Komentarze (785)
Tym: Cyniczny szloch hierarchów kościelnych nad dziećmi z in vitro. A Belzebub przesyła słowa zachwytu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zawszeprawdomowny

  Oceniono 49 razy 45

  Wiedza katolikow o rozmnazaniu konczy sie na "Jas i Malgosia trzymali sie za raczki i bardzo kochali". Nie zdaja sobie sprawy, ze podczas naturalnego procesu rozmnazania organizm kobiety dokonuje dokladnie takiego samego procesu selekcji tj. wybiera najlepiej rokujace zarodku odrzucajac te slabsze. Czy w zwiazku z tym kobiety z natury sa zabojcami? W sumie to nawet zabawne sluchac tych idiotow.

 • esmeras

  Oceniono 49 razy 45

  "Oto mamy kościelną rzeczywistość z kapłaństwem, teologią, kultem, sakramentami i majątkami; krótko mówiąc, wszystko to, co zwalczał Jezus z Nazaretu."

  Friedrich Nietzsche.

 • henryk57

  Oceniono 41 razy 41

  Chciałbym się dowiedzieć od znawców w/w tematu czy osoby uprawiające tzw miłość francuską popełniają ludożerstwo.Czy każde jajeczkowanie nie zakończone ciążą to działanie wbrew prawu Bożemu?.Gdzie jest granica absurdu której nie są w stanie przekroczyć hierarchowie KK?.Czasami mi się zdaje że co niektórzy "nawiedzeni" senatorowie nie zostali poczęci w sposób naturalny tylko palcem.

 • pietrek1960

  Oceniono 40 razy 38

  Gdy rozum śpi , budzą się biskupi.

 • prof-antoni

  Oceniono 42 razy 38

  Autorytetem Radia M jest zapewne dr Chazan -były aborter.
  Nieślubne dziecko, druga młodsza żona = prawdziwy katolik.

 • al48

  Oceniono 38 razy 38

  Episkopat Polski to ludzie na bardzo niskim poziomie intelektualnym a chcą rządzić duszami i wychowywać Polaków . Część już wychowali na ciemną masę .

 • wscibski_edek

  Oceniono 36 razy 36

  ""Pragnę zauważyć, że w historii świata nikt jeszcze nie przewidział skutków jakiegokolwiek zapłodnienia, także tego naturalnego. To się nazywa geometryczny rozkład prawdopodobieństw" - podsumował Stanisław Tym."
  Święte słowa. Nie wiemy jakby wyglądał świat, gdyby ojciec Adolfa Hitlera założył prezerwatywę (gdyby wtedy była w użyciu), albo mamusia go poroniła albo on sam utopił sie w potoku. Nie wiemy jakby wyglądał świat, gdyby nie urodził się Władymir Ilicz Lenin, Mao, Stalin, Dzierżyński czy inny tyran. Świat dzisiaj wyglądałby inaczej gdyby może mamusia Putina była bezpłodna Ale Świat wyglądałbym inaczej również, gdyby na świecie zabrakło Bethoweena, Mozarta czy Gandhiego. I nie wiemy, czy świat będzie lepszy gdy urodzą się dzieci poczęte z in Vitro. Ale jeśli Bóg istnieje - to jeśli powiedział: "Czyńcie ziemię sobie poddaną" nie można się obrażać, że osoby, które w naturalny sposób nie mogą mieć dzieci, mają je w sposób technologicznie inny. Nie można też obrażać tych dzieci i snuć domysły nie poparte naukowymi doświadczeniami. Ale mam cholernie złą wiadomość: zanieczyszczenie środowiska, niehigieniczny tryb życia powoduje, że z roku na rok coraz mniej mężczyzn jest zdolnych do powicia spadkobiercy jego genów. Tak, za niewielki okres czasu może być tak, że większość mężczyzn będzie mogło mieć dzieci li tylko z zapłodnienia pozaustrojowego. I co wtedy? Zmieni się doktryna czy wreszcie duchowni zrozumieją, że popełniają ideologiczny błąd? Czy Bóg ześle nam nowy potop - jakby się im wydawało? Niestety rzeczywiście - chociaż wiem, że to nie rusza zupełnie pupuratów - w ten sposób odstraszacie coraz większe rzecze ludzi od Boga i od Kościoła. Bo nie głosicie już prawdy, ale ideologię daleką od Nauczania Jezusa. Rozciagacie interpretację Biblii poza jej wymiar teologiczny i na tym polega Wasz błąd i faktycznie rozbijanie Kościoła. Ale cóż. Nie na darmo w jednym z objawień fatimskich widać było w piekle wielu duchownych. Chcecie tam iść? Droga wolna. A idąc, czytajcie te fragmenty, które Jezus adresował do faryzeuszy. Najlepiej zaczynając od słów: "Groby pobielane...."

 • abe-pe

  Oceniono 37 razy 35

  Zakłamani sukienkowi szamani wpieprzają się w nasze życie, pierniczą farmazony bez znajomości tematu, stawiają wymagania, straszą, szczują w imię miłości do bliźniego... a potem wracają do swych komnat i walą kapucyna jak ta lala.

 • Milosz Mazur

  Oceniono 37 razy 35

  Mam propozycję w sprawie tych biednych, zamrożonych grup komórek.
  Proponuje je instalować zakonnicom, poziom niepokalanych poczęć wzrośnie, maleństwami zajmie się KK za swoja kasę, siostrzyczki zaspokoją naturalny popęd macierzyński, zarodki nie zostaną zamordowane w bestialski sposób, dzietność ludzi z założenia bezdzietnych i nie płacących podatków wzrośnie.
  Same zalety!

  Tylko tych dzieci trochę szkoda... Bo w sumie oddawanie ich pod skrzydła kościoła to coś absolutnie niemoralnego...

  Ech...

 • szaja25

  Oceniono 34 razy 34

  Nie ma się czym przejmować, zdanie pedofila nie jest żadną opinią. Banda zdegenerowanych podstarzałych "miłośników" dzieci. Ciekawe czy jak, molestowali i gwałcili dzieci, to pytali czy są z in vitro? Panie Stanisławie, więcej takich felietonów, czas obudzić resztę społeczeństwa.

 • szach-mat0

  Oceniono 33 razy 33

  Cytat Tadeusza Kościuszki, który jest niestety przemilczany w szkołach:

  "Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"

 • arvelli_net

  Oceniono 35 razy 33

  ... cynizm, cynizmem ale gwałcą dzieci nadal i piją więcej niż niejeden chłop z rynku rolnego Bronisze!

 • Anna Gerlich

  Oceniono 35 razy 33

  wy POLSCY KSIEZA OBOJJETNIE NA JAKIM STANOWISKU PRACUJECIE W KOSCIELE JESTESCIE NIEPRZECIETNIE PODLYMI WYRAFINOWANYMI LUDZMI OBRAZACIE BOGA SWOIMI OSOBAMI ;SAMI JESTESCIE DNEM MORALNYM BO TAK JAK UPADL POLSKI KOSCIOL NISKO MORALNIE TO W AZADNYM PANSTWIE POZA WATYKANEM TEGONIE MA

 • szach-mat0

  Oceniono 31 razy 31

  "Kiedyś Polska miała kościół, teraz kościół ma Polskę", te pańskie słowa wystarczą za gorycz Polaków, jaką zafundował nam Kaczyński z awanturniczym odłamem kleru.

 • glinda53

  Oceniono 33 razy 31

  Panie Stanislawie i jak tu Pana nie kochac..-))))))

 • Andrzej Klimek

  Oceniono 33 razy 31

  "Arcybiskup na Jasnej Górze: Zbrodnicza ustawa o in vitro, wzywam do cichego oporu wobec złego prawa. Kaczyński: Dziękuję za te słowa."
  Takie stanowisko jest skierowane przeciwko legalnej władzy w Polsce kierowane przez przedstawicieli obcego Państwa (Watykańskiego) oraz lidera partii opozycyjnej to pachnie nieciekawie gdyby takie rzeczy głosił zwykły obywatel miałby nie małe kłopoty za podburzanie, podjudzanie i nawoływanie do przeciwstawiania się obowiązującemu prawu.
  Andyk

 • jabmax

  Oceniono 37 razy 31

  "To nie jest wasza wina, że aby się jedno z was urodziło, to kilkadziesiąt innych dzieci musiało umrzeć albo być zabitych."
  ---
  W czasach zarazy wystarczyło "słówko" rzucone z ambony - w nocy ktoś widział żyda koło studni...
  Równie dobrze i "kochająco" zabrzmiałoby: To nie twoja wina, że jesteś czarny albo żydem...
  Obrzydliwość...

 • bernard1955

  Oceniono 32 razy 30

  Inkwizycja ,palenie na stosach,mordowanie Indian w Ameryce Południowej to robili koledzy tego cięgi (wesołowski peatz hoser flaszka)to są zbrodniarze którzy chowają się pod dziwnymi ubiorami podobnymi do klaunów w cyrkach!

  0

 • feurig59

  Oceniono 31 razy 29

  Hierarchowie zamiast zajmować się ewangelizacją, zajmują się uprawianiem polityki.
  Zamiast nauczać miłosierdzia i miłości uczą nienawiści i wykluczenia.
  Zamiast zgłębiać nauki Chrystusa, żyć wg nich i być świetlanym przykładem, który przyciągnął by wiernych, niszczą księży, którzy idą tą drogą i kneblują im usta (vide Lemański, vide Boniecki)
  Zamiast mieć na uwadze człowieka, niezależnie od jego cech niezmiennych, flirtują z myślą narodową i nacjonalizmem - czyli w prostej linii zaprzeczeniem Chrześcijaństwa.
  Wstyd i hańba.

 • dziennikarz12

  Oceniono 31 razy 29

  PANIE TYM!! jest Pan wielki!! zyjemy w kraju absurdu inkwizycji koscielnej glupoty!! zeby face z jajami onanizujacy sie do swietej panienki decydowal o czym kolwiek? ciemnogrod totalny czarnych suttan!!! jheden rezim sie skonczyl a drugi rezim szaleje glupota cynizmem i brak slow!! pozdrawiam!!!

 • batura3

  Oceniono 27 razy 27

  Brawo !!!! Szatan jest mniejszym hipokrytą, niż ci faceci w sukienkach i błazeńskich czapeczkach. Ich mózgi nawet nie są "in vitro". Szkoda, że nie zajmują się tak aktywnie swoimi braćmi w wierze - zboczonymi pedofilami w sutannach i ojcami nieślubnych dzieci poczętych w tak zwanym bożym (???) miłosierdziu. Panowie biskupi - alleluja i do piekła - tam WASZE miejsce !!!!

 • maxim-sn

  Oceniono 31 razy 27

  Rozdział Kościoła od państwa. Skończenie z dofinansowaniem wszelkich kościelnych inwestycji. To jedyne lekarstwo na bezczelność KK i jego hierarchów

 • vomitorium1

  Oceniono 26 razy 26

  " ... jesteście darem bożej miłości dla świata, chociaż wymuszonym gwałtem na naturze w laboratorium."
  największym gwałtem na naturze to są przeszczepy
  (bo jak dar bożej miłości się skończył
  to jak delikwent ma sie stawić przed panem
  bez serca czy wątroby (?))

 • szach-mat0

  Oceniono 27 razy 25

  Obłudnicy kościelni organizują co roku msze rocznicowe, podczas gdy to właśnie biskupi kościoła byli jedną z głównych sił wspierających wrogą konstytucji targowicę.

  Polska Konstytucja 3 Maja, była drugą na świecie konstytucją, po konstytucji USA i miała z nią wiele
  podobieństw.

  Niosła ze sobą nowy ustrój, zniesienie starych przeżytych i nieprzystających do rzeczywistości składników ustroju państwowego. Powstał ustrój państwa na tamte czasy nowoczesnego i mogącego się odbudować.

  Ponadto zapewniała zrównanie mieszczan i szlachty a także utrudniała znacznie wszelkie nadużycia związane z pańszczyzną.

  Często się przy okazji bogacono na grabieży, jak choćby rzeczywisty przywódca konfederacji targowickiej na Litwie biskup Kossakowski, gdy zagarnął bezprawnie dobra skarbowe na sumę 900 000 złotych polskich.
  Odpowiednio potraktował go Tadeusz Kosciuszko. Mianowicie powiesił.

  Na nic się zdały słowa, które biskup mówił w swej obronie,"Iż osoba każdego biskupa święta jest i nietykalna"

 • cosimo

  Oceniono 27 razy 25

  W 2017 będzie 300 lecia ustawy o religiach, nie było żadnego liberum

  veto. Kara śmierci za odsąpienie od religii katolickiej, zakaz budowy

  innych kościołów niż katolickie, nakaz zburzenia wszystkich kościołów

  niekatolickich, które miały mniej niż 100 lat. Niestety o tych

  osiągnięciach inkwizycji-jezuitów nie znajdzie się słowa w polskiej

  wikipedii czy internecie. Trzeba szukać za granicą. Warto nakręcić o

  tym film!

 • matitalolo

  Oceniono 23 razy 23

  Tak,panie Stanisławie, był przypadek w dziejach ludzkości, że koń był senatorem. Żyjemy w takich czasach , że senatorami Przenajświętszej RP są m.in. człekokształtne osły i barany. Są też całe stada ciemnej masy, która klęcząc, całuje po rąsiach, tych wszystkich sukienkowych hoserów, dzięgów i innych. Nawet niewidomy zauważy a intelektualnie niepełnosprawny zrozumie skutki siłowego narzucania katolicyzmu w tym kraju. Ciemnota i zabobon podlewany strachem przez towarzystwo wzajemnego biznesu hoserów i dzięgów. Towarzystwo , znających się na wszystkim i chcących decydować o wszystkim w ludzkim życiu doczesnym. Zwłaszcza o zdrowiu , życiu rodzinnym i intymnym , parlamentaryzmie, ojcostwie i macierzyństwie, chorobach, itd. A to wszystko, dla ich pięknego życia doczesnego, wypełnionego dostatkiem , bogactwem i luksusem. W tzw. "imię Boże". W to imię , gotowi nawet pójść w układ biznesowy z każdym dyktatorem, handlarzem śmiercią, ludobójcą. Dowody takiego zaangażowania dawali wielokrotnie.

 • k-marian51

  Oceniono 27 razy 23

  Zarówno Hoser jak i Dzięga to jedni ale nie jedyni idioci w sukienkach. O ile Dzięgę rozumiem bo jest tępy jak przysłowia młot o tyle Hosera za groma nie rozumiem. Bo toć przecież lekarz. Ale czyż doktor nie może być idiotą? Może. No cóż, nasłuchali się w tych teologicznych bredni i teraz im pada na mózg. Jeden z internautów napisał , że jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zawieszenie konkordatu. Myślę, że to najlepsze wyjście. A jak tam panie Hoser i Dzięga czują się wasi przyjaciele Poetz i Wesołowski. Jak inni koledzy pedofile sukienkowi.

 • kociogon

  Oceniono 27 razy 23

  Ach, ta propaganda. Powtarzajmy tysiąc razy że zarodek to dziecko, w końcu rozumni ludzie zmęczą się prostowaniem tych bredni.

 • pietrek1960

  Oceniono 24 razy 22

  Te tak zwane "zarodki" to dopiero przedsmak , jak dorwą się do władzy , to już będą słyszeć wrzaski mordowanych plemników , także młodzi narodowcy , pryszczaci onaniści zastanówcie się na kogo będziecie głosować.

 • 99makabra1977

  Oceniono 24 razy 20

  Jeżeli choć jedno życie zostało uratowane to dobrze. Pozostałe nie zapłodnione zginą. Kościół to urodzeni mordercy, pokazuje to historia:
  Przypomnijmy tylko najważniejsze zbrodnie oprawców w sutannach oraz uświęcone akty terroru dokonywane przez katolików świeckich pod przewodem kapelanów. Zasada była taka sama, jak w islamskim dżihadzie – wieczne zbawienie za mordowanie niewiernych. Szacunkowe liczby ofiar uśredniam, biorąc za podstawę kilka źródeł.
  1096 – pierwsza wyprawa krzyżowa. Wymordowanie Żydów nad Renem i Dunajem – ponad 20 tys. ofiar;
  1099 – krzyżowcy zdobywają Jerozolimę – 50 tys. ofiar;
  1202–1204 – czwarta krucjata na rozkaz papieża Innocentego III – 100 tys. ofiar;
  1207 – armia Innocentego III wycina w pień katarów (30lat) – 100 tys. ofiar;
  1226 – (pocz.) – Krzyżacy mordują Prusów – 300 tys. ofiar;
  1453 – z inicjatywy świętego Jana Kapistrana wymordowano Żydów na Śląsku – 30 tys. ofiar;
  1450–1750 – polowanie na „czarownice” na podst. bulii Innocentego VIII – 150 tys. ofiar;
  1478 (pocz.) – papież Sykstus IVwysyła do Hiszpanii inkwizytora Torguemadę – 250 tys. ofiar;
  1492–XVII w. – katolicy wyniszczają ludność Wysp Karaibskich – 3,5 miliona ofiar;
  XVI–XVIII w. – misjonarze i żołnierze mordują Indian Amazonii – 5,5 miliona ofiar;
  XVI–XVIII w. – porwania niewolników w Afryce – 100 milionów ofiar;
  1555–1559 – inkwizycja za czasów papieża Pawła IV – 800 tys. ofiar;
  1568 (pocz.) – na rozkaz papieża Piusa V (późniejszy święty) inkwizycja hiszpańska zaczyna mordować protestanckich Niderlandczyków – 2 miliony ofiar;
  1573 – noc św. Bartłomieja (23/24.08), czyli rzeź hugenotów; Papież Grzegorz XIII odprawia mszę dziękczynną, wybija medal pamiątkowy i organizuje radosne festyny na ulicach (por. radość Palestyńczyków) – 25 tys. ofiar;
  1648 – koniec wojen religijnych w Niemczech podsycanych przez papiestwo. (Innocenty X protestuje przeciwko ugodzie z protestantami) – 13 milionów ofiar;
  1648 (pocz.) – pogromy żydów w Polsce – 100 tys. ofiar;
  1941– 1945 – w Chorwacji rządzi Ante Pavelić popierany przez Piusa XII – 800 tys. ofiar

 • pawel.lewski

  Oceniono 22 razy 20

  Odwieczną zbrodnię na mózgach ludzkości popełniają sqrwysyny w kiecach, wciskają ciemnocie idiotyzmy żeby tylko społeczeństwo nie zorientowało się, że jest to podłe oszustwo bo od tego momentu zacząłby się lincz tych sqrwysynów, tego im życzę!

 • zsaba

  Oceniono 19 razy 19

  23 000 dobrze odżywionych pożera rocznie od 40 -70 mld licząc każdy grosz we wszystkich dziedzinach życia naszego państwa. dlatego nie ma i nie będzie poprawy do czasu kiedy nienażarta bestia lewiatana watykańskiego zwanego rzymskokatolickim kościołem zostanie odcięta od naszego państwa, przede wszystkim od finansów. kto chce niech płaci na wirtualne wieczne zbawienie oraz utrzymuje to całe niehumanitarne "państwo" stojące ponad wszystkim.administracja w niemczech doprowadziła do tego, że to wyznawcy utrzymują kościół. w polsce jedynie protestanci traktują swoich pastorów tak jak oni traktują wyznawców i odwrotnie.organizacja tego koscioła nie odpowiada hierarchom katolickim jako wzór do naśladowania. może spóźniona akcja a'la pokój augsburski zrobi porządek? ps.SZANOWNY PANIE STANISŁAWIE ŻYJ NAM PAN STO DWADZIEŚCIA LAT!!! rm. TOMASZ AKWINATA WIECZNIE ŻYWY, WYPRZEDZA XXI WIEK W POLSCE SWOIMI MYŚLAMI I CZASAMI II POŁ. XIII WIEKU.

 • coikto12

  Oceniono 21 razy 19

  Biskupi po prostu robią swoje.Wmawiają ludziom poczucie winy i z tego żyją.Zapewne większość oburzonych,piszących posty, co niedziela karnie stawia się przed ołtarzem bijąc pokłony oszustom.Samą obecnością w kościele legitymizują słowa i zachowania kleru,który butnie i bezczelnie nadal uważa ,iż jest niezbędny.Czarna zaraza nauczyła swoje baranki hipokryzji i zakłamania.

 • rzewuski1

  Oceniono 20 razy 18

  Zlikwidować Senat.
  To tylko ciepłe posadki dla 100 polityków i nic więcej.

 • kocurxtr

  Oceniono 20 razy 18

  a Matka Boska i Jezus ?
  toż to in vitro w czystej postaci !!!

  i tak się zastanawiam kto jest większym debilem : kościelni głosząc debilizmy ? czy ludzie którzy ich słuchają ?

 • krzywelustro

  Oceniono 19 razy 17

  Przewieleobłudny Arcykrętacz przez podwójne "H" pisany został przewidziany już w Biblii. Mamy tam fragment: "I ubrali Go w purpurę na pośmiewisko".

 • krzywelustro

  Oceniono 17 razy 17

  "Ekspresja genów" może przenieść się na przyszłe pokolenia, bo "skutki biologiczne i genetyczne" zabiegu in vitro są w dużej mierze nieprzewidywalne - ogłosiła Ekscelencja przez podwójne "H" pisana.

  Cóż, Ekscelencjo, życie z samej swojej natury jest nieprzewidywalne. Gdyby Chrystus przewidział, w którą stronę pójdzie Kościół w Polsce, toby go nie ustanawiał.

 • obiektywww

  Oceniono 21 razy 17

  Arcybiszkopty + Ry(d)zyk + PiSyriza + Cookies = średniowiecze i zapaść

 • oloros11

  Oceniono 16 razy 16

  Panie Tym po co sie pan dziwi
  jeszcze nie tak dawno palili na stosie za leworęczność !! - co bylo oznakiem szatana
  a mówienie o geometrycznym rozkładzie prawdopodobieństw - czysta fantastyka
  KK wie dobrze - przećwiczył to 2000 lat jak ludzi straszyć , indoktrynować, manipulować zeby rządzić - tzn rwać kasę i jeszcze im za to będą dziękować i pod niebiosa wynosić

 • zd46

  Oceniono 18 razy 16

  Szanowny Panie Tym, prawdopodobnie juz niedlugo będziemy głośno PiSzczeć i w miejsce rowerkow trzykolowych kojarzacych sie im wylacznie z pedalami beda nam dawali darmowe bilety na miejsce w "pieszej pielgrzymce do miejsc obficie pokropionych" i kleczniki do niesienia. Pana artykuly sa „krzykiem” na przebudzenie Polakow, sa „krzykiem” o WOLNA POLSKE, jestesmy z Panem !!!!! Tylko jasne umysly i patriotyczne serca moga to robic !!!!! Pan „krzyczy” a PiS z wilczymi stadami wrzeszcza i ujada za przejeciem wladzy.

 • nemezja001

  Oceniono 16 razy 16

  Po jakiego ....... emituje się te wypowiedzi biskupów we wszystkich mediach. Niech sobie gadają z ambon, w radiu rydzykowym i na kółkach różańcowych. Im cześciej ich cytujemy tym bardziej sobie poczynają, i pchają się wszędzie: do polityki i sypialni. Niech przejdą do niebytu medialnego!

 • gonebosco

  Oceniono 16 razy 16

  Zachowanie biskupów nie powinno dziwić nikogo. Od wieków negują wszelkie osiągnięcia nauki co jest równoznaczne z osiągnięciami człowieka. Co raz mniej miejsca zostaje na ich ideologie, gusła i wierzenia. Gdyby ludzie przez te wszystkie stulecia bali się wyklęcia, palenia na stosie i całego zasobu zniesławiania jakim posługuje się kościół pewnie wciąż jeździli byśmy na osiołkach......

 • aki3

  Oceniono 15 razy 15

  KK ma in vitro w głębokim poważaniu. To tylko test, ilu osłów należy jeszcze kupić, żeby zachować swoje status guo. Gdyby sprawy biegły normalnym trybem, to konkordat byłby wypowiedziany, religia wraz z katachetami zniknęłaby ze szkół i przedszkoli, czarni funkcjonariusze zniknęliby z wojska, policji, szpitali i urzędów. Z urzędów znikłyby krzyże, a zostały tylko godła.
  Kupić paru osłów za miliony, aby zachować miliardy, to pikuś.

 • dabera

  Oceniono 17 razy 15

  Szkoda, że PAN biskup " szlocha" nad poczętymi niezgodnie z kościelnymi wymogami a nie zajmie się już urodzonymi, chorymi potrzebującymi finansowej pomocy dziećmi. Pomocy dla ratowania ich życia. Czyżby miłość do bliźniego kończyła się taśm gdzie zaczyna się osobistą i kościelną kasa?

 • zd46

  Oceniono 17 razy 15

  Dlaczego „Wesolowskiemu zastosowano in vitro” az mu spadlo cisnienie, tylko na czyje polecenie………. , KTO SIĘ WYSTRASZYŁ ???? Czy może Hoser, Dziega i inni wiedza cos na ten temat? Którym watykańskim i polskim biskupom, pedofil Wesołowski, dostarczał zdjęć i filmików z dziećmi dla uciechy i rozrywki? Czy tam były też zdjęcia polskich dzieci i to tych co musiały odwiedzać plebanie i plebana? Przecież 100 tys. plików nie zadowalały tylko Wesołowskiego i nie rozładowywały tylko jego chuci, one służyły pozostałym "BRACIOM NIEDOLI CELIBATOWEJ" !!! INTERPOL i EUROPOL powinien przejrzeć komputery wszystkich hierarchów kościelnych w poszukiwaniu tych filmów !!!! Wesołowski był hurtownią, był "kościelnym sklepem internetowym o nazwie " ALE MI GRO, ALE MI STOI", tylko gdzie podziało się nasienie????? Znalezli sobie temat zastepczy in vitro, a przeciez tych prostatowcow i naftalinowcow to nie dotyczy. Sadzaja swoje wypasione, za nasze pieniadze podatkowe, tylki na samozwanczych tronach i plota bzdury !!!! Nie jednemu z nich przydalby sie „tron elektryczny” za niszczenie polskich umyslow, tak mlodych jak i starych, za niszczenie POLSKI !!!!!!!

 • zd46

  Oceniono 15 razy 15

  GDZIE JEST NASIENIE z ONANIZOWANIA SIĘ DLA P R Z Y J E M N O Ś C I : DZIAŁACZY PiSu z Kaczyńskim i Dudą na czele, całego kleru wraz z zakonnikami, Dziega i Hoserem!!!! GDZIE ZOSTAŁO "zdezaktywowane", czy Bóg im na to zezwolił, czy oni nie "zamordowali swoich dzieci" jednocześnie modląc się pod figurą ????!!!!!! Czy oni nie dzialaja wraz z Belzebubem? Ciemnota i wrogowie cywilizacji i nauki z której osiągnięć korzystają nawet przy podcieraniu własnego tyłka. POKAŻCIE GDZIE BÓG ZAKAZAŁ LUDZKOŚCI POSTĘPU i ROZWOJU NAUKI ???????? Kółtuństwo polskie "prze do władzy" w ruchu krucjatowym niszczącym POLSKĘ i POLAKÓW, czego najeźdźcom POLSKI nie udało się zrobić przez wieki (całkowitej zagłady) ZROBI TO PiS z ePiSkopatem ze szwadronami „wiernych i oddanych żołdaków” niosących „śmierc intelektualną” OJCZYZNY i części RODAKÓW, nie mających nic wspólnego z PiS em i jego szaleńcami !!!

 • crimson7

  Oceniono 16 razy 14

  Św. Tomasza z Akwinu - dusza ludzka czyli "forma perfecta" pojawia się dopiero u konkretnie uformowanego człowieka w łonie matki. Zaczyna bić serce, pojawiają się zalążki układu nerwowego , mózgu (dla Tomasza było to 40 dni od poczęcia - dziś wiemy, że jest to ok 3 tydzień - 21 dzień itp. ) Teoretycznie Św Tomasz nie widziałby więc problemu w mrożeniu zarodków (blastocysta - 5 dzień - dusza zmysłowa nierozumna). Co ciekawe KK odrzuca tę część nauki świętego powołując się na postęp nauki (genetyki) wskazując na to iż blastocysta posiada ludzki genom. Nie przeszkadza to Im potępiać genetyki jako nauki pochodzącej od "wiadomo kogo".

 • stanislaw.sk

  Oceniono 16 razy 14

  Panie Stanisławie, szanowny imienniku mój, Może abp Dzięga pójdzie dalej w kwestii tego rozkładu geometrycznego i zaraz spyta czy momenty były i główne czy centralne tego rozkładu i co na słowa Dzięgi powiedziałby odkrywca tego rozkładu W. Feller? Pewnie zgodnie z rozkładem prawdopodobieństwa westchnąłby niczym seler u Jana Brzechwy mówiąc: „ - a to feler …”

 • izk-3

  Oceniono 15 razy 13

  dziękuję za głos rozsądku w tym zaściankowym, uwstecznionym grajdołku - jest w tym promyk nadziei, że skostniałe instytucje (na użytek gawiedzi, gdyż tak dla siebie to opływające w luksusy współczesnej techniki i nie tylko jej) oraz ci, którzy ślepo służą przedstawicielom tejże instytucji wbrew interesom obywateli tego kraju odchodzą na margines, a myślenie staje się powszechniejsze - pozdrawiam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX