to jest bezmyślny owczy pęd rozwydrzonych, pijanych i często naćpanych mamisynków i innych pasożytujących nierobów.

 • siwywaldi

  Oceniono 11 razy 1

  Uwaga.
  Ten materiał godzinę temu przez kilka minut "wisiał" też na portalu Gazeta.pl
  Ponieważ większość opinii była mocno krytyczna wobec przynudzającego coraz bardziej i częściej red. Żakowskiego, wkrótce znikł. Tyle że WRAZ Z NIM zniknęło też te kilkanaście opinii. Zaznaczam, że te opinie wcale nie były chamskie ani hejterskie.

  Więc pytam: czyżby redakcja Gazety i Radia TOK FM zaczęła już chronić red. Żakowskiego przed kontaktem z rzeczywistością? :-)))

 • ciemnyluddd

  Oceniono 13 razy -1

  PRZED JOW-ami był "Smoleński zamach"..Tak tylko dla pamięci... Jedne i drugie IDEALNE DLA PARAFII I DLA PIWNYCH OGRÓDKÓW ...

 • ciemnyluddd

  Oceniono 10 razy -2

  WYSTARCZY NIENAWIDZIĆ...banków, koncernów, Euro, Unii, Stanów, Ukrainy (banderowcy) i tych co "źrą ośmiorniczki"... WTEDY JUŻ JEST PROGRAM !... I wówczas można już polubić panią Szydło, ojca Rydzyka, Kukiza, a nawet Putina, Snowdena i biskupa Hosera... ALLELUJA I DO PRZODU PANIE ŻAKOWSKI... Nie ma innych programów dla wyborców niż złe...ALE PROGRAMY DLA POLITYKÓW I DZIENNIKARZY SĄ ZAWSZE DOBRE...Amen

 • xvq111

  Oceniono 6 razy -2

  Pan Żakowski nie dodał , że on wierzy w głupotę Polaków jak też w to iż każdą bzdurę można im wcisnąć . Panie Redaktorze wiara czyni cuda .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX