Wroński: W otoczeniu Kukiza zostali dawni skinheadzi i narodowcy

- Paweł Kukiz definiuje się jako radykał, ale na końcu w jego otoczeniu zostali dawni skinheadzi i narodowcy - mówił w Poranku Radia TOK FM Paweł Wroński z ?Gazety Wyborczej?.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

- Problem Kukiza polega na tym, że nie ufa nikomu, zwłaszcza ludziom, którzy mieli coś wspólnego z polityką. Więc bierze tych, którzy z polityką nie mieli nic wspólnego. Tacy mu zostali - mówił Wroński.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (19)
Wroński: W otoczeniu Kukiza zostali dawni skinheadzi i narodowcy
Zaloguj się
 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 41 razy 35

  pis i kukiz w rządzie a na ulicach brunatne koszule. i to wszystko pod dyktando i z oklaskami rydzyka i szczerbatego durnia.
  już to kiedyś ktoś przerabiał.

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 36 razy 30

  i oto zdziadziały szarpidrut i odpustowy grajek założył partie kiboli i dostał 20%.
  najpierw ich biskup pobłogosławił a teraz kukiz wprowadza na salony.
  widzę, że czas wypieprzać z tego chorego kraju.

 • tegepe

  Oceniono 8 razy 2

  I co dalej powiedział Wroński? Bo chyba więcej, niż te dwa, trzy zdania.

 • xvq111

  Oceniono 35 razy -19

  Problem z odczytaniem Kukiza mają dziennikarze , dlaczego ? To proste liczyli na to , że po sukcesie wyborczym Kukiz przygarnie różnego rodzaju nieudaczników i sieroty po różnych formacjach w ten sposób banda cwaniaków spacyfikowałaby Kukiza i byłoby normalnie czyli tak jak zawsze., a tu nieufny Kukiz dobiera sobie sam współpracowników nieskalanych działalnością polityczną . Jak on tak może , sam bez niczyjej pomocy . Nie słucha dziennikarzy , wręcz na nich warczy . Zaczęło się od przemilczania , a kończy się nagonką , że skinhead i narodowiec. Na koniec zostanie okrzyknięty faszystą i antysemitą , tak skończy się dorzynanie Kukiza.

 • wuetend

  Oceniono 29 razy -21

  Bez kozery dorzucę jeszcze potomków pierwszej linii Dżyngis-Hana oraz Tamerlana, przy których wstrętni odchyleńcy prawicowo-nacjonalistyczni to pikusie.
  Sam ich widziałem na listach Kukiza!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX