Miller: Czy ja wyglądam jak wrak człowieka? Jestem nie do zabicia

"Lubię sprawiać przykrość wrogom, a dla nich nie ma większej przykrości niż to, że jestem w dobrym zdrowiu, nastroju i mam plany. Za pani pośrednictwem przekazuję wrogom taki sygnał" - podkreśla w rozmowie z "Dziennikiem Gazetą Prawną" Leszek Miller.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

SLD szoruje po sondażowym dnie i liże rany po blamażu Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich. A Leszek Miller w świetnym humorze. "Czy ja wyglądam jak wrak człowieka? Proszę pani, ja jestem nie do zabicia" - mówi w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

"Jest coś takiego jak narkomania polityczna"

"Lubię sprawiać przykrość wrogom, a dla nich nie ma większej przykrości niż to, że jestem w dobrym zdrowiu, nastroju i mam plany. Za pani pośrednictwem przekazuję wrogom taki sygnał" - podkreśla w rozmowie z Magdaleną Rigamonti.

Szef SLD śmieje się, że Włodzimierzowi Cimoszewiczowi trudno będzie zupełnie odejść z polityki, co zapowiedział. "Jest coś takiego jak narkomania polityczna. Narkoman jak zacznie zażywać, też nie może przestać" - mówi. Zarzeka się jednak, że nie będzie się ubiegał ponownie o stanowisko przewodniczącego Sojuszu.

"Kalisz to cesarz megalomaństwa"

Miller komentuje też podsłuchaną rozmowę Ryszarda Kalisza z Aleksandrem Kwaśniewskim, którą ujawniło "Do Rzeczy". "Czytałem fragmenty tych podsłuchanych rozmów i powiem pani, że to jest typowy Kalisz" - mówi Miller. "Kalisz to cesarz megalomaństwa" - dodaje.

Cała rozmowa w "Dzienniku Gazecie Prawnej".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (64)
Miller: Czy ja wyglądam jak wrak człowieka? Jestem nie do zabicia
Zaloguj się
 • bihepi

  Oceniono 99 razy 81

  N A R E S Z C I E
  Nowa, świeża twarz w polskiej polityce.
  Długo czekaliśmy na kogoś nieskompromitowanego, i jest.
  OTO OBLICZE UCZCIWOŚCI.

 • block-buster

  Oceniono 58 razy 32

  Dla mnie mr Miller mozesz zyc nawet sto lat,ale SLD rozwaliles i sztandar ty bedziesz wynosil...

 • krzysztof-s-live

  Oceniono 61 razy 27

  Miller, ciebie nawet załatwi zwykły ogórek.

 • acqh

  Oceniono 33 razy 23

  Megalomania to za trudne słowo dla czytelników. Przecież oni są po 26 latach "nowego" szkolnictwa i tysiącach godzin prania mózgów przez prawicę.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 52 razy 22

  Wierny syn kościoła katolickiego, ministrant Miller, spokojny jest też o życie wieczne, dzięki hojnym datkom na dzieła swoich watykańskich zwierzchników.

 • tadjan

  Oceniono 68 razy 14

  Miller, ty raczej wyglądasz na czerwoną świnię bez honoru.....

 • szeklownik

  Oceniono 23 razy 13

  Twardszy od Betonu

 • tomtg123

  Oceniono 25 razy 11

  Twardy człowiek zabity Ogórkiem.

 • kiks11

  Oceniono 41 razy 11

  Oczywiście, że Tak, może nie fizycznie, ale moralnie. Ot takie polskie zgliszcza. Jest pan tak samo wrakiem jak pana kolega komunista prawicowy Jarosłąw K. Jesteście karłami moralnymi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX