Gest Janusza Palikota. Zrzekł się mandatu na rzecz Andrzeja Dołeckiego, który ma "walczyć o wolność rodziców, którzy siedzą w areszcie za olej konopny"

Niespodziewany gest lidera Twojego Ruchu. Janusz Palikot oddał swój mandat poselski. Na jego miesce wejdzie Andrzej Dołecki, prezes Wolnych Konopi, którego rodzice są w areszcie za przemyt marihuany medycznej (w postaci oleju konopnego).

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Szef Twojego Ruchu powiedział w Polsat News, że na przełomie sierpnia i września złoży mandat poselski, "tylko po to, by posłem na dwa miesiące symbolicznie został Andrzej Dołecki". Poinformował jednocześnie, że rodzice lidera Wolnych Konopi siedzą w areszcie "za absurdalny zarzut przemycania" oleju z konopi.Palikot przypomniał jednocześnie, że handlarz dopalaczami, nieaktualną już decyzją Sądu Rejonowego, wyszedł na wolność za kaucją 10 tys. zł. W przypadku państwa Dołeckich, sąd nie chce zmienić środka zapobiegawczego na kaucję finansową, co tłumaczono planowanymi czynnościami z udziałem obu osób oraz dużym stopniem szkodliwości społecznej czynu.

Aresztowano moją Matkę i Ojca. Spędzą miesiące jak nie lata w więzieniu za to, iż próbowali nieść pomoc swoim najbliż...

Posted by Andrzej Dolecki on 20 czerwca 2015


Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (67)
Gest Janusza Palikota. Zrzekł się mandatu na rzecz Andrzeja Dołeckiego, który ma "walczyć o wolność rodziców, którzy siedzą w areszcie za olej konopny"
Zaloguj się
 • adres_na_swinstwa

  Oceniono 132 razy 102

  I to jest prawdziwy mąż stanu, a nie jakiś tam nienawistny Kaczyński czy zdewociała Kopacz, o brunatnofilnym Giertychu nie wspominając.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 102 razy 88

  W odpowiedzi posłowie PISIS powinni zrzec się obywatelstwa polskiego i przyjąć watykańskie.

 • realizmforte2

  Oceniono 106 razy 84

  To był człowiek, który mógł uratować Polskę. Był.Polska od wieków, tradycyjnie woli swoich grabarzy.

 • sobiepan11

  Oceniono 79 razy 69

  Palikot, to jedyny polityk, który potrafi wyciągnąć nas z tego zacofanego katozaścianka.

 • bihepi

  Oceniono 87 razy 65

  Janusz!
  Ty masz w głowie olej,
  malkontentów olej!

 • nedlog123

  Oceniono 68 razy 58

  Szkoda że Palikot tak szybko się skończył jako alternatywa dla Kowalskiego nie zapatrzoneg w kler. Mial parę lat temu szansę, podobnie jak teraz Kukiz, coś dobrego dla Polski zrobić. Z tą różnicą, że w odróżnienia od Kukiza Palikot ma coś w głowie i zna się na prowadzeniu intersów a Kukiz na byciu wku...onym.

 • nacjonalista1990

  Oceniono 47 razy 41

  O Palikocie można powiedzieć wiele złego, ale tym gestem pokazał klasę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX