Wielowieyska do publicystów: Wszystko, co mówiliście, to nakręcanie przemysłu pogardy

- Chciałam was uświadomić, że wszystko, co mówiliście, to nakręcanie przemysłu pogardy, bo prezentujemy bełkot propagandowego radia - powiedziała publicystom w Poranku Radia TOK FM Dominika Wielowieyska, po tym jak jej goście komentowali plany wizyt zagranicznych Andrzeja Dudy.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Jednak Jan Ordyński z "Przeglądu" przekonywał, że jak by nie patrzeć, to o pogardzie mówić trudno. - Dudę spotkało aksamitne powitanie w porównaniu z łaźnią, jaką zgotowano Komorowskiemu - stwierdził.

Wielowieyską bawiło, że każda najmniejsza krytyka prezydenta Dudy, nazywana jest atakiem. Zdaniem publicystki kreuje się męczeństwo Dudy (i Prawa i Sprawiedliwości przy okazji).

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (32)
Wielowieyska do publicystów: Wszystko, co mówiliście, to nakręcanie przemysłu pogardy
Zaloguj się
 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 30 razy 20

  my tu gadu gadu a producenci nakolanników już zacierają ręce.

 • gossam.2

  Oceniono 34 razy 18

  "Niezalezni" i "niepokorni" za to to szczyt obiektywizmu! Rozsądek, merytoryczne uwagi i ani grama pogardy w kierunku Komorowskiego i PO. WSIeci, Od rzeczy i inne SKOKOWe wytwory mają w sercu tylko miłość i uznanie dla pięknej Polski.

 • ciemnyludd

  Oceniono 12 razy 10

  Prawdziwy "przemysł pogardy" wobec państwa i społeczeńsywa... To ten cały Smoleński Szwindel, kelnerzy z ich mikrofonami oraz ta cala internetowa hejterka, która doprowadziła za pomocą 'odkrytego" uprzednio przez Kurskiego "ciemnego ludu"....Utopić w błocie mądrego i przyzwoitego prezydenta oraz postawić na jego miejscu...ŻAŁOSNEGO ALE STEROWALNEGO FIGURANTA...

 • kowalskyy49

  Oceniono 19 razy 9

  Odpowiadam pozytywnie na wezwanie prezydenta Dudusia Fircyka do pojednania narodowego. Nie nazwę go Dudoruskim, nie nazwę go zdrajcą ani pajacykiem a takimi określeniami powitano byłego prezydenta Komorowskiego. Nazwę go tym, kim jest tzn. fircykiem bez twarzy.

 • szpung

  Oceniono 9 razy 3

  Czerska moze zapomniec o wspanialych latach 2005 - 2014, wszystko bylo takie proste takie jasne takie oczywiste nikt nie mial watpliwosci, do elity wchodzilo sie w prosty sposob czyli poprzez rytualne deptanie kaczki czy popijac po prostu zimnego lecha, czy szczaajac na znicze na krakowskim lub nawolujac do wrzucenie ministra do wora i do jeziora. To byly piekne czasy wystarczylo uzywac kodu kulturowego, moher kaczafi katol prolet ciemnota kartofel w kontrze do MlodyWyksz zDM nowoczesny korpo starbus multi kulti i wszyscy wiedzieli co i jak. Chlipalo sie ta belkotliwa para intelektualna grochowke i swiat wydawal sie prostszy lepszy, warto bylo zyc - co nie, a teraz juz nic nie wiadomo w co wierzyc jak zyc swiat byl bardziej teczowy.

 • Oceniono 7 razy 3

  ~99.9% negatywnych, często mocno napastliwych artykułów na GW, Gazeta.pl i TOK FM o Dudzie to chyba nie przypadek, drodzy prawdomówni z Czerskiej? Po co udawać, że nie nienawidzicie Dudy i PiS-u? Każdy o tym wie, nawet bardziej rozgarnięte dzieci. Nie lubię PiS podobnie jak PO, ale to, co GW pokazała przy okazji wyborów prezydenckich nie można nazwać inaczej jak pogardą wobec Dudy i PiS-u.

 • kapitan_siekacz

  Oceniono 5 razy 3

  Raz w roku i Wielowiejska musi powiedziec prawdę.

 • Piotr Kolec

  0

  Tężeje cement na murze, zasieki, głębieją doły
  Coście zrobili z tym krajem, wspinając się na cokoły
  Pozostawiacie po sobie ból ciężki, pobojowisko
  I życie to nasze rzucone, jak smolne polano w ognisko

  Jeszcze niedawno my bracia, teraz wrogowie śmiertelni
  Co żeście zrobili z tym krajem, Wy na zaszczyty pazerni
  Gdzie wasza troska i prawda. Nadzieja, co płacze nim skona
  Nienawiść zasialiście w sercach i kłamstwo w otwartych zagonach

  A dzień już się zbudzi szczęśliwy. Zakwitną me usta pytaniem
  Co żeście zrobili z tym krajem wy, w których rzucam ten kamień
  Ugodzi was kamień i zmiecie, na kartach historii ostaną
  Ci, co skłócili Polaków, by cieszyć się gorzką wygraną…

 • olias

  Oceniono 21 razy -1

  stara reguła środowiska Gazety Wyborczej - kradnij i głośno krzycz że cię okradają.
  zawsze jakaś część niedorozwojów złapie się na to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX