Wróbel: Jak chcecie budować lewicę z liberałami na czele? Gawkowski: Nie będę mówił o przeszłości

- Jak chcecie budować lewicę z Leszkiem Millerem i Januszem Palikotem, czyli liberałami na czele? - dziwił się w Poranku Radia TOK FM Jan Wróbel. - Ja nie będę się odnosił do przeszłości - stwierdził Krzysztof Gawkowski z SLD. - Ale ja się odnoszę. Mam jeszcze resztki pamięci - odparował Wróbel.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Można mieć wątpliwości co do tego, co za sobą niosą Miller i Palikot. Można mieć wątpliwości co do tego, co robiły partie polityczne. Ale mądrość ludzi, którzy nie chcą dopuścić do zwycięstwa prawicowej doktryny jesienią, polega na tym, że usiedli do wspólnego stołu, porozumieli się i pokazali program - mówił o Zjednoczonej Lewicy Krzysztof Gawkowski w Poranku Radia TOK FM.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (98)
Wróbel: Jak chcecie budować lewicę z liberałami na czele? Gawkowski: Nie będę mówił o przeszłości
Zaloguj się
 • ulisses-achaj

  Oceniono 132 razy 78

  Miller wygłasza peany pochwalne na temat Kaczyńskiego. Dopóki ten aparatczyk pozostaje we władzach lewicy, nie widzę szans na jakikolwiek sukces wyborczy tej formacji.

 • wojto51

  Oceniono 53 razy 29

  Nie jestem lewicowcem, lecz kibicuję tej inicjatywie. Życzę im przekroczenia progu 8% i dostania się do Sejmu. Zawsze to 8% mniej na piss i o tyle osób mniej wykonawców woli episkopatu. Powodzenia!

 • oby.watel

  Oceniono 49 razy 23

  "Ale ja się odnoszę. Mam jeszcze resztki pamięci - odparował Wróbel."

  To podwójnie dobrze wróży Polskiej lewicy, prawicy i władzy. A słuchaczom jeszcze lepiej, bo coraz więcej w pierwszym radiu gości członków PiS-u, a jak pojawi się ktoś z lewicy, to Wróbel odparowuje. Jest tu też Maślak, który lepszy jest w masełku, niż na antenie.

 • cracovia.figiel

  Oceniono 135 razy 23

  Aż dziw bierze, że pan Wróbel nie przywołał jeszcze tow. Stalina, skoro ma jeszcze RESZTKI PAMIĘCI......
  Pewnie czuł by się jeszcze lepiej mając tak mocny argument.
  USA nałożyło embargo na Kubę i .... po 50 latach z tym samym Fidelem Castro zasiedli do stołu, na powrót nawiązali stosunki dyplomatyczne i otworzyli ambasadę w Hawanie ! ! ! ! .......... skoro mam jeszcze resztki pamięci.
  A jeśli pan Wróbel jest taki pamiętliwy, to może by także dla przyzwoitości przypomniał o paleniu Ludzi na stosach przez Kościół Katolicki- bo do tego nie trzeba nawet resztki pamięci......
  A ani Miller, ani Palikot Ludzi na stosach nie palili........... więc może by trzeba iść do przodu i myśleć o tym by z Polski nie uciekały kolejne miliony Polek i Polaków.

 • morgoth1974

  Oceniono 32 razy 16

  Natomiast PO z Arłukowiczem (socjalliberałem) Kamińskim(narodowym socjalistą)
  udaje że jest jakąś partią programową, a nie bezideową partią władzy.....ja też pamiętam panie Wróbel.

 • dorik2

  Oceniono 31 razy 13

  Jakakolwiek lewica w parlamencie - nawet marna - jest lepsza niż żadna, choćby po to, żeby zablokować zmianę konstytucji. Co dedykuję wszystkim "prawdziwym lewicowcom" z mnożących się ostatnio mikropartyjek. I guzik mnie obchodzi, że Kalisz jest skłócony z Millerem, a Hartman czy Rozenek z Palikotem.

 • fletniapana

  Oceniono 17 razy 13

  a kto to był Mahamata Gandhi ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX